649 грн.*
14 годин
Дата екскурсії:
Чигирин — Суботів — Холодний Яр
Область: Черкаська
Тип/транспорт: автобусна
Час та місце зустрічі: 7:00, м. «Палац «Україна»

Чигирин – славна гетьманська столиця від часів Б.Хмельницького до капітуляції П.Дорошенка.

Замкова гора, звідки відкриваються величні панорами на р. Тясмнин і безмежні далі. На горі, як свідок колишньої могутності міста, відновлений бастіон Дорошенка. Під горою – відбудована резиденція Богдана, Петропавлівська церква, музей Хмельницького.

Проте тривалий час Хмельницькі мешкали на родовому хуторі Суботові, де в Іллінській церкві й було поховано гетьмана Богдана.

Через століття після падіння Чигирина ці землі будуть охоплені масштабним народним постанням, що увійде в історію під назвою Коліївщина. Епіцентром подій стане Холодний Яр, де у Мотронинському монастирі гайдамаки святитимуть ножі на боротьбу за святу віру. Не випадково столітній дуб на хуторі Буда названий на честь Максима Залізняка, одного з лідерів повстання.

Холодний Яр став символом боротьби за волю, протягом віків переховуючи у свої лісах народних месників. На початку ХХ століття тут діяли загони повстанців, що, не бажаючи коритися непроханій владі, написали на своєму прапорі «Воля України – або смерть!»

Зареєструватися на екскурсію »
Зареєструватися на екскурсію ««Чигирине, Чигирине...»»


Відгуки на ««Чигирине, Чигирине...»»

  1. Поїздка у Чигирин, Суботів і Холодний Яр – це море фантастичних вражень, це інформаційний прорив у виконанні директора Анжели Савченко. Це якість, перевірена поїздками класом сина, а тепер і нашою сім”єю. Рекомендуємо усім і самі будемо їздити лише з Київськими фресками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *