від 269$
4 дні
Дати туру: 03-06.10.2019
Слуцьк - Мір - Несвіж
Напрямок: Білорусь
Транспорт: автобус

Знайомство зі спадщиною одного з найбагатших і найвпливовіших родів Великого Князівства Литовського і Речі Посполитої – Радзвивіллів. Родинні “гнізда” ординації – замки Міра й Несвіжа – нині віднесені до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. До нематеріальної всесвітньої спадщини відноситься неодмінний аксесуар заможних магнатів – слуцький пояс, виготовлений на мануфактурі Радзивіллів.

Смак красивого життя – у нашому особливому авторському турі

Програма туру »

1-день, 03.10.19

16:30 Збір групи, М. Шулявська (біля танка)

17:00 Виїзд.

Транзитний нічліг на території України.

 

2-день, 04.10.19

Звільнення номерів (Увага! Сніданку не передбачено!).
Виїзд з готелю. Перетин кордону.

Прибуття до Слуцька.
Обід.
Знайомство з Музеєм історії слуцьких поясів. Слуцький пояс – найкоштовніший аксесуар шляхетського вбрання. Як і ким створювався неодмінний елемент костюма, що, де-факто, був своєрідною візитівкою власника.

Переїзд в Мір.
Поселення в готель. Знайомство із замковим передмістям: огляд каплиці-усипальниці Святополк-Мирських, Миколаївського костелу, мирської єшиви.

 

3-й день, 05.10.19

Сніданок. Звільнення номерів.

Екскурсія по Мірському замку, основна частина якого збудована у 16-17 ст. і який за Радзивіллів увійшов до несвізькоїї ординації. 1655 р. замок взятий відомим козацьким полковником Іваном Золотаренком. Після зміни кількох власників, замок отримав достойне визнання і відноситься до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Переїзд в Несвіж.
Обід.

Знайомство з родинним «гніздом» впливової династії Радзивіллів. Несвіж існував впродовж століть як міні-держава. Огляд другого у світі барокового костелу Божого Тіла із похованням Радзвивіллів, домініканського монастиря, жіночого монастиря бенедиктинок, Слуцької брами, ратуші.

Поселення в готель.

Прогулянка неймовірно красивою територією несвізького парку.

Вільний час.

4-й день, 06.10.19

Сніданок.

Екскурсія Несвізьким палацово-парковим ансамблем. Несвізький замок внесено до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. 400-літня історія палацу представлена у різних архітектурних стилях, а колекціям інтер’єрів можуть позаздрити імениті музеї.

Час на каву й сувеніри.
Виїзд на Київ.

Орієнтовне прибуття до Києва 23:30.

 

Увага! Фірма залишає за собою право у випадку зміни погодних умов чи настання форс-мажорних обставин заміняти екскурсії рівноцінними.

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Золото осені Радзивіллів»


Відгуки на «Золото осені Радзивіллів»

  1. Дякуємо! Неймовірні враження від Мірського замку і палацу у Несвіжі! Чудові парки у золотих шатах! І бонусом- місце дії першої частини моєї улюбленої книжки “Даніель Штайн, перекладач” Людмили Улицької. Отож, із згаданих там місць у трьох я вже була: Мирі, Римі, Лурді. Пані Анжело, наснаги і натхнення у реалізації своїх і наших мрій!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *