уточнюється
5 днів
Дати туру:
Тустань - Пилипець - Синевір - Колочава - Львів
Напрямок: Захід
Області: Закарпатська, Львівська
Транспорт: автобус

Неймовірної краси краєвиди. Чари гір. Стрімкі потоки. Перевали. Магія природи. І фантастична гармонія буття.

Вся сила і велич Карпат, вся правда життя бойків, всі насолоди – в одному турі.

Давньоруська Тустань, «морське око» Карпат – озеро Сіневир, безмежний простір Синевирського перевалу, вишуканість дерев’яної архітектури і неймовірна естетика побуту горян.

Програма туру »

1-й день, 29.04.16
18:00, виїзд з Києва від ст. метро «Шулявська».
Транзитний нічліг.

2-й день, 30.04.16
8:00 Виселення з готелю.
Екскурсія в заповідник «Тустань». Огляд пам’ятки історії та археології ІХ-ХІІІ століття, яка не має аналогів у Європі. Місто-фортецю Тустань творить комплекс скель Камінь, Острий Камінь, Мала Скеля, Жолоб та скелі, що прилягають до хребта Воронового. Саме про ці місця розповідає Іван Франко у повісті «Захар Беркут».
Обід.
Водоспад Шипіт – 12-метровий водоспад з кількома порогами.
Прибуття у Пилипець.
Поселення в готель. Вечеря. Нічліг.

3-й день, 01.05.16
Сніданок чи розговіння у перший день по завершенню великого посту.
Виїзд на екскурсію Пилипець – озеро Синевір – Колочава.
Синевирский перевал (800 м) – тут неможливо протистояти силі природи! Йдемо на озеро Синевир – 989 метрів над рівнем моря. «Морське око» Карпат. Здається, вся краса Карпат сконцентрована саме тут. Відвідаємо центр реабілітації карпатського бурого ведмедя.
Колочава. Село-музей! Деревяна церква Святого Духа (1795 р.), екскурсія. Галерея єдиних памятників в Україні, музей «Блокпост».
Музей «Радянська школа» – перший школа-музей на Закарпатті, який передає атмосферу навчання дітей у 60-70-х роках минулого століття часів радянської епохи. У музеї «Чеська школа» відтворено умови навчання дітей за чеського періоду 30-х років 20 сторіччя. Екскурсії до музею «Лінія Арпада». Цей історико-військовий музей один з найбільш привабливих оборонних об’єктів часів Другої світової війни.
Обід по-колочавськи в колибі.
Музей–скансен «Старе село», експонати якого розповідають про культуру і побут Верховини. Історичні памятки різних часів відтворюють спосіб життя верховинців як за соціальним статусом (бідняки, середняки), так і за видами діяльності (вівчарі, лісоруби, теслі).
«Колочавська вузкоколійка» – 10 вагонів ешелона, що демонструють роботу вузькоколійки за присутності різної влади на Закарпатті.
Театралізоване дійство та дегустація міцних колочавських напоїв в корчмі «У Волфа».
Повернення до готелю.

4-й день, 02.05.16
Сніданок. Звільнення номерів.
Виїзд на екскурсію в Долину нарцисів. Візит на оленячу ферму. Дегустація сирів на сироварні «Бараново». Сувеніри з Ізи – найвідомішого в Україні центру лозоплетіння.
За бажанням катання на канатці.
Обід (самостійно).
Пилипець. Огляд деревяної церкви – зразка традиційної бойківської деревяної архітектури.
Виїзд на Львів.
Прибуття до Львова, поселення у готелі.

5-й день, 03.15.16
Сніданок. Звільнення номерів.
Екскурсія до музею народної архітектури та побуту «Шевченківський гай». На території музею представлені етнічні регіони Західної України. Бойківщина, Лемківщина, Гуцульщина, Волинь, Поділля, Полісся, Буковина, Покуття. Мінісвіт України давньої ви побачите у одному з найбільших скансенів Європи.
Вільний час у Львові.
15:00. Виїзд в Київ.

Увага! Фірма залишає за собою право у випадку зміни погодних умов чи настання форс-мажорних обставин заміняти екскурсії рівноцінними.

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Я піду в далекі гори»


Відгуки на «Я піду в далекі гори»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *