Сл5

Сл4

Сл3

Заповедник «Аскания-Нова»

Сл2

Нежин. Лицей графа Безбородька

Сл1

З любов’ю до України

«Для меня “Киевские фрески” – знакомство с уникальной Украиной, всегда неординарно, интересно и неожиданно.
Авторские экскурсии. Дружеская атмосфера во время путешествий. Все присоединяйтесь!!!»
Ніна Комарова

З думкою про кожного туриста

«Информационное наполнение на высоком уровне и по фактам, и по исполнению.
Каждый тур идет со своей темой, т.е. не сборная солянка, а возможность увидеть регион “с изюминкой”.
Индивидуальный подход к потребностям КАЖДОГО туриста, без ущерба для группы в целом».
Лариса Уваркіна

З відданістю справі

«Cпільнота, до якої долучаєшся, є колом однодумців. З ними завжди весело, цікаво та комфортно. Тури та екскурсії складені та підготовані так цікаво та глибинно, що при поверненні виникає відчуття довготривалого відпочинку, відчуття зміненої реальності, подорожі в машині часу. Долучаймося, братаймося. “Київські фрески” об’єднують любов’ю до України та одне до одного»
Лілія Котеленець

Найкращі тури сезону

Найцінніше те, що ми одержуємо вчасно.

Найкращі тури сезону – це унікальна можливість опинитися у найцікавішому місці в найкрасивіший у ньому час.

Відгуки
Cоломія
Найщиріша подяка пані Анжелі за дивовижну мандрівку! Десна зачарувала мене так, що їздила вже другий раз, вперше побувала 2016 року. Красивий і гостинний край, багатий історією, мальовничою природою і привітними людьми! Якби такі землі належали Італії, Франції чи Швейцарії, то туристів було б більше, ...
( Переглянути повний відгук → )
Ольга Нікуліна
За що я найбільше люблю екскурсії з "Київськими фресками", так це за те, що вони змушують замислитися над речами нетривіальними, спонукають до аналізу сьогодення через призму минулого. Тур "Замки Волині " не став винятком. Дивлячись на величні пам" ятки української історії періоду першої ...
( Переглянути повний відгук → )
Ольга Нікуліна
Що може бути краще, як зустріти новий рік у новому для вас місці та оточенні? Тільки зустріти його в компанії невідомих людей, які вас розуміють, у незвіданій вами місцевості, яка зачаровує своєю красою та самобутністю. Новорічне Тернопілля зустріло нашу групу "Київських фресок" осіннім теплом. ...
( Переглянути повний відгук → )
Запис на екскурсії та тури

На всі екскурсії та екскурсійні тури існує порядок обов’язкового попереднього запису.

Запис до екскурсійних груп завершується:

  • на одноденні мандрівки вихідного дня, екскурсії по Києву — за 7 днів до екскурсії;
  • в тури — за 30 днів до початку туру.

Туристу необхідно вчасно та повністю надати фірмі усі необхідні документи, а також попередити про особисті обмеження, якщо такі є (у зв’язку з віросповіданням, харчуванням, станом здоров’я та ін.) — це дасть можливість зробити вашу подорож максимально комфортною.

Порядок оплати турів/екскурсій

Оплата за екскурсії здійснюється не пізніше ніж за 7 днів до зазначеної дати події шляхом перерахування коштів на картковий рахунок підприємства.

Повна оплата турів здійснюється не пізніше, ніж за 30 днів до початку туру. Місця в автобусі розподіляються згідно з порядком бронювання.

Після підтвердження бронювання турист вносить безповоротний депозит у розмірі 30% від вартості туру/екскурсії.

*****
1. Місце в туристичній групі вважається заброньовним після отримання підтверждення заявки і здійснення передплати (безповоротний депозит).
2. Умови передплати. Передплата у розмірі 30% від базової вартості туристичної поїздки до вирахування знижок, акцій тощо здійснюється протягом 3х робочих днів з моменту підтверждення заявки. Термін внеску і сума передплати можуть бути іншими, кінцевий термін і сума передплати зазначені у підтвержденні заявки.
3. Штрафні санкції зазначені у кожному окремому підтвержденні заявки по кожному туру.
4. За умови ануляції туру туристичною фірмою туристу відшкодовується 100% суми, сплаченї туристом раніше.
5. У програмі туру можливі зміни. Остаточна програма туру надається туристу за 3-5 днів до початку туру.
6. Туристи, що подорожують одні, можуть бути розміщені в одномісних номерах за додаткову плату або в тримісних і двумісних номерах (за можливостю).
7. Оплата здійснюється в гривні (за комерційним курсом євро/долар США до української гривні на день оплати – у турах за межі України).
8. Звертаємо увагу: турист несе відповідальність за своєчасне оформлення документів для виїзду в тур (біометричний паспорт, дозвіл на вивезення дитини тощо).