5699 грн*/5899 грн.
3 дня/2 ночи
Даты тура: 31.12.2021-02.01.2022
Полтава - Решетиловка
Направление: Центр
Область: Полтавская
Транспорт: автобус

Новогодний тур в Полтаву, где праздничному настроению прибавим красоты народных мастеров, искусство украинской кухни, мелодику украинской песни Маруси Чурай и слова Ивана Котляревского, изысканность украинского архитектурного стиля Василя Кричевского.
Будет вкусно, интересно, уютно и атмосферно

Программа тура »

1-й день, 31.12.21

8:00 выезд из Киева, м.Вырлица
переезд Киев-Решетиловка
Решетиловка. Экскурсия в Решетиловский отдел ткачества и вышивки Решетиловского районного краеведческого музея. Легендарная вышивка «белым по белому» и ковры с растительным орнаментом, внесенные в национальный реестр элементов нематереального культурного наследия Украины.
Посещаем Всеукраинский центр вышивки и ковроделия — от традиции к современности.
Обед.
Экскурсия в единственный в Украине музей самогона и пивоварения.
Переезд в Полтаву.
Расселение в отеле. Свободное время.
Встречаем Новый — 22-й год ХХІ века.

2-й день, 01.01.22
Завтрак.
Знакомство с Полтавой (автобусно-пешеходное). История города от казаческого полка до губернского центра и — сердца украинской национальной идеи.
Экскурсия в Художественный музей, Галерею искусств им. Ярошенко.
** Обед полтавский традиционный — как искусство национальной кухни.

Свободное время.

3-й день, 02.01.22
Завтрак.
Освободжение номеров.
Экскурсия с продолжением в музей классика украинской литературы Панаса Мирного.
Знакомство с одной из колоритных полтавских окраин.
Обед.
Немного свободного времени
и — выезд в Киев.

Свернуть программу тура »
Зарегистрироваться в тур »
Зарегистрироваться в тур «Новогодняя Полтава»


Отзывы на «Новогодняя Полтава»

  1. Новий рік без «Київських фресок» — сумно, нудно, передбачувано… Новий рік з «Київськими фресками» це ЗАВЖДИ нові відкриття, це отримати більше, ніж ти сподівався, це спілкування з найцікавішими людьми. За три дні туру отримали стільки позитивних емоцій, побачили те, про що не прочитаєш в більшості туристичних довідниках. Тур імітував стільки «родзинок», що вистачило б на великий різдвяний кекс)) Щиро дякуємо Анжелі Савченко і всім причетним ідо нових зустрічей.

  2. Якщо б я захотіла написати свій просто відгук на просту екскурсію до Полтави для святкування приходу 2022 року від простого туристичного оператора, я б написала — було гарно, продумано, комфортно, змістовно, смачно, пізнавально. І це була б правда про новорічний тур Полтавою з «Київськими фресками». Але всі похвальні епітети не можуть передати навіть і частки моїх вражень від лише трьох днів цьогорічного традиційного святкування Нового року з «Київськими фресками». Навіть не віриться, що в наскільки малий срок ненапруженого фізично відпочинку можна так багато вмістити! Ми мабуть перебували в часовому порталі), натхненні прикладом однієї з полтавських церков 1706 року. ) Та не буду більше мережити білим по білому, співаючи диферамби улюбленим «Київським фрескам», надихнувшись решитилівськими дивовижами, а перейду до діла. Що ж побачила я в цій подорожі такого, що раніше не бачила, не відчувала і не аналізувала? Бо саме це вміння Анжели Савченко показати нове Неочікуване обличчя у навіть давно знайомих речах і є тим ексклюзивом, заради якого варто їхати з «Київськими фресками» в будь-яке запропоноване ними місце. Що ж за непоєднуване поєдналося між собою і породило нове, неочікуване знання чи диво(що по суті одне й теж)у цій подорожі? Я не буду розказувати, як ожили в художньому музеї під дією живої музики в виконанні чарівного піаніста Богдана картини багатоликого Глущенка в перший вечір нового 2022 року. Це було феєрично, але могло відбутись і не тільки в Полтаві. А ось як ви поясните поєднання трьох Іванків на одній території, що стала для кожного з них знаковою? Іван Мазепа. Іван Котляревський. Іван М’ясоєдов. Різні. Різновеликі. Політик. Поет. Митець. Великі воїни. Великі українці. Великі авантюристи. Вони робили у своєму житті великі ставки( до речі — наш новорічний банкет у цьому році був у стилі казино(). І — вигравали! Бо не завжди маленькі (а, іноді, навіть великі)) наші поразки — це кінець гри. Вони можуть бути предтечами великої перемоги. Тому що вони стали початком Великої гри, результат якої розтягнуто в часі. Її «дограють» нащадки. Головне — гра розпочата. Три Івани знайшли на полтавській землі кожен своє, але те, що зберегло пам’ять про них серед вдячних нащадків на довгі віки. Вони знайшли безсмертя. Побажаю «Київським Фрескам» довгих років плідного життя. Бо вони того варті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *