969 грн.
Дата экскурсии:
Deadline book: 07.09.2021
Чернигов
Область: Черниговская
Тип/транспорт: автобусная
Место и время встречи: 8:00, м. Лесная

Наша новая программа познакомит вас с тем Черниговом, который обычно остается вне внимания туристов.

Сезон платьицев открыт! А как же относительно шляпки?
Эксклюзивный мастер-класс-презентация черниговской мастерицы Валентины Свистун по изготовлению женских шляпок. Шляпка – атрибут женской элегантности, акссесуар, без которого невозможно представить женщину от … и до поч. 20-го ст. Шляпку вытеснила из шкафа советская женщина, как буржуазный элемент гардероба. Но шляпка возвращается😊 в наши женские гардеробы. Обо всех секретах из уст автора.

А о шляпочном бизнесе — от гида на маршруте.
Наш день продолжается в Черниговском областном художественном музее — осмотр выставки известного художника, уроженца Черниговщины, ученика Федора КричевскогоСергея Шишко.

Знакомство с городом «соняшних кларнет», который в нач. ХХ века по словам О. Лисенко: “… натоді Чернігів був чи не другим за своїм значенням центром української культури”.
Здесь действует центр «Просвіти». Здесь творят зрелый Коцюбинский и ранний Тычина, молодой художник Михаил Жук. Чернигов, к культорному и образовательному уровню которого немало усилий приложили супруги Гринченко и Русовы, А.Линдфорс, Илья Шраг.

Мы посетим литературно-мемориальный музей-заповедник Михаила Коцюбинского, познакомимся с «черниговским» периодом жизни и творчества классика украинской литературы, почаевничаем на уютной террасе усадьбы-музея с видом на роскошный фамильный сад.
Побываем на Болдиных горах.

Патриархальная застройка города нач. ХХ в. возвращает в атмосферу тех времен. Тихие улочки напоминают нам историю развития Чернигова столетней давности.
Немного свободного времени на обед.

Ориентировочное прибытие в Киев в 20:00.

Зарегистрироваться на экскурсию »
Зарегистрироваться на экскурсию «Чернигов – город «соняшних кларнет»»


Отзывы на «Чернигов – город «соняшних кларнет»»

 1. Тур-одноденка до Чернігова 16 червня 2018 р. виявився і концентрованим і насиченим різними подіями.Програма була складена турфірмою так, що емоційні кульмінації змінювались більш спокійними релаксуючими моментами. У будинку-музеї Михайла Коцюбинського після оглядової екскурсії-лекції — приємне салонне чаювання на веранді усадьби із подальшим заглибленням у життя і творчість письменника, а потім — прогулянка по саду Коцюбинських, справжньому куточку едему. Катання по річці Десна на катері і несподівано смачнющий обід у вареничній «Балувана Галя». Неперевершена кульмінація туру — це відвідування моновистави » Українське альфреско» за творами Ліни Костенко Чернігівського молодіжного театру. Акторка Юлія Савеліївна Матросова примусила поринати у сум і радість. У маленькому залі була наелектизована тиша… Дякую, «Київські фрески». Поїду ще!

 2. Щиро дякую за цікаву, пізнавальну, театральну і смачну мандрівку Черніговом! Бувала в місті багато разів, але ніби знову відкрила його для себе. Сердечне спасибі пані Юлії Матросовій за моновиставу «Українське альфреско» (Чернігівський молодіжний театр).

 3. той випадок, коли зроблені фото зовсім не так і зовсім не повно відображають емоції від подорожі містом соняшних кларнет.
  Не так на фото пахне липа, не так квітне агава, не так шумить дощ, не такого кольору полуничний лимонад і не так звучить українське альфреско….Ну на фото може і не так, але особисто я більше віддаю перевагу тому, як люди події описують і лише потім доєдную фото з мандрівки, хоча саме мої враження і спогади через образи і аромати….
  Мандрівки з Фресками завжди по-особливому смакують. Тясмин захлинався солов»їним співом, пахощами бузини і жасмином, а от місто, соняшних кларнет потопало в липовому цвіті, шуміло літнім і таким теплим дощем, звучало передзвоном Спасо-Преображенського собору та віршами Ліни Костенко, зачаровувало кількістю рудих бешкетниць, які їли горішки прямо з рук…
  Місто таке чисте, ніжне і ніби сором»язливе….Але воно притягує усіх з першого погляду і скільки б разів ми туди не поверталися, воно тримає нас знову і знову, міцніше і міцніше…
  Передати почуте і побачене неможливо…хоча особисто я спробую зробити це уже для своїх сина і чоловіка, коли туди знову поїдемо…Але отримати насолоду і гармонію від поїздок можна лише, коли тебе супроводжують фахівці вищого рівня….ми ж не лише споглядаємо, ми чуємо, записуємо,потім відкриваємо Вікіпедію і повторюємо.
  Поспішайте мандрувати, мандрувати саме з Фресками, бо все хороше колись та закінчується….Ми завжди думаємо, що можна встигнути в потяг, що відходить…можна, але частіше буває, що запізнюємося…Бо ми не відкриємо магії того, що можна побачити по-новому….І з роками розумієш, що Fata Morgana та Intermezzo, то просто було зарано і було не дуже фахово подано в школі. Що автора цих творів можна обожнювати за те, що він написав, як на мене, геніальний твір «На віру», який читаєш з серцем, що стискається….Читаєш і бачиш, читаєш і відчуваєш…..
  Школу з сином ми закінчили два роки тому, а важливий дзвінок нашому класному керівникові було зроблено по дорозі в суботу, чи бува не прогавили ми класом таку важливу поїздку в Чернігів, чи були в садибі Коцюбинського…..Відповідь, що ні, наш клас не міг там не бути — і це правда щастя, хоч і заднім числом…..І вкотре ми з Аліною Василівною загинаємо пальці, що бачили з Київськими фресками і те, і те, і інше….Але ж могли побачити більше….
  Ніколи не розуміла бездумних поїздок, не розуміла коли не їздять нікуди взагалі, окрім «всЬО включЄно і нічого не виклЮчЕно», не розумію сидіння на місці….Завжди чую голос пані Анжели «обережно, двері зачиняються…хто не встиг, той запізнився.»
  Вкотре дякую #Київськіфрески за враження, за смак і післясмак, за те, що Ви з нами з далекого нашого 2 класу….Вам немає рівних у тій справі, яку Ви робите, коли і подорож, і театр, і смакота, і пливеш то по Тясмину, то по Десні…Коли все продумано і гармонійно, нічого зайвого…а лише смуток, що невже все…подорож скінчилася і ти через 12 годин знову в Києві, стомлений і щасливий…і таких, як ти, двадцять….Усіх їх хочеться знову зустріти за тиждень на новому маршруті з Київськими фресками, бо це люди, які дихають і живуть мандрами…..як і я та моя сім»я!!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *