від 3899 грн.
4 дні
Дати туру: 06-09.05.2017
Напрямок: Захід
Область: Чернівецька
Транспорт: автобус

Чи траплялося вам бувати у Вавілоні? Шумному, багатомовному і багатоликому, що поєднує несумісне. Яскравий, барвистий, строкатий калейдоскоп — такі враження виникають під час мандрівки Буковиною. Тут протягом віків мирно співіснували представники різних народів і різних конфесій. Багатовна і багатолика Буковина, що зберегла багацтво традицій, звичаїв і традицій.

«Наш маленький Париж», — так часто називають Чернівці. Витонченістю й красою це місто може сміливо конкурувати з Віднем і Парижем. Але що про це говорити? Адже краще хоча б раз побачити… і закохатися назавжди.

Програма туру »

1-й день, 06.05.17
7:00. Виїзд з Києва (М. «Палац Україна»).
Переїзд у Чернівці. Екскурсійний супровід на маршруті.
Чернівці. Розміщення у готелі.
Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія містом Чернівці. «Віденський» дух забудови центральних вулиць міста — О.Кобилянської (колишньої Панської), Головної, Руської, Вірменської.
Площа Ринок і будівля Ратуші, будівля Обласного художнього музею (1901 р.). Ряд будівель колишніх готелів — «Золотий лев», «Під чорним орлом» та ін. Театральна площа з її головною «прикрасою» – спорудою Музично-драматичного театру.
Культові споруди різних конфесій багатоликої Буковини: Миколаївський собор (П’яна церква), Єзуїтський костел, Вірменська церква, Кафедральний собор Св. Духа.
Під час екскурсії ви побачите площі Центральну, Соборну, Театральну, пройдете вулицями, що зберегли ансамблеву забудову періоду Австро-Угорщини.
Мрії здійснюються! Екскурсія у Чернівецький музично-драматичний театр ім. О.Кобилянської, збудованого за проектом відомих віденьских архітекторів Гельмера і Фельмера (за бажанням після екскурсії можна залишитися на виставу).
Вільний час.

2-й день, 07.05.17
Сніданок. Звільнення номерів.
Екскурсія у будинок-музей О. Кобилянської. Про класику і класиків по-дорослому.
12:00. Рівно опівдні нам нагадають про традиції міста з Магдебурзьким правом.
Екскурсія в Музей євреїв Буковини.
Екскурсія до Резиденції митрополитів Буковини й Далмації (Університет) — пам’ятник архітектури ЮНЕСКО — головної архітектурної принади міста. Прогулянка ботанічним садом.
Обід (факультативно).
Садгора (Садагура). Майже містична історія колись окремого містечка.
Виїзд з Чернівців у Берегомет. Прибуття в Берегомет. Розселенння в готелі «Стіжок».

3-й день, 08.05.17
Сніданок.
День гармонії, день єднання з природою. Ми в краю «Черемоша й Прута» – у Буковинських Карпатах. На нас чекає підкорення вершини гори Мегури (1313 м над рівнем моря). Подалі від цивілізації – поближче до хмар. Неперевершені краєвиди на найближчі хребти, гори й Румунію.
Обід (факультативно).
Повернення «на землю» – в Берегомет. «Гуцульські вечорниці».

4-й день, 09.05.17
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Вижниці. Відвідання Музею Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Шкрібляка. Різьба по дереву, ткацтво, одяг і різноманітні вишивки, ювелірні прикраси, живопис, предмети декоративно-прикладного мистецтва.
Знайомство з будинком-музеєм Назарія Яремчука.
Кіцмань. Будинок-музей Івана Миколайчука.
Обід (факультативно).
Виїзд в Київ.
23:00. Орієнтовний час прибуття до Києва.

Увага! Фірма залишає за собою право змінювати порядок екскурсій, а також у випадку настання форс-мажорних обставин замінювати їх рівноцінними

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Багатолика Буковина і чарівні Чернівці»


Відгуки на «Багатолика Буковина і чарівні Чернівці»

 1. Спасибо большое, Анжеле Савченко, которая осуществила мечту моей 79-летней мамы))) Она очень переживала, как перенесет дорогу и экскурсионные походы. На второй день тура у нее открылось второе дыхание, она совершенно забыла о своих болезнях и наравне со всеми посетила все намеченные объекты. Тур очень насыщенный и познавательный: театры, музеи, храмы, перевалы, водопады, еврейские местечки с их давней историей, а плюс к этому и наш славный постоянный коллектив туристов! Присоединяйтесь к турклубу “Киевские фрески”- это море позитива, замечательный сервис, огромное количество информации, которую по приезду домой еще месяц раскладываешь по полочкам; берите с собой детей, родителей, путешествуйте вместе с нами по Украине и за ее пределами)))

 2. Найщиріша подяка пані Анжелі Савченко за казкову подорож у “чарівний край Черемоша й Прута”!

  Ой летіла зозулиця та й сіла кувати,
  Буковина така гарна, не хтілось вертати!
  І музеї, й синагоги, і гори, й долини,
  Із “Фресками” обійшли ми усі полонини!
  Ой дай, Боже, Буковині гарно процвітати,
  А нам іще у Карпатах хоч раз побувати!

 3. Багатолика Буковина та чарівні Чернівці – які вони? Таке питання виникало в моїй голові з першого дня, коли я побачила назву цього туру. Дуже хотілося відчути та побачити – який він, “чарівний край Черемоша і Прута”. І тепер я можу сказати, що це мені вдалося, дякуючи “Київським фрескам” та його незмінному керівнику Анжелі Савченко.
  Все склалося так, як має бути. Навіть мінлива погода сприяла процесу кращого сприйняття цього загадкового краю нашої України. Сонячна і навіть спекотна – імпонувала усміхненим, життєрадісним Чернівцям. Прекрасна архітектура, красиві люди, храми та сінагоги – все так органічно поєдналося, що давало відчуття досконалої завершенності цього міста, його самодостатності. Хмарна та трішки дощова погода імпонувала задумливим, дещо закритим у собі, Буковинським Карпатам. Димлячі гори, стрімка гірська ріка, букові ліси, пахощі якихось квітів, бігаючі маленькі саламандри – все це створювало неповторний колорит Буковини. Перевал Німчич зустрів тишею та якимсь особливим спокоем. Хотілося просто дихати його повітрям і нічого більше. Здавалося – що ще треба людині для повного щастя крім цієї дивовижної можливості? Та ввечері нас чекали гуцульські вечорниці – море позитиву, енергії та веселої гуцульської пісні. Місцеві жителі вчили нас танцювати гуцулочку. Виконання цього танка неможливе без підтримки одне одного, без відчуття дружнього плеча, без виникнення спільного енергетичного поля. Це було феєрично!
  Останній день подорожі увінчав поїздку відвідинами двох будинків-музеїв знакових людей нашої сучасності – Назарія Яремчука та Івана Миколайчука. Це були музеї не матерії, а духу. Які долі, яка любов до своєї батьківщини, до України! Ці люди змогли в складні часи нав’ язування загальної безликості зберегти автентичність культури свого краю та донести її до свідомості та душі українців з інших регіонів нашої великої держави.
  Поїздка Буковиною принесла мені море емоцій. Велике за це спасибі її організаторам. Буду і надалі з нетерпінням чекати подорожей з “Київськими фресками”.

 4. Низкий поклон директору ” Киевских фресок” Анжеле Савченко за высочайшее качество организации и проведения экскурсионных туров, за большую научно-исследовательскую работу при подготовке к экскурсиям, за талант передачи своих глубоких знаний экскурсантам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *