від 619 у.о.
10 днів
Дати туру: 12-21.10.2019
Deadline book: 10.09.2019
Тбілісі - Мцхета - Кахетія - Боржомі - Вардзія - Цхалтубо - Сванетія - Тбілісі
Status group: Group closed
Напрямок: Грузія
Транспорт: авіа
Програма туру »

1 день, 12.10.
Денний приліт у Тбілісі. Зустріч  в аеропорту Тбілісі.
Виїзд в регіон Кахетія (відстань 130 км), м. Телаві.
Розселення в готель. Вечеря. Спілкування за столом і знайомство.

2 день, 13.10
Сніданок.  Виселення з готелю.
09:00 Телаві.
Столиця Кахетинського царства. Ще на початку II ст. тут було поселення, через яке проходив караванний шлях, що пов’язував Європу й Азію. Місто знаходиться на схилах гір, з яких відкривається неперевершений краєвид на Алазанську Долину. Унікальне дерево –  давній платан, якому 900 років.
Царська резиденція «Батоніс-цихе». На її території кріпостна стіна (зведена 1753 року за наказом царя Іраклія Другого) і царський палац, який тривалий час слугував за резиденцію кахетинських царів.

Леся Українка в Телаві, будинок де у 1909 року мешкали Леся Українка і Климент Квітка.

Кварелі, екскурсія на винзавод корпорації Кінзмараулі! Знайомство з одним із найстаріших виноробних підприємств Грузії. Бути в Грузії й не спробувати вина? На нас чекає дегустація!
Далі спробуємо Кахетію на смак!!! Справжній грузинський обід у родині спадкового кахетинського виноробця. Екскурсія по виноробні.

Переїзд через Алазанську долину в Сігнагі й  монастир Бодбе.

Сігнагі,  який називають «містом кохання», у перекладі з перської – «неприступний», заснований у XVIII ст. грузинським царем Іраклієм II. Фантастичні краєвиди Алазанської долини. Кріпосна стіна і сторожові вежі, що захищали місто протягом віків. У Сігнагі, в місцевому музеї знаходиться експозиція картин відомого грузинського художника Ніко Піросмані (відвідання музею за бажанням).

Монастир Бодбе У крипті церкви мощі св. Ніно -Просвітительниці Грузії –  одна з найбільшних святинь Грузинської Церкви.

Приїзд у Тбілісі. Розселення в готель.  Вільний час.

3 день, 14.10
Сніданок.
Екскурсія по Тбілісі – місту багатих культурных традицій.  Знайомство з історичною частиною міста: давній храм Сіоні (VI ст), де зберігаються православні святині всього християнського світу.  Поруч унікальне творіння сучасності – скляний Міст Миру. Гуляємо старовинними звивистими вулочками Тбілісі, гламурна вулиця Шарден, яку мешканці називають своїми «Єлисейськими полями».

Абанотубані – район відомих сіркових бань. Звідси бере початок історія красеня Тбілісі, вік якого 1560 років. Інжировая долина.
Екскурсія містом – огляд краєвидів і найважливіших історико-культурних пам’яток Тбілісі. Пантеон.

Знайомство з вулицею Лесі Українки у Тбілісі – саме тут жила письменниця під час першого візиту до Грузії 1907 року і написала «Осінню казку».

Огляд колишньої Тифліської гімназії, випускником якої був Михайло Грушевський.
Вільний час.

За бажанням о 20:00 трансфер на вечерю в національний ресторан з костюмованою танцювальною шоу-програмою (дод. плата 20 дол/ос). Самостійне повернення до готелю.

4 день, 15.10
Сніданок, звільнення номерів.
Вітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!  Грузини вірять, що Богородиця тримає свій покров над Грузією і оберігає її.
Велике свято Мцхетоба – день міста Мцхета, на який з’їжджаються з усіх куточків Грузії! Екскурсія в Мцхету, культове для кожного грузина місце. Другий Єрусалим – так називають це місто, тому що тут зберігається хітон Ісуса Христа!
Давня столиця Грузії з відомим монастирем Джварі – символом становлення християнства на грузинській землі. Історичні пам’ятки Мцхети внесені до переліку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Собор Светіцховелі – один з головних соборів грузинської Православної церкви,  кафедральний собор.

Переїзд на курорт Боржомі. Національний парк Боржомі  з джерелами води Боржомі. Боржомі знаходиться в ущілині р.Кури, на висоті 810-850 метрів над рівнем моря, оточений гірськими масивами, вкритими хвойними і широколистими лісами.
Прогулянка заповідним парком. Джерела мінеральної води Боржомі.
Поселення в готель. Вечеря. Вільний час.

5 день, 16.10
Сніданок.
Екскурсія в печерне місто Вардзія. Місто зводилося за часів правління царя Георгія III і його доньки – легендарної цариці Тамар. Приміщення комплексу спускаються на 50 метрів вглиб скелі й піднімаються на висоту в вісім поверхів. Збереглися таємні ходи, залишки водогону і зрошувальної системи. Вардзія була одним із улюблених місць дивовижної жінки, мудрої правительки цариці Тамар.

Фортеця Хертвісі одна з найдавніших.

Ахалцихе Фортеця Рабат підноситься в центрі міства. Огляд фортеці й музей.
Повернення в Боржомі. Вільний час. Вечеря.


6 день, 17.10
Сніданок. Звільнення номерів.
Переїзд Боржомі – Сурамі – Кутаїсі.

Сурамі. Для кожного українця це невеличке містечко особливе, адже тут закінчився земний шлях Лесі Українки. Ми відвідаємо музей-бібліотеку, де створено експозицію пам’яті видатної поетеси. Вас вразить, з яким пієтетом грузини ставляться до пам’яті великої українки.

Екскурсія по Кутаїсі. Кутаїсі — столиця Західної Грузії, давнє, про яке знаходимо згадки в літописах під VI—III ст. до н.е. З 806 р. Кутаїсі був столицею Колхіди.

Екскурсія по Кутаїсі, окремо знайомимося з гімназією, в якій викладав Сергій Грушевський (батько відомого історика) і навчався Володмир Маяковський. В цьому місті минули декілька років життя Лесі Українки.

Екскурсія в Гелаті – монастир ХІІ ст., спадщина ЮНЕСКО, і монастир Моцамета.

Переїзд на курорт Цхалтубо. Унікальні мінеральні води прославили ім’я курорту. Природна температура води (33-35° С) дозволяє використовувати їх без попереднього підігріву.

За бажанням – релакс! Відвідання родонових басейнів у водолікарні (від 10 дол/ос,   залежно від обраних процедур).
Поселення в готель. Вечеря. Вільний час.

7 день, 18.10
Сніданок. Звільнення номерів.
Переїзд у Сванетію.

Местія. Сванетія є частиною Колхіди. Жодного разу Сванетія не була завойована ворогами. Сванетію називають країною тисячі башт!

Піднімаємося підйомником на висоту 2350 метрів, де з оглядового майданчика можемо насолоджуватися горами Великого Кавказу (Ушба – 4700 м, Тетнулді  – 4800 м). Вершини гір в снігу навіть влітку, альпійскі луки, сині річки й водоспади, сванські вежі Х-ХIIIст. – дивовижно!

Поселення в готель.  Вечеря.

8 день, 19.10
Сніданок. Звільнення номерів.

Екскурсія у сванський дім і сванську вежу ХIIXIV ст. Пропонуємо відвідати Музей історії Сванетії, що входить в десятку кращих музеїв світу.
Виїзд зі Сванетії. Переїзд в Кутаїсі на курорт Цхалтубо.

*Якщо дозволяє час, за бажанням екскурсія в каньйон Мартвілі. Вражаюче красою місце знаходиться поблизу містечка Мартвілі на річці Абаша. За мільйони років вода проклала у вапнякових скелях ущілину, глибиною 40 метрів, на дні якої і тече річка. Загальна довжина оглядової частини каньйону близько кілометру. Завдяки вологому мікроклімату зі скель звисають величезні ліани, а стіни вкриті багатовіковими мохами. Рівно по середині каньйон перетворюється на невелику заплаву. А далі починається диво: земля розверзлася і з висоти вода річки падає в безодню!

Прибуття до готелю. Поселення. Вечеря.

9 день, 20.10
Сніданок. Звільнення номерів.

Переїзд у Тбілісі.  Прибуття в Тбілісі. Розселення в готелі.
Вільний час. Пропонуємо вам відвідати відомі сірчані бані! Приємна сіркчана термальна вода, пілінг і масаж з медом дозволять розслабитися душі й тілу!
(Оплата залежно від обраної категорії бань і послуг – від 10 дол/ос.)

10 день, 21.10
Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт на початок реєстрації на рейс.

 

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Грузинська мрія»


Відгуки на «Грузинська мрія»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *