від 4699 грн.
4 дні
Дати туру: 29.12.2018-01.01.2019
Тернопіль - Бучач - Зарваниця - Чортків -Теребовля -Микулинці
Напрямок: Захід
Область: Тернопільська
Транспорт: автобус

Перлинки галицького Поділля, з’єднані тугою ниткою історії, доповнені вишуканою архітектурою, коштовною етнікою, душевною магією розповіді;
Святі й грішні, однаково до нестями закохані у землю свою. Про них і про неї – землю галицького Поділля – наш новорічний маршрут. Життя триває.

Програма туру »

1-й день, 29.12.18

Виїзд з Києва (орієнтовно 16:00-17:00).
Прибуття в Тернопіль. Розселення в готелі.
Вільний час.

2-й день, 30.12.18
Сніданок.
Виїзд за маршрутом Зарваниця-Бучач.

Бучач. Одне з найцікавіших містечок Опілля, славу якому принесли не стільки храми чи монастирі, скільки легендарний скульптор Пінзель, чиї статуї прикрасили місцеву ратушу.
Знайомство з неймовірно цікавою історією міста і його мешканців. Ми оглянемо залишки фортеці, комплекс бучацького монастиря з Хрестовоздвиженською церквою і дзвіницею, церкву Св. Миколая, бучацьку ратушу, костел Внебовзяття Пресвятої Діви Марії та церкву Св. Покрови, Михайлівську церкву,
споруду Бучацької гімназії й будинок-читальню і зазирнемо у фантастичний літературний дворик Шая Агнона – першого у єврейській літературі лауреата Нобелівської премії.

Обід (у перерві між екскурсійною програмою).

Зарваниця. Відвідання головного духовного центру УГКЦ. Зарваницька ікона Божої Матері – найбільш шанована святиня вірян греко-католицької церкви, коронована у 1876 р. Папою Римським Пієм IX.
Огляд собору Зарваницької Божої Матері, надбрамної церкви Благовіщення, дзвіниці, Хресної дороги, купелі «Джерело Святої Анни», храму Євхаристії, комплексу «Український Єрусалим», що вміщує копії найбільших християнських святинь Святої Землі.

Повернення до готелю.
Вільний час.

3-й день, 31.12.18

Сніданок.

Чортків. Одне з тих дивовижних містечок галицького Поділля, що закохує в себе з першого погляду. Багатоконфесійне, етнічно різнобарвне місто нагадує нам про своє минуле яскравими культовими спорудами й уцілілою історичною житловою забудовою.
Залишки замку Гольських, стара й  нова ратуші, костел Св. Станіслава, старовинні дерев’яні церкви Вознесіння Господнього і Успіння Пресвятої Богородиці, будівля синагоги, торгові ряди.
Окрема сторінка в історії Чорткова – часи ЗУНР (Чортківська офензива УГА, місце канцелярії Президента ЗУНР Є.Петрушевича).
Обід (у перерві між екскурсійною програмою).
Теребовля. На проїзді (з короткими виходами) огляд пам’яток одного із найстаріших міст галицького Поділля:  Хто матиме сили, підніметься на замок.
Микулинці. Огляд костелу Св. Трійці, палацу Реїв.

Повернення до готелю.
Вільний час. Відпочинок.

Зустрічаємо 2019 рік!

4-й день, 01.01.19
Сніданок. Звільнення номерів.
Екскурсія до однієї з найкращих етногалерей України «Спадок». Легендарні борщівські вишиванки, старовинні експонати з Покуття, Буковини, Київщини, Львівщини. Найцікавіше про найдавніші традиції, звичаї, обряди. Незабутня фотосесія на згадку. Для бажаючих – можливість придбати вироби відомих українських майстрів.

Смачний Тернопіль. Гастрономічна екскурсія файним містом, що залишає особливе задоволення на губах і на серці.
Виїзд в Київ.
Орієнтовне прибуття в Київ о 23.00.

Вартість екскурсійного туру на особу – від 4699 грн. при оплаті до 30.11.2018

від 4899 грн. при оплаті до 15.12.2018

від 5199 грн. при оплаті після 15.12.2018

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Новий рік на Тернопіллі»


Відгуки на «Новий рік на Тернопіллі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *