від 589 $
8 дн/7 н
Дати туру: 02-09.11.2021
Deadline book: 20.10.2021
Тбілісі - Мцхета - Кахетія - Уплісцихе - Кутаїсі - Сурамі - Казбегі - Тбілісі
Напрямок: Грузія
Транспорт: авіа

Для затятих мандрівників і початківців наш тур  “Грузинська мрія”. Країна, про яку, здається, вже знаєш все. Але – вам тільки так здається!
Колоритні вулички старого Тбілісі, найдавніші християнські храми, розлогі краєвиди Алазанської долини й гірських вершин, стрімкі потоки рік наповнюють очі незабутніми враженнями.
Та найголовніше – люди! Народ, який вміє і знає, як зробити незабутніми й неймовірно щасливими ваші дні у Грузії!

Програма туру »

1 день, 22.10.21
Вечірній приліт у Тбілісі. Зустріч  в аеропорту Тбілісі.
Запрошуємо на хачапурі на честь прильоту.
Розселення в готелі. Вільний час.

2 день, 23.10.21
Сніданок. Виселення з готелю.
Виїзд в регіон Кахетія.

Монастир Бодбе. У крипті церкви мощі св. Ніно -Просвітительниці Грузії –  одна з найбільшних святинь Грузинської Церкви.

Сігнагі, який називають «містом кохання», у перекладі з перської – «неприступний», заснований у XVIII ст. грузинським царем Іраклієм II. Фантастичні краєвиди Алазанської долини. Кріпосна стіна і сторожові вежі, що захищали місто протягом віків. У Сігнагі, в місцевому музеї знаходиться експозиція картин відомого грузинського художника Ніко Піросмані (відвідання музею за бажанням)*.

Приватна виноробня “Стара лоза”. Обід з дегустацією домашніх вин.
Переїзд до шато в самісінькому серці Алазанської долини, розселення у домашньому готельчику серед виноградників.

3 день, 24.10.21
Сніданок. Звільнення номерів.

Екскурсія в маєток Цинандалі, пов’язане з ім’ям  князя Олександра Чавчавадзе. Нащадок давнього аристократичного грузинського роду, відомий поет, громадський благодійник і військовий діяч.
Екскурсія палацем. Дегустація грузинського вина у винних підвалах палацу (7 ларі/особа).

Телаві. Столиця Кахетинського царства. Ще на початку II ст. тут було поселення, через яке проходив караванний шлях, що пов’язував Європу й Азію. Місто знаходиться на схилах гір, з яких відкривається неперевершений краєвид на Алазанську Долину. Унікальне дерево –  давній платан, якому 900 років.
Царська резиденція «Батоніс-цихе». На її території кріпостна стіна (зведена 1753 року за наказом царя Іраклія Другого) і царський палац, який тривалий час слугував за резиденцію кахетинських царів.

Леся Українка в Телаві, будинок де у 1909 року мешкали Леся Українка і Климент Квітка.

Повернення в Тбілісі. Розселення в готелі.
Вечеря.
Вільний час.

4 день, 25.10.21
Сніданок.

Екскурсія в Мцхету, культове для кожного грузина місце. Другий Єрусалим – так називають це місто, тому що тут зберігається хітон Ісуса Христа!
Давня столиця Грузії з відомим монастирем Джварі – символом становлення християнства на грузинській землі. Історичні пам’ятки Мцхети внесені до переліку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Собор Светіцховелі – один з головних соборів грузинської Православної церкви,  кафедральний собор.
Обід.
Оглядова екскурсія по Тбілісі – місту багатих культурных традицій.  Знайомство з історичною частиною міста: давній храм Сіоні (VI ст), де зберігаються православні святині всього християнського світу.  Поруч унікальне творіння сучасності – скляний Міст Миру. Гуляємо старовинними звивистими вулочками Тбілісі, гламурна вулиця Шарден, яку мешканці називають своїми «Єлисейськими полями».
“Відомі українці в Тбілісі” – місцями Лесі Українки, Климента Квітки, Михайла Грушевського і не тільки!

Абанотубані – район відомих сіркових бань. Звідси бере початок історія красеня Тбілісі, вік якого 1560 років.

5 день, 26.10.21
Сніданок.

Мандруємо Воєнно-Грузинською дорогою. Піднімаємося в гори Великого Кавказу. Хрестовий перевал (2390 м). Містечко Казбегі. Краєвиди гори Казбек (5047 м). Храм св. Трійці (ХIV ст.) на висоті 2100 м, підйом до храма на джипах (факультативно).

Обід. Традиційні грузинські хінкалі.
Краєвиди на найвищі гори Кавказу.

Повернення в Тбілісі. Вільний час.

6 день, 27.10.21
Сніданок, звільнення номерів.
Переїзд Сурамі – Кутаїсі.

Сурамі. Для кожного українця це невеличке містечко особливе, адже тут закінчився земний шлях Лесі Українки. Ми відвідаємо музей-бібліотеку, де створено експозицію пам’яті видатної поетеси. Вас вразить, з яким пієтетом грузини ставляться до пам’яті великої українки. Зустріч з учнями і вчителями школи ім. Лесі Українки.

Екскурсія по Кутаїсі. Кутаїсі — столиця Західної Грузії, давнє, про яке знаходимо згадки в літописах під VI—III ст. до н.е. З 806 р. Кутаїсі був столицею Колхіди.

Екскурсія по Кутаїсі, окремо знайомимося з гімназією, в якій викладав Сергій Грушевський (батько відомого історика) і навчався Володмир Маяковський. В цьому місті минули декілька років життя Лесі Українки.
Поселення в готель. Вечеря. Вільний час.

7 день, 28.10.21
Сніданок.

Екскурсія до археологічного музею “Вані”.
Хоні. Ще одне місце Лесі Українки в Грузії, де вони з Климентом Квіткою прожили пів року. “Хоні – трохи трущобка, але нічого собі – багато садів, просторі зелені двори, гори нагоризонті, хоч воно саме рівне як Рівне, або як Колодяжне. Одне слово – кавказьке великеКолодяжне”, – пише Леся до матері. В Хоні жила у будинку Парцхаладзе. Тут написала драматичну поему “Адвокат Мартіян”.

Каньйон Мартвілі. Неймовірне з акрасою місце на річці Абаша.
Повернення в Кутаїсі. Вечеря. Нічліг.

8 день, 29.10.21
Сніданок. Виселення з готелю.

Екскурсія до скельного міста Уплісцихе, кін. ІІ-поч. І тис. н.е.
Переїзд в Тбілісі.
Вільний час.
20:00. Трансфер в аеропорт на початок реєстрації на рейс.

*Компанія залишає за собою право змінювати порядок екскурсій та заміняти їх рівноцінними

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Грузинська мрія»


Відгуки на «Грузинська мрія»

 1. Анжелі Савченко вдалось втілити в життя неймовірний вид подорожей «Інтелектуальний відпочинок»! Це треба спробувати хоча б раз у житті. А спробувавши, ви ще не раз будете подорожувати з «Київськими фресками». Перевірено на власному досвіді!

 2. Якщо ваша мрія – відвідати Грузію, то найкраще її втілення доручити «Київським фрескам»! Ви на смак відчуєте грузинську гостинність(бо будуть щедрі столи і повні бокали), побачите старовинну архітектуру цієї дивовижної країни (замки, фортеці, монастирі, скельне місто і вежі – усе віком від IV століття), зануритесь в історію гордої і щедрої країни, познайомитесь зі щирими і гостинними грузинами(в квартири і будинки, де проживала Леся Українка, нас радо впускали і запрошували приїжджати ще, по гімназії, де навчався Михайло Грушевський, закинувши свої справи хвилин 40 водили й оповідали її історію та сучасність), почуєте слова підтримки від грузинів (такої кількості вигуків «Слава Україні» я вже давно не чула). А ще ж – неймовірні пейзажі від долин Кахетії до золотоосінніх гір Сванетії. А ще – спів, танці, сміх! Бо відчуття всеохопного щастя в умовах комфорту, натхнення і виправданих очікувань не полишатиме вас ні на хвилину. Хочу ще!

 3. Для мене це дійсно була мрія. Мрія не одного року. І ось 10 днів у Грузії з «Київськими фресками». І що ж у фіналі? А у фіналі я вже три доби дома, а думки і душа все ще в Грузії. Країна колоритна. Та цей колорит треба вміти розкрити туристам. «Київським фрескам» це вдалося. Вдалося показати країну від сходу до заходу: природу ( побачили три пори року), культуру, історію, кухню. А ще… історії видатних українців у Грузії (М. Грушевський, Леся Українка, Є. Засядько)… Це безцінно. А ще “Київські фрески” мають властивість об`єднувати в турах цікавих людей. Раджу.

 4. Мрійте-мрії збуваються!!!Назва “Грузинська мрія” говорить сама за себе….Я здійснила свою мрію разом з “Київськими фресками”.Довірилася ,хоч і тривожилася,бо так на довго я не залишала рідних ,і от коли п.Анжела в переодстанній день туру запитала мене чи сумно мені?…Я зрозуміла,що я як вдома,тільки пізнала,відчула,спробувала і побачила стільки,що враження смакуватиму дуже довго,бо їх справді багато!!!! Перш за все це люди,організатори які досконало продумали все!(маршрут,трансфер,житло,харчування),місцеві,які з гордістю до себе і повагою до гостей нас приймали,група “фресківців”таких різних і цікавих,які стали зовсім не чужими,які підтримували і допомагали..Віддаю шану гостинності кахетинському виноробцю,і господарям житла де проживала Леся Українка..Неперевершені краєвиди на Алазанську долину,гори Сванетії,сніжні вершини гір Великого Кавказу,сині річки,водосховища,дивовижні сванські вежі, ущелини,водоспади,термальні джерела в Боржомі,де вдалося покупатися у відкритому і закритому басейні,(тут бажано побути довше…) унікальні дерева,як от платан якому 900 років!!!А ще резиденція кахетинських царів,фортеця Рабат,старовинні вулиці Тбілісі і поруч сучасний скляний міст,який по особливому зачаровує вночі….А вдень- пішохідна прогулянка на мосту, а під ним, на катері, і пригода з буксируванням…Відкрила факти життя видатних українців в Телаві,Тбілісі,Кутаїсі,Сурамі,це вражало до сліз!
  Сучасні музеї,які входять в десятку кращих у світі, з дивовижними експонатами(рукописні книги ІХ-ХІІІ ст.,золото Колхіди,посмертна маска Наполеона,сучасна історія країни!!!це вражає!!!)А ще Вардзія-печерне місто,тут дивовижно!!!!
  І особливо дякую організаторам за можливість доторкнутися до святинь Грузинської Церкви:
  -монастир Бодбе,у якому мощі св.Ніно,другий Єрусалим-Мцхета,де зберігається хітон Ісуса Христа,монастир Джварі-символ становлення християнства в Грузії,кафедеральний собор Светіцховелі,монастир ХІІ ст. Моцамета.
  Одним словом-це перевершило мої сподівання.Порадила дітям,раджу і вам!

 5. Мрійте-мрії збуваються!!!Назва “Грузинська мрія” говорить сама за себе….Я здійснила свою мрію разом з “Київськими фресками”.Довірилася ,хоч і тривожилася,бо так на довго я не залишала рідних ,і от коли п.Анжела в переодстанній день туру запитала мене чи сумно мені?…Я зрозуміла,що я як вдома,тільки пізнала,відчула,спробувала і побачила стільки,що враження смакуватиму дуже довго,бо їх справді багато!!!! Перш за все це люди,організатори які досконало продумали все!(маршрут,трансфер,житло,харчування),місцеві,які з гордістю до себе і повагою до гостей нас приймали,група “фресківців”таких різних і цікавих,які стали зовсім не чужими,які підтримували і допомагали..Віддаю шану гостинності кахетинському виноробцю,і господарям житла де проживала Леся Українка..Неперевершені краєвиди на Алазанську долину,гори Сванетії,сніжні вершини гір Великого Кавказу,сині річки,водосховища,дивовижні сванські вежі, ущелини,водоспади,термальні джерела в Боржомі,де вдалося покупатися у відкритому і закритому басейні,(тут бажано побути довше…) унікальні дерева,як от платан якому 900 років!!!А ще резиденція кахетинських царів,фортеця Рабат,старовинні вулиці Тбілісі і поруч сучасний скляний міст,який по особливому зачаровує вночі….А вдень- пішохідна прогулянка на мосту, а під ним, на катері, і пригода з буксируванням…Відкрила факти життя видатних українців в Телаві,Тбілісі,Кутаїсі,Сурамі,це вражало до сліз!
  Сучасні музеї,які входять в десятку кращих у світі, з дивовижними експонатами(рукописні книги ІХ-ХІІІ ст.,золото Колхіди,посмертна маска Наполеона,сучасна історія країни!!!це вражає!!!)А ще Вардзія-печерне місто,тут дивовижно!!!!
  І особливо дякую організаторам за можливість доторкнутися до святинь Грузинської Церкви:
  -монастир Бодбе,у якому мощі св.Ніно,другий Єрусалим-Мцхета,де зберігається хітон Ісуса Христа,монастир Джварі-символ становлення християнства в Грузії,кафедеральний собор Светіцховелі,монастир ХІІ ст. Моцамета.
  Одним словом-це перевершило мої сподівання.Порадила дітям,раджу і вам!

 6. От і здійснилась моя грузинська мрія. Десять незабутніх днів в гарній компанії на чолі з нашим улюбленим «ПАЛКОводцем» Анжелою Савченко. Записуючись у подорож, я не дуже переймалась організаційними питаннями. В Київських фресках побут, харчування та організація маршруту завжди на найвищому рівні. Чекала на нові враження і подорож в рази перевершила мої сподівання. Було все – старовинна (ХІІ сторіччя і далі до початку нашої ери) і більш сучасна архітектура. Все, що молодше від XVI сторіччя – то вже нове, уявляєте. Були музеї, в яких ми слухали гідів мало не відкривши рота. Встигли і в театр, завдяки Анжелі. А яка природа нас оточувала!!! А грузинська їжа – це взагалі окрема тема. Але головне – люди. Привітні, доброзичливі, щирі. Багато раз нас вітали гаслом «Слава Україні» незнайомі люди, примітивши наші прапорці. Вражень дуже багато, але найбільше мені запам’ятається Сванетія. Я вважаю, що там обов’язково потрібно побувати, якщо ти завітав до Грузії. Переглядаючи фотографії, вже зараз важко уявити, як ми встигли стільки побачити, почути і, звісно, посмакувати. При цьому це не було «галопом по європам». Подорожувати з Фресками – завжди задоволення. Приєднуйтесь до нашої спільноти. Попереду багато цікавого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *