179 грн.
2,5 час.
Дата экскурсии:
Deadline book: 22.07.2020
Тип/транспорт: пешеходная
Место и время встречи: 18:30, м. Берестейская

Мы любим дачи. Мы привыкли, что дачи — это прекрасые и уютные загородние усадьбы.

Уважаемые друзья, вас ждут открытия.

В недавнем прошлом Киев имел и парки-дачи. Городские дачи, которые нынче оказались рядом с шумными шоссе, еще не так давно были  VIP-территориями для «ибранных»…

Мы прогуляемся кому-то давно знакомыми, а для кого-то совсем неизвестными парковыми массивами, которые, между прочим, насчитывают около 90 видов растений, и де бъют целебные  источники. Но не флоре и фауне зеленых зон столицы посвящена наша экскурсия, а тем, кто некоторое время был «хозяином» этих территорій.

Осмотрим также интересные культурные объекты, спрятанные поближче к природе… Здесь прошли школьные годы многих звезд искусства.

И «вишенкой на тортике» будет воспоминание о самой большой мечте детства, которую вы можете осуществить уже самостоятельно.

 

Зарегистрироваться на экскурсию »
Зарегистрироваться на экскурсию «Знакомые незнакомые парки»


Отзывы на «Знакомые незнакомые парки»

 1. Як Ви провели літо??????
  Та Ви що….поглядом???????
  Ну тоді Вам точно до нас і з нами!!!!!!
  Бо МИ — це послідовники Турклуб «Київські Фрески».
  Ми міряємо землю ногами….Пізнаємо світ і Україну на смак, аромат, запах….Вивчаємо, вчимо і звісно ж ділимося своїми враженнями і переживаннями.
  Бо вчора у нас (не знаю як у Вас) було 32 серпня…Так, так….Саме 32 серпня — це час і день, щоб відвідати прекрасний куточок в улюбленому Києві, який заховався серед фруктових дерев, водойм з дикими качками, білочками, могутніми дубами, справжніми крутими підйомами, схованим пам»ятником в гущі дерев…..Ми шкодували, що не взяли з собою щось, щоб погодувати качок і білок (це те, що наступного разу потрібно виправити), бо це така насолода…..Зате були склянки, щоб попити води з джерела….
  Ось так легко, прогулюючись у компанії давніх друзів і чудової гідеси Elena Rud нам вдалося пройти через портал і потрапити в дитинство і навіть помахати рукою на #Київськадитячазалізниця собі, маленькій, яка проїжджала в потягу часів мого дитинства, така безтурботна. Вона махала мені рукою і їхала, їхала, їхала геть від мене, кудись туди, куди вже повернутися можна лише в спогадах.
  Неймовірно вдячна Angela Savchenko та Elena Rud за цю родзинку прогулянки. Бо побачити себе через роки, то прямо магія….
  А от покататися на потязі з дитинства нам не вдалося, бо черга, що там стояла з малечі, то ще те випробування…..Та й якщо у Вас немає щирої посмішки, повітряних кульок, морозива і цукерок, то тоді йдіть пішки…..А потяг під звуки Київського вальсу повезе в країну дитинства вже теперішню малечу…..
  Дуже вдячна агенції Київські Фрески за можливість отримати насолоду від будь-яких прогулянок і подорожей, за друзів-однодумців, з якими кожного разу тепло, сонячно і цікаво…..
  Ми догулялися до того, що вирішили, що нам потрібно вже самим формувати запит і замовлення на прогулянки від Фресок….
  Ми дуже переймалися тим, що не всі були на прогулянці Лук»янівкою та панорамами Печерська…І таки потрібний повтор, бо слухати враження тих, хто зміг потрапити, дуже заздрісно..
  А ще ми таки з нетерпінням чекаємо наступної неділі, щоб прогулятися Театральним Києвом….
  А ще ж у нас літо до середини вересня….Чому? А це поки що секрет, але вчора на питання, а хто з нами в літо 13-15 вересня???? То ми піднімали руки і раділи зустрічі знову в своїй компанії
  А у Вас?????? У Вас вже літо що????Скінчилося?????

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *