1 день
Дата екскурсії:
Олевськ — Рудня Замисловецька
Область: Житомирська
Тип/транспорт: автобусна
Час та місце зустрічі: 7:30, м. Шулявська

Ви не знайдете Кам’яного Села на картах. Ви не зустрінете вихідців з цього села. Тут немає покинутих осель і занедбаних господарств.

«Камінні господарі» цих поліських лісів – різноманітні за формою і розмірами, вкриті мохами величезні камені-валуни, що немов повиростали з-під землі. Так «проривається» на поверхню Український кристалічний щит.

Дивний край дикої природи: боброві гаті, азалія понтійська, чорничні плантації, борсукові нори, диво-борті з медом від диких бджіл.

Архаїчність краю підтверджує побут поодиноких розкиданих сіл: традиційні поліські будинки, складені у зруб, дерев’яні мости, піщані вулиці.

Подорож для тих, хто мріє бодай на день втекти від цивілізації  в справжнє царство природи і спокою.

Зареєструватися на екскурсію »
Зареєструватися на екскурсію «Кам'яне село»


Відгуки на «Кам'яне село»

  1. Сердечна подяка пані Анжелі за чарівну подорож до Кам’яного села на Житомирщині (Олевськ — Рудня Замисловецька). Невідомі сторінки з історії України, дивовижна краса Полісся, магічний український Стоунхендж — усе це за один день із «Київськими фресками». Окрема подяка нашому водієві Сергію за безпечну мандрівку там, де немає доріг! І найщиріша подяка місцевому краєзнавцевцю Юрію Халімончуку за диво-екскурсію, грибну юшку і питний мед!

  2. Щира подяка пані Анжелі, що доправила нас в казковий край древлян, овіяний легендами і таємницями. Екскурсія “Кам’яне село” – це телепортація в далеке минуле! Замшілі химерні брили гігантських розмірів, медові води Уборті і Перги, гіпнотизуючі аромати реліктових азалій, конвалій, болотяного багна, неповторний смак ГРИБНОЇ юшки, тиша і спокій під куполом лісу в оточенні прадавніх мурах і принципових комарів – все, що заряджає енергією справжніх туристів. Варто побачити і відчути!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *