2699 грн.
2 дні
Дати туру: 14-15.07.2018
Охтирка - Чернеччина - Тростянець
Напрямок: Схід
Область: Сумська
Транспорт: автобус

Літні мандри Слобожанщиною. Мальовничі куточки над Ворсклою пізнаємо на дотик. Релаксуємо на сплаві на байдарках і проходячи екологічною стежкою Національного природного парку Гетьманський, прогулюючися стежками виуканого колись Тростянецького парку.

На вас чекає відкриття Охтирщини архітектурної з її вишуканими старовинними козацькими храмами і несподіваним маєтком у Тростянці, що належав Надаржинським, Голіцину і потім Кенігу.

І, звісно, літературні «зустрічі» з класиками.

Програма туру »

1-й день
7:00 Виїзд з Києва (М. «Вирлиця»)
Екскурсійний супровід на маршруті Київ-Охтирка.
Охтирка. Знайомство з історико-культурними й архітектурними пам’ятками міста колись другого за значенням на Слобідській Україні. Огляд Покровського собору (1753-62 рр.), Введенської церкви-дзвіниці, Спаспо-Преображенської церкви, храмів Георгія-Побідоносця, Архангела Михаїла, Христоріздвяної церкви.
Екскурсія до краєзнавчого музею міста.
Обід.
Переїзд до Тростянця. Екскурсія Тростянецьким парком – пам’ятником садово-паркового мистецтва в мальовничому урочищі Нескучне. Каскад ставків, понад 200 видів порід дерев і кущів, 300-літні дуби. Грот Німф, зведений до 100-річчя Полтавської битви. Оригінальний будинок управляючого. Екскурсія в палац Голіцина, збудований братами Надаржинськими у 18 ст. Огляд інтерєрів і картинної галереї, експозиції присвяченої П.Чайковському, який гостював у Голіцина.
Знайомство з історією шоколаду, відомого більшості під маркою «Корона». Огляд «Круглого двору» – дивовижної за своєю архітектурою садибою, збудованою у 1749 р. братами Надаржинськими. Збудований як фортеця, з метою захисту від татар, у власності князя Голіцина «Круглий двір» перетворюється на літній театр і цирк. Огляд культових споруд Тростянця – Благовіщенської та Вознесенської церков.
Відвідання Охтирського Троїцького монастиря.
Прибуття у с.Чернеччина, парк-котедж “Славна”. Розселення.
Вільний час на відпочинок.

2-й день
Сніданок. Звільнення номерів.
Національний природний парк «Гетьманський». Сплав на байдарках річкою Ворскла.
Відпочинок. Пікнік.
Більське городище – легендарний Гелон.
Виїзд на Київ.
23: 00. Орієнтовне прибуття в Київ.

Увага! Туристична компанія залишає за собою право змінювати порядок маршруту, а також замінювати екскурсії рівноцінними.

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Там, де річка Ворскла в'ється»


Відгуки на «Там, де річка Ворскла в'ється»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *