уточнюється
4 дні
Дати туру:
Броди - Дрогобич - Борислав - Львів
Напрямок: Захід
Область: Львівська
Транспорт: автобус

Відкриваємо нові куточки Львівщини. Маршрут, що поєднує історію незнаних монастирів отців-студитів УГКЦ, невідомого відомого Івана Франка, дивовижну історико-культурну спадщину відомих бойківських містечок, неперевершеної краси ландшафти.

Перехресні торгівельні шляхи – відомий у Європі «соляний шлях» і частина Великого Шовкового шляху – сприяли розвитку краю. Від солеваріння до нафтовидобутку, а далі – до однієї з найвідоміших курортних зон Європи.

Замальовки й емоції життя краю знаходимо у творах «Борислав сміється», «Boa constrictor» Франка, новелах Стефаника і рефлексіях Бруно Шульца.

«Галицькі образки» з життя минулого і сучасного побачимо і ми з вами.

Програма туру »

1-й день
7:00 Виїзд з Києва (М. «Палац «Україна»)
Екскурсійний супровід на маршруті Київ-Броди.
Підкамінь. Унікальна пам’ятка природи – скелястий велетень 16-метрової висоти. Монастир «Походження Дерева Хреста Господнього» на горі Рожаниця. Колись святиня належала домініканцям, нині – отцям студитам УГКЦ. Вражає будівля монастиря у вигляді оборонної споруди. Реставрацією монастиря займаються монахи студити. В центрі подвір’я збереглась коринтійська колона з 1729 року зі скульптурою Матері Божої. У період польського панування – місце прощ до чудотворної ікони Матері Божої.
Обід.
Прибуття до Трускавця. Екскурсійний огляд міста.
Поселення у готелі.

2-й день
Сніданок.
Автобусна екскурсія за маршрутом Дрогобич-Лішня-Нагуєвичі.
Дрогобич. Колишній центр Перемишльської землі Руського воєводства Королівства Польського. З 15-го століття відомий ярмарковий і солеварний центр, з середини 19-го століття найбільший у Європі нафтовий центр. Місто Юрія Дрогобича, Івана Франка і Бруно Шульца. Ми оглянемо головні історико-культурні пам’ятки міста: площу Ринок, ратушу, синагогу, кафедральний собор св. Трійці, дзвіницю церкви св. Юра (1600 р.), краєзнавчий музей «Дрогобиччина», район віллової забудови, будівлю гімназії, де навчалися Іван Франко, Василь Стефаник, Лесь Мартович, місця, пов’язані з іменем Івана Франка й Бруно Шульца.
Нагуєвичі-Лішня – стежка Івана Франка (1,5 км), музей-садиба Івана Франка (відтворена за описами письменника), церква, де похований батько Івана Франка.
Обід.
Борислав. Місто, що кілька десятиріч було економічною столицею Галичини і нафтовим центром Європи. Бориславське родовище озокериту одне з найбільших у світі за запасами та рівнем видобутку. Пригадуєте Франківський «Борислав сміється»? Ми познайомимося з історією міста, його видатними особистостями, оглянемо історико-культурні памятки – церкву св. Анни, «Хрест свободи», храм Успіння Пресвятої Богородиці з вітражами П.Холодного.
Поверення до Трускавця. Вільний час.

3-й день
Сніданок. Звільнення номерів.
Унів. Свято-Успенська Лавра отців-студитів УГКЦ – один з найдавніших монастирських комплексів України (перша письмова згадка у привілеї короля Владислава ІІ Ягайла1395 р.), унікальний архітектурний ансамбль-пам’ятка. Історія монастиря пов’язана з іменем родини священників Шептицьких. Тут було висвячено Йосипа Сліпого. Під час війни Климентій Шептицький переховував у монастирі єврейських дітей, а з поверненням радянської влади на території монастиря було влаштовано концентраційний табір для духовенства, що не визнало російське православіє.
Обід.
Виїзд на Київ.

Увага! Фірма залишає за собою право у випадку зміни погодних умов чи настання форс-мажорних обставин заміняти екскурсії рівноцінними.

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Галицькі образки»


Відгуки на «Галицькі образки»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *