4499 грн*
3 дня
Даты тура: 21-23.08.2021
Deadline book: 09.08.2021
Бахмут - Александро-Калиновое - Кривая Лука - Звановка
Направление: Восток
Область: Донецкая
Транспорт: поезд/автобус

Донетчина — это не только шахты и терриконы. И это уже знают те, кто вместе с нами побывал в туре «Чары Слобожанщины и Святогорье». Донетчина — это степи и удивительной красоты меловые горы, украшенные лазурной лентой Сиверского Донца.
Вас ждет уникальный маршрут авторства неутомимой Яны Синицы, в котором мы поднимемся на вершины гор и спустимся к глубинам соляной шахты, прогуляемся эко-тропами и сплавимся по Сиверскому Донцу. А еще — поговорим об истории, этнографии и людях, судьба которых перенесла из высоких Карпат в широкие степи

Программа тура »

1 день, 21.08.21 
Встреча туристов в Константиновке. Переезд в Бахмут.
Обзорная экскурсия по городу.
Экскурсия на Артвайнеры (Артемовский завод шампанских вин). Увидеть производство игристого вина по классическому принципу Шампенуа. Побывать в подземных галлереях глубиной 72 м и пройтись по производственным цехам. И, конечно, попробовать на вкус.
Этнографическая встреча в Бахмуте.
Переезд в Лиман. Расселение.

2 день, 22.08.21
Завтрак.
Выезд на экскурсию “Бахмутская соль” с посещением Соляной шахты и мастерской соляных изделий.
Визит в Звановку, знакомство с традициями бойков и лемков, переселенцев из Западной Украины.
Обед с дегустацией бойковской кухни.
Выезд на экскурсию “Природные сокровища Лиманщины” (посещение эко-тропы «Лесное ожерелье», обзорная экскурсия по периметру заповедника «Меловая флора», визит в Кривую Луку).
Возвращение в Лиман. Ночлег.

3 день, 23.08.21
Завтрак.
Белокузьминовка (геологическая памятка природы).
Переезд в Александро-Калиновое . “Соленая экскурсия» по Александро-Калиновому и Клебан-Быку. Невероятные панорамы, меловые горы.
Переезд к железнодорожной станции. Выезд в Киев.

Свернуть программу тура »
Зарегистрироваться в тур »
Зарегистрироваться в тур «Путь, отмеченный солью»


Отзывы на «Путь, отмеченный солью»

  1. Зазвичай, коли кажеш, що тебе цікавить Донбас, то чуєш у відповідь6 «Та що там дивитися?» Якось так повелося, що до Донбасу приліпилося кліше індустріального регіону, в якому окрім шахт, териконів та напіврозвалених містечок нічого немає. Тому Донбас вражає, бо це якраз той момент, коли бачиш те, чого взагалі не очікуєш побачити. Так, шахти і терикони, звісно ж, є, але не ними одними. Тут немає такої архітектури, як на Західній Україні, але натомість є красивенні природні об’єкти, містечка з архітектурною спадщиною, цікава і захоплива історія, казкові краєвиди, невтомні люди і гостинність. Думаю, якщо людина нічого взагалі не знає про Донбас, то її просто накриє враженнями, але якщо навіть знає, то все рівно отримані враження в рази переважать очікувані. Це «терра інкогніта» України. Сам тур досить динамічний, добре продуманий щодо локацій, охоплює максимум цікавостей, при цьому переїзди між об’єктами невеликі і не втомлюють. Окремо хочу зазначити два моменти: харучання і екскурсоводи. харчування на високому рівні — в усіх місцях ну дуууже смачно, ситно і оригінально. Екскурсоводи — вони не просто виконують свою роботу, вони горять нею, вони хочуть розповісти про свій край, донести і показати якомога більше скарбів Донбасу, відкрити Донбас для України. Це однозначно один з найцікавіших і найнесподіваних за враженнями турів Україною

  2. Щоб не ставити дурних) запитань — чи Донеччина це Україна — треба приїхати туди!) Побачити її щирих людей. Насолодитись пахощами степових трав. Намилуватись відкритими обріями її просторів з голубими водами природних і штучних озер. І закритими підземними шахтами, де сіль, гіпс і крейда лежать під ногами і над головою, а не на магазинних полицях.Не в змозі полишити ці природні скарби — набрати їх повну торбину. На потім. Щоб мати частинку донецького краю в себе вдома. А ще — наїстися смачнющих пиріжків — з картоплею, капустою, сливами, яблуками та смородиною. Напробуватись різних сортів Артемівського шампанського. Хай воно і не з провінції Шампань, а тільки зроблене з нашого українського винограду за технологією шампенуа, та яке смачне й веселяще душу. Після нього так і хочеться співати українських пісень та декламувати вірші (що ми і зробили)) про свою любов. До життя. До України. Яка ж вона у нас прекрасна! А її діапазон наскільки широкий, що не може повністю вміститися ні в одному з її регіонів. Тому нас так і багато. Таких різних. І таких українських. Дякую «Київські Фрески» за чудову подорож шляхами, позначеними сіллю. Як завжди — вчасно, пізнавально, гармонійно і з любов’ю. Організація туру, як і завжди, — на височайшому рівні. Усі забаганки таких різних туристів нашої групи здійснилися! Думаю, що навіть такий її нестандартний учасник, як розумник песик Джек, залишився задоволеним.)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *