230 у.о.
5 днів
Дати туру: 23-27.08.2017
Новогрудок – Ліда – Гродне – Слонім – Жировичі
Напрямок: Білорусь
Транспорт: автобус

Продовжуємо знайомство з Бєларуссю. Напрямок північно-західний, до Гродна – королівської резиденції. До маленьких містечок, що зберегли історичну забудову, колорит, дух часу, що залишився в минулому. Костели, мечеті, синагоги, церкви, кірхи, королівські палаци, будинки міщан, постоялі і гостинні двори. Території Бєларусі, що стали радянськими лише з вересня 1939 року.
Життя країни-сусіда у іншому прочитанні.

Програма туру »

1-й день, 23.08.17
16:30. Збір на м. Шулявська (біля танку)
Переїзд за маршрутом Київ-Дубровиця.
Прибуття в Дубровицю. Розселення в готелі. Нічліг.

2-й день, 24.08.17
6:00. Звільнення номерів.
Виїзд за маршрутом Дубровиця-Новогрудок.
Новогрудок. Обід (факультативно).
Пішохідна екскурсія старими кварталами Новогрудка. А ви знали, що саме Новогрудок був першою столицею Литовської держави? Що протягом XIV-XV ст. тут розташовувалася резиденція митрополитів Київських, Галицьких та усієї Руси?
Під час екскурсії ми оглянемо залишки Новогрудського замку і рештки церкви Різдва Богородиці, фарний Преображенський костел (18 ст.), Борисоглібська церква (1519), залишки францисканського монастиря, Миколаївська церква (колишній костел), торгові ряди, старовинна забудова міста.
Екскурсія в будинок-музей Адама Міцкевича.
Ів’є.
Оглядова екскурсія: костел, пам’ятник 4-м конфесіям, історична забудова містечка.
Ліда. Оглядова екскурсія одним з найстаріших міст Бєларусі.
Розселення в готель. Вільний час.

3-й день, 25.08.17
Сніданок. Звільнення номерів.
Мурованка. Перлина білоруської готики – церква Свята Різдва Богородиці.
Гродна. Колишнє королівське місто, де ми оглянемо Старий (Верхній) замок і Новий (Нижній) замок – колишня резиденція останніх польських королів, Фарний костел св. Франциска Ксаверія; екскурсія пішохідною вулицею міста що зберегла історичну забудову.
Вільний час.

4-й день, 26.08.17
Сніданок. Звільнення номерів.
Продовження екскурсії по Гродно: монастир бригідок, водонапірні вежі «Кася» і «Бася», францисканський монастир, синагога, кірха. Музей історії релігії. Станіславово – заміська резиденція польського короля Станіслава Августа Понятовського.
Обід (факультативно).
Щучин. Оглядова екскурсія містом: історична забудова, костел Св. Терези, кляштор піарів, церква Арх.Михаїла.
Волпа. Огляд храму Іоана Хрестителя.
Синьковичі. Огляд церкви Св. Арх. Михаїла, одного з ранніх готичних храмі Бєларусі. Вважається, що храм був збудований коштом великого гетьмана Литовського Костянтина Острозького на поч. XVI ст.
Переїзд у Слонім. Заселення в готель.

5-й день, 27.08.17
Сніданок. Звільнення номерів.
Слонім. Огляд історичного центру, що сформувався впродовж 9-ти століть довкола замчища, архітектурного ансамблю колишнього монастиря бернардинців, що об’єднує бароковий костел і монастир, монастир бенедектинок, Ратушу, аустерію, що вціліла як спогад про палац Міхала Огінського, Слонімську синагогу, костел Св. Андрія.
Жировичі. Відвідання найбільшого у Бєларусі православного монастиря, де, попри усі історичні події, служіння не припинялося впродовж п’яти століть. Оглянемо ансамбль монастиря, побуваємо на святому джерелі і побачимо найменшу з чудотворних ікон – ікону Матері Божої Жировицької.
Виїзд на Київ.

Увага! Фірма залишає за собою право у випадку зміни погодних умов чи настання форс-мажорних обставин заміняти екскурсії рівноцінними.

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «У напрямку Гродна»


Відгуки на «У напрямку Гродна»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *