від 319/329 євро
5 дн.
Дати туру: 27.04-01.05.2019
Пшемишль - Люблін - Хелм - Казімєж Дольни - Пулави
Напрямок: Польща
Транспорт: з/д-автобус

Дорогами східної Польщі, місцями спільної історії. Середньовічні міста, що постали на місцях давніх княжих градів. Еволюція світоглядів, вибір віри, укріплення церкви – обличчям змін стала архітектура.

Ринкові площі з ратушами, брами і мури, яскраві фасади кам’яниць – так виглядає класичне середньовічне місто, що збереглося до нашого часу. Разом з тим, кожне з міст, має свою особливість, свій знак, що нагадує про його минуле: Троїцька каплиця у Любліні, місце замку Данила Галицького у Хелмі, меморіальні дошки на будівлях Пшемишля. Князівство, королівство, Люблінська унія, греко-католицька церква, король Данило і Вітовт, Чорторийські й Замойські, Папа Іоан Павло ІІ… І це ще не все

Програма туру »

1-й день, 27.04.19

Виїзд з Києва потягом Київ-Пшемишль.

Прибуття в Пшемишль (Перемишль). Оглядова екскурсія містом: замок Казимира, площа Ринок, костел францисканців, єзуїтів, св. Терези, латинський

Переїзд до Любліна.
Розселення у готелі.

2-й день, 28.04.19

Сніданок.

Знайомство з Любліном починаємо із замку. Саме тут 1569 року було ратифіковано Люблінську унію. Дивовижної краси Троїцька каплиця з унікальними фресками.
Огляд Старого міста і Середмістя: архітектура середньовічного міста, Краківські ворота, Ратуша і Коронний Трибунал, костел домініканців, Тринітарська вежа, Брама Гродська, Замкова площа, вулочки, завулочки, неймовірна кількість цікавинок.

Обід.

Виїзд в Майданек (за бажанням). Неймовірно важка, але важлива історія ХХ століття.

Повернення до міста.

Вільний час.

3-й день, 29.04.19

Сніданок.

Виїзд до Замостя. Знайомство з “ідеальним містом”. Місто у стилі епохи італійського Відродження. Ідеї власника міста, Яна Замойського, втілені італійським архітектором Бернардо Морандо.
Площа Ринок і Ратуша, кольорові кам’яниці, палац Замойських, катедра, Замойська фортеця і Брама Гродська, Стара Брама, костел св. Хоми, Нова Брама, Соляний ринок, синагога, 7-й бастіон, Львівська Брама.

Крупе. Мальовничі руїни замку.

Криніца. Піраміда посеред лісу.

Холм (Хелм). Стольний град Данила Галицького. Замкова гора, де у ХІІІ ст. знаходилася резиденція князя Данила. Собор Різдва Богородиці (саме тут тривалий час знаходилася найвідоміша ікона Холмської Божої Матері), палац уніатських єпископів, резиденція Ордену Базиліанів, Усть-Лузька Брама. Костел піарів і базиліка Богородиці.

Повернення в Люблін.

4-й день, 30.04.19

Сніданок.

Виїзд в Казімєж Дольний. Мальовниче містечко над Віслою, де ми прогуляємося бульварами понад річкою. Ринкова площа, кам’яниці, церква св. Іоана Хрестителя й Варфоломія. Гора Трьох Хрестів.

Пулави. Парк і палац Чарторийських.

Повернення до Любліна.
Вільний час.

5-й день, 1.05.19

Сніданок. Звільнення номерів.

Переїзд до Пшемишля. Виїзд на Київ.

Увага! Компанія залишає за собою право змінювати порядок екскурсій, а також здійснювати їх заміну рівноцінними

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Дорогами східної Польщі»


Відгуки на «Дорогами східної Польщі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *