849 грн.
13 годин
Дата екскурсії: 26.05.2019
Чернігів
Область: Чернігівська
Тип/транспорт: автобусна
Час та місце зустрічі: 8:00, м. Лісова

Наша нова програма познайомить вас з тим Черніговом, що зазвичай залишається поза увагою туристів.

Знайомство з містом «соняшних кларнет», що на поч. ХХ століття за висловом О. Лисенка: “… натоді Чернігів був чи не другим за своїм значенням центром української культури”.
Тут діє осередок «Просвіти». Тут творять зрілий Коцюбинський і ранній Тичина, молодий художник Михайло Жук.

Ми відвідаємо літературно-меморіальний музей-заповідник Михайла Коцюбинського, познайомимося з «чернігівським» періодом життя і творчості класика української літератури, почаюємо на затишній терасі садиби-музею з видом на розкішний фамільний сад.
Побуваємо на Болдиних горах.

Патріархальна забудова міста поч. ХХ ст. повертає в атмосферу тих часів. Тихі вулички нагадають нам історію розвитку Чернігова столітньої давнини.

Трохи вільного часу на обід.

Прогулянка-екскурсія територією княжого дитинця і ексклюзив – огляд виставки слуцьких поясів.

На завершення дня –прогулянка на катері по Десні.

Орієнтовне прибуття в Київ о 21:00.

Зареєструватися на екскурсію »
Зареєструватися на екскурсію «Чернігів – місто «соняшних кларнет»»


Відгуки на «Чернігів – місто «соняшних кларнет»»

  1. Щиро дякую за цікаву, пізнавальну, театральну і смачну мандрівку Черніговом! Бувала в місті багато разів, але ніби знову відкрила його для себе. Сердечне спасибі пані Юлії Матросовій за моновиставу «Українське альфреско» (Чернігівський молодіжний театр).

  2. Тур-одноденка до Чернігова 16 червня 2018 р. виявився і концентрованим і насиченим різними подіями.Програма була складена турфірмою так, що емоційні кульмінації змінювались більш спокійними релаксуючими моментами. У будинку-музеї Михайла Коцюбинського після оглядової екскурсії-лекції – приємне салонне чаювання на веранді усадьби із подальшим заглибленням у життя і творчість письменника, а потім – прогулянка по саду Коцюбинських, справжньому куточку едему. Катання по річці Десна на катері і несподівано смачнющий обід у вареничній “Балувана Галя”. Неперевершена кульмінація туру – це відвідування моновистави ” Українське альфреско” за творами Ліни Костенко Чернігівського молодіжного театру. Акторка Юлія Савеліївна Матросова примусила поринати у сум і радість. У маленькому залі була наелектизована тиша… Дякую, “Київські фрески”. Поїду ще!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *