149 грн
2 часа
Дата экскурсии:
Deadline book: 05.09.2019
Город: Киев
Тип/транспорт: пешеходная
Место и время встречи: 10:30, пам. Н.Лысенко

С древних времен люди жаждали хлеба и зрелищ. И киевляне не составляли здесь исключения. Уже на стенах Софии Киевской находим фрески с изображением музыкантов и скоморохов. В эпоху расцвета Могило-Мазепинской академии интермедии в постановке спудеев являются частью ее ежедневного бытия.

А вначале ХІХ века в Киеве появляется театр.

Наша экскурсия «Театральный Киев» познакомит вас с историей киевских театров и театральных трупп, расскажет о гениальных режиссерах и об известных антрепринерах, талантливых актерах и театральных корифеях.

Драмы и комедии, водевили и трагедии, любовные романы и городские романсы — на киевской сцене и… за кулисами…

Зарегистрироваться на экскурсию »
Зарегистрироваться на экскурсию «Театральный Киев»


Отзывы на «Театральный Киев»

 1. Вивчали «Театральний Київ» з Турклуб «Київські Фрески»….
  Знаєте, така щемлива, спокійна, якась тиха прогулянка, як завжди, для подумати, усвідомити і пережити….
  Пропустити через себе геніального Леся Курбаса…його любов, життя….долю……Життя із кулею в серці, а потім померти від кулі…..Нелюдська система із звірячим обличчям таки допомогла йому довершити те, що він намагався зробити в молоді роки….через любов….
  Не знаю…..але історії, які розповідає Angela Savchenko, врізаються в пам»ять, чіпляють душу і постійно ятрять її….
  Прогулятися шляхом культурного Києва, його зірок….це залишає глибокий слід, бо культурний і театральний Київ, такий тяжкий…..
  Дорога Євгена Плужника, Леся Курбаса, Леся Танюка, Івана Франка, Олександра Вертинського, Марії Заньковецької…..
  Дорога, що просто пролягає по центру Києва…..Але ця дорога веде до пізнання, роздумів, вивчення і бажання знову й знову йти в театр….
  Театр, який оживає через усвідомлення, болі, переживань….
  В екскурсії керівникові Фресок вдалося поєднати банальне «и жизнь, и слезы, и любовь», але поєднати так, що це переживаєш і відчуваєш, ніби це ти сам…то на сцені київської опери, то в театрі російської драми, то в Молодіжному, то в Молодому….
  Неймовірні екскурсії від Турклуб «Київські Фрески», бо щоразу з»являється нове уподобання, новий улюблений як не автор, то актор, то режисер…..
  Angela Savchenko, дякую за можливість рости в собі, в своїх думках, вміння відрізнити шароварщину і жовтизну від справжнього і живого, дякую за друзів, які справжні, щирі і обізнані…
  За те, що ми йдемо на гору, а не спускаємося вниз….
  І за те, що я точно знаю і геть не хочу бути скромною і милою, що ми, фресківці, найрозумніші і найдопитливіші, бо ми — ну просто кращі!!!!!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *