от 269$
4 дня
Даты тура:
Deadline book: 10.09.2019
Слуцк - Мир - Несвиж
Направление: Белорусь
Транспорт: автобус

Знакомство с наследием одного из самых богатых и наиболее влиятельных родов Великого Княжества Литовского и Речи Посполитой – Радзивиллов. Фамильные “гнезда” ординации – замки Мира и Несвижа – ныне оностятся ко всемирному наследию ЮНЭСКО. К нематериальному всемирному наследию принадлежит неизменный аксессуар богатых магнатов – слуцкий пояс, изготовленный на мануфактуре Радзивиллов.

Вкус красивой жизни — в нашем особом авторском туре

Программа тура »

1-день, 03.10.19

16:30 Сбор групы, м. Шулявская (возле танка)

17:00 Отъезд.

Транзитный ночлег на территории Украины.

 

2-день, 04.10.19

Освобождение номеров (Внимание! Завтрак не предусмотрен!).
Выезд из гостиницы. Пересечение границы.

Прибытие в Слуцк.
Обед.
Знакомство с Музеем истории слуцких поясов. Слуцкий пояс – самый дорогостоящий аксессуар шляхетского убранства. Как и кем создавался неотъемлемый элемент костюма, который, де-факто, был своеобразной визиткой собственника.

Переезд в Мир.
Поселение в отель. Знакомство с замковым предместьем: осмотр часовни-усыпальницы Святополк-Мирских, Николаевского костела, мирской ешивы.

 

3-й день, 05.10.19

Завтрак. Освободжение номеров.

Экскурсия по Мирскому замку, основная часть которого построена в 16-17 вв. и который во времена  Радзивиллов вошел в несвижскую ординацию. 1655 г. замок взят известным казацким полковником Иваном Золотаренко. После смены нескольких собственников, замок получил достойное признание и является всемирным наследием ЮНЭСКО.

Переезд в Несвиж.
Обед.

Знакомство с фамильным «гнездом» влиятельной династии Радзивиллов. Несвиж существовал в течение столетий как мини-государство. Осмотр второго в мире бароккового костела Божьего Тела с захоронениями Радзвивиллов, доминиканского монастыря, женского монастыря бенедиктинок, Слуцких ворот, ратуши.

Поселение в отель.

Прогулка по невероятно красивой территории несвижского парка.

Свободное время.

4-й день, 06.10.19

Завтрак.

Экскурсия по Несвижскому дворцово-парковому ансамблю. Несвижский замок внесен в список объектов Всемирного наследия ЮНЭСКО. 400-летняя история дворца представлена разными архитектурными стилями, а коллекциям интерьеров могут позавидовать именитые музеи.

Время на кофе и сувениры.
Выезд в Киев.

Ориентировочное прибытие в Киев — 23:30.

 

Внимание! Фирма оставляет за собой право в случае изменения погодных условий или форс-мажорных обстоятельств заменять экскурсии равноценными.

Свернуть программу тура »
Зарегистрироваться в тур »
Зарегистрироваться в тур «Золото осени Радзивиллов»


Отзывы на «Золото осени Радзивиллов»

 1. Цього разу мені хочеться написати про те, яка стоїть робота за організацією туру «Золото осені Радзивіллів»!!!!! Бо фото на сторінках соціальних мереж показують вершки, а яка титанічна праця, щоб ці вершки зібрали туристи, зовсім залишається поза увагою. А ця робота є важливим підгрунтям саме того, щоб туристи захлиналися від зачарування тим, що вони побачили і почули, щоб на їх шляху все було продумано і організовано так, щоб не заважало нічого напитися емоціями і враженнями. Це і транспорт, щоб він був комфортний і по кишені, це і водії, які мають бути професіоналами та такими, щоб ніякий камінчик чи яма не була відчута, бо ми ж слухаємо, і дрімаємо, коли гід мовчить. У цьому турі водії були вищого пілотажу: вони були як з картинки офісу, чисті, охайні і усміхнені, вони продумували всі зупинки, їх тривалість, усмішка протягом усього маршруту. За водіїв особлива подяка. І уявляєте, двері авто нам відкривалися, коли водії були на другому поверсі, а ми внизу — ось так!!!!
  Готелі — керівником туру вони вибираються за принципом «максимум з максимуму»: чисті, затишні, теплі, смачні!!!! Мірський готель — у ньому в ліжко хотілося зануритися, як в хмаринку!!! За вікном в темряві і зранку було враження, що ти принцеса, як мінімум!!!!! Про те, як нас там частували, писати просто неможливо, бо смак відчуваєш досі. Кухар навіть вийшла до нас і ми гомоніли, як давні знайомі…
  Все це важливо не менше ніж сам тур, бо коли організація такого рівня, залишається лише насолоджуватися красотою Мірського замку і Несвіжського палацу. І в комфорті просто обираєш, який же з них припав тобі до душі!!!!!
  Ми здолали не одну сотню кілометрів, а відчуття ніби сіли і вийшли, Ні втоми, ні роздратування.
  Тому їхати варто лише з тими, хто дока в своїй справі…..
  Ми точно знаємо, що керівник фресок пані Анжела — професіонал високого рівня. Досвід наших мандрівок у трохи більше ніж 10 років підтверджує написане.
  Майте справу лише з професіоналами, тому що повинно бути все на «ять» — і контент, і антураж і навіть люди,які з Вами в цих маршрутах будуть. Це теж таке відчуття, що подорожуючі підбираються спеціально для Вас!!!!!
  За «Золото осені….» велика подяка: за те, що ми почули і побачили, за те, як все було організовано. Шикарна погода, я так розумію, нам усім була подарунком, це буває лише, коли керівникиня агенства ще й трішки чарівниця!!!!!

 2. Дякуємо! Неймовірні враження від Мірського замку і палацу у Несвіжі! Чудові парки у золотих шатах! І бонусом- місце дії першої частини моєї улюбленої книжки «Даніель Штайн, перекладач» Людмили Улицької. Отож, із згаданих там місць у трьох я вже була: Мирі, Римі, Лурді. Пані Анжело, наснаги і натхнення у реалізації своїх і наших мрій!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *