уточнюється
2 дні
Дати туру: 13-14.04.2019
Остер − Сосниця − Новгород-Сіверський − Мізин − Рихли − Короп
Напрямок: Північ
Область: Чернігівська
Транспорт: автобус

Десна — життєва вісь Полісся. Ніби смарагди, нанизані на нитку, підносяться над «зачарованою Десною» Остер, Чернігів, Сосниця, Мезин, Новгород-Сіверський. Старовиною віє вже від самих назв.

Програма туру »

1-й день
7:30 Виїзд з Києва (м. Лісова)
Остер. Залишки городища на місці впадіння р. Остер в р. Десну. Юріївська божниця (1098 г.), Воскресенський храм (1845 р.). Відвідання історико-краєзнавчого музею.
Сосниця. Літературно-меморіальный музей О.П.Довженка. Знайомство з містом.
Обід.
Прибуття до Новгорода-Сіверського. Розселення в готелі.
Екскурсія територією заповідника «Слово о полку Ігоревім».
Вільний час.

2-й день
Сніданок. Звільнення номерів.
Музей «Слова о полку Ігоревім».
Оглядова екскурсія по Новгороду-Сіверському: Успенський собор, Миколаївська церква (1760 р.), торгові ряди, будівлі чоловічої й жіночої гімназій, земство, будинок купця Медведєва, Тріумфальна арка.
Виїзд в Мезин. Мезинський національный парк зі всесвітньо відомою стоянкою періоду пізнього палеоліту.
Рихли. Рихлівська дача.
Обід.
Вишеньки. Садиба генерал-губернатора Малоросії П.Румянцева-Задунайського.
Короп. Вознесенська церква (1764 р.), Успенська і Феодосіївська церкви, Іллінська церква (огляд).
23:00 Орієнтовний час прибуття до Києва.

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Зачарована Десна»


Відгуки на «Зачарована Десна»

  1. “Як я люблю тебе, моя незаймана дівице Десно”, – свого часу десятки разів повторював кожен, хто вчився в українській школі. А може – й радянській. Я навіть уявити не могла, яка то та річка, що сам Довженко возвеличив її так, як річку всіх річок. І відповідь знайшла, коли весною 2017 року поїхала з “Київським Фресками” в цей тур. Жодне море і океан не зрівняється красою з цією силою і спокоєм, синню і зеленню, що презентують і возвеличують сіверський край. Він зовсім незвичний, простий, щирий, іноді здається, що тут зупинився час. Це тур-терапія, для тих, кому набридло місто, дратують люди, і хочеться тиші. Дуже рекомендую!

  2. Десна зачарувала. Красивий тур. Красива природа. Чарівні, самобутні міста і села. Цікаві музеі. Традиційно гарна організація туру.

  3. Найщиріша подяка пані Анжелі Савченко за чарівну подорож “Зачарованою Десною”! Низький уклін і шана всім місцевим екскурсоводам і працівникам музеїв, які самовіддано бережуть те, про що зовсім не дбають наші чиновники. Також подяка водієві Валентину за вправність на бездоріжжі! Мандрівка цікава для дорослих і діток, раджу їхати.

  4. Огромное СПАСИБО за прекрасно проведенные выходные, хорошее настроение и множество мест о которых даже не подозревала. Зарядилась позитивом и энергией на всю неделю. Надеюсь на не менее интересные встречи в дальнейшем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *