3099 грн.
3 дні
Дати туру: 23-25.06.2017
Святогірська лавра — Чугуїв — Сковородинівка — Шарівка
Напрямок: Схід
Області: Донецька, Харківська
Транспорт: автобус

До вашої уваги пропонується екскурсія до Святогірської лаври, по фантастично красивим  Рєпінських місцях і знамениті садиби Слобожанщини.

Наш шлях у східному напрямку, яким колись пройшли відомі князі Володимир Мономах й Ігор Святославович. Східні території Русі, що почергово переходили з рук в руки — від слов’ян до половців. Тут, за «шоломянем» колись закінчувалася Руська земля. Степові простори й «дикі» ліси, витончена краса Сіверського Дінця. Край, який вже на поч. XVII ст. назвуть Слобідською Україною. Тут знаходили осідок козаки-переселенці й монахи-відлюдники. Тут проляжуть шляхи невловимого життям філософа Григорія Сковороди й легендарного Івана Сірка. Край вільний козацький, щоназавжди увійшов у плоть і кровь, відтворять на полотнах його сини — Ілля Рєпін і Сергій Васильківський.

Але найгеніальнішому художнику не дано відтворити безкінечний простір Святих гір. На крутих крейдяних горах над Сіверським Дінцем стараннями подвижників з’явилася відома обитель — Святогірська лавра.

Для вас наша ексклюзивна екскурсія до Святогірської лаври з Києва.

Програма туру »

1-й день
07:00 Виїзд з Києва (м. «Палац «Україна»)
Краснокутськ.  Один з найвідоміших дендропарків, заснованих родиною Каразіних. Саме тут вперше на території України були акліматизовані того часу невідомі, а нині такі звичні для нас клен, акація, шовковиця, платан, канадська тополя. Острів Закоханих.
Обід.
Городнє«Співаючі тераси».
Володимирівка. Садиба «Наталіївка» і парк (48га), заснований  1884р. відомим промисловцем Іваном Харитоненком і названий на честь його улюбленої онучки. Спаська церква (арх.Щусєв, 1911-13рр).
Прибуття в Харків. Поселення в готелі.

2-й день
Сніданок.
Виїздув Святогірськ. Відвідання Свято-Успенської Святогірської Лаври. Екскурсія  територією монастиря з відвіданням історичного музею й Національного природного парку «Святі гори», скит Всіх Святих. Неперевершені краєвиди Сіверського Дінця.
Ізюм. Пам’ятник природи гора Кременець з експозицією кам’яних баб. Миколаївська й Вознесенська церквиСпасо-Преображенський собор (1684). Місце, де стояв табором князь Ігор перед походом на половців. Місце битви князя Володимира Мономаха з половцями (1111 р.).
Обід.
Чугуїв. Екскурсія в художньо-меморіальний музей І.Рєпіна. Оглядова екскурсія по місту: ансамбль військових поселень, міська управа (1820-ті), торгові ряди, Покровський собор, «рєпінські» місця.
Повернення до готелю.

3-й день
Сніданок. Звільнення номерів.
Експрес-знайомство з ХарковомСвято-Покровський монастир, дзвіниця Успенського соборуБлаговіщенський кафедральний собор, вулиця Сумська, будівля Госпрома – найбільша у 1925-28 рр. Будівля в Європі (Теодор Драйзер писав у 1928р. про «чудо, побачене Харкові»), площад Свободи, пам’ятник Т.Шевченку (арх.Манізер) — кращий пам’ятник Кобзарю в світі.
Сковородинівка, де останніх чотири роки життя провів мандруючий філософ Григорий Сковорода. Літературно-меморіальний музей Сковороди, що займає будинок А.Ковалевського, парк, криниця, могила філософа.
Шарівка. Одна з найрозкішніших садиб Слобожанщини: палац, парк (70 га), грот  з джерелом, будиночок сторожі, дім управляючого, будинок лісника, фонтан.
Обід.
Виїзд в Київ.
23:00 Орієнтовний час прибуття до Києва.

Увага! Для відвідання святих місць жінкам необхідно мати довгі спідниці й головні убори, а також одяг, що прикриває плечі й груди.

Фірма залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій або замінювати їх рівноцінними.

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Чари Слобожанщини й Святогір'я»


Відгуки на «Чари Слобожанщини й Святогір'я»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *