949 грн.
12 годин
Дата екскурсії:
Deadline book: 05.04.2021
Батурин — Козелець — Лемеші
Область: Чернігівська
Тип/транспорт: автобусна
Час та місце зустрічі: 8:00, м. Лісова


Батурин — славна гетьманська резиденція Лівобережжя, відновлена фактично з попелу з ініціативи й за активної підтримки Канадського інституту Українських студій, за підтримки Президента України Віктора Ющенка і завдяки меценацтву С.Тарути, В.Пінчука, О.Омельченка.

Сьогодні ми маємо можливість побачити відновлену цитадель, козацьку казну, козацьку Покровську церкву, Воскресенську церкву-усипальницю останнього гетьмана Кирила Розумовського, палац Кирила Розумовського.

Зареєструватися на екскурсію »
Зареєструватися на екскурсію «Батурин — остання гетьманська столиця»


Відгуки на «Батурин — остання гетьманська столиця»

  1. Вже не вперше, але дуже радий був потрапити саме на цей виїзд! По-перше, не завжди з родичами виходить вибратися кудись, а тут якраз формат підходящій. По-друге, тема *пристрастей за Мазепою* лишається особливо актуальною в наші дні. Зрештою, фаховий грамотний підхід до екскурсійної програми… хіба можна не поїхати? (:

  2. Вже вдруге просто в захваті від мандрівки з Анжелою. Давно не відчувала такого справжнього захоплення іншою людиною)) Дякую!

  3. Ну вот опять не могу прийти в себя: как только трогается экскурсионный автобус и Анжела начинает говорить, попадаю в “машину времени” и уношусь на 3-4 века в прошлое. Пока доезжаем до объекта, уже находишься в другой реальности. Невероятные экскурсии!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *