уточнюється
3 дні
Дати туру:
Бузькі пороги − Вознесенськ − Бузький Гард − Ліс Скаржинського
Напрямок: Південь
Область: Миколаївська
Транспорт: автобус

Гранітно-степове Побужжя і його перлина — ріка Велика Корабельна. Огляд найкрасивіших місць природного ландшафтного парку – місце злиття двох річок Південного Бугу і Корабельної. Історичне минуле краю — від кімерійців і скифів до запорізьких казаків. Буго-Гардівська паланка — найбільша за розміром із восьми у Вольностях Війська Запорозького.

Програма туру »

1-й день
7:00. Виїзд з Києва (М. «Палац «Україна»)
Прибуття до Вознесенська. Переїзд до місця початку екскурсії  Арбузинським каньйоном. Екскурсія по Арбузинському каньйону з відвіданням Долини Диявола. Каньйон ­— частина національного природного парку «Бузький Гард» — одно з семи природних чудес України і одна з найстаріших ділянок суші Євразії. Ця місцевість не опускалась до морських глибин близько 60 мільйонів літ. Звідси велика кількість унікальних об’єктів живої природи. Недоторкана природа, цілюще, настояне на ароматі трав повітря, первоздане скупчення скель, ріки формують дивовижної краси картину. Каньйон цікавий і в історичному плані, оскільки впродовж віків був сакральним центром Скіфії.
Ліс Скаржинського. Прогулянка заповідним урочищем Лабіринт Трикратського лісу, висадженого у 1825 р. графом Скаржинським.
Відпочинок на озері. Околиці озера Баластного — унікальне місце, створене природою й людиною. З однієї сторони озера — високі уривчасті береги з  хвойним лісом, з іншої — затишні місця для відпочинку.
Пікнік.
Переїзд до Вознесенська. Поселення в готелі. Відпочинок.

2-й день
Сніданок.
Виїзд на екскурсію. Огляд альтанки-ротонди, збудованої 1837 р. на честь візиту до Вознесенська царя Миколи Першого.
Пам’ятний знак на місці загибелі Мішки Япончика, кримінального короля Одеси.
Переїзд до початку огляду Бузьких порогів. Огляд розкопаної скіфської могили-кургана.
Спуск до заплави річки Південний Буг. Огляд старого млина, збудованого з величезних гранітних валунів. Дивовижний ліс вздовж ріки Південний Буг, гранітні скелі й гримучі пороги.
Переїзд до початку річки Корабельної. Огляд каньйона річки Велика Корабельна. Відвідання дубового гаю між річками Корабельною й Південним Бугом. Для екстремалів — перехід через міст над Південним Бугом, де з висоти пташиного польоту видно долину річки поміж гранітних берегів.
Відпочинок.
Повернення до Вознесенська. Вечеря (факультативно).

3-й день
Сніданок. Виселення з готелю.
Екскурсія Актовським каньйоном вздовж річки Мертвовод. Актовський каньйон — найкрасивіша частина Національного природного парку «Бузький Гард». Це унікальний природний комплекс лісової й водної екосистем у поєднанні з комплексом скель і гранітних валунів площею 250 га. Висота гранітних скель у деяких місцях 30-50 м. Тихі води річок Мертвовод і Арбузинка населяють дикі качки й чирки, тут годується сіра чапля.
Обід (факультативно).
Екскурсія Мигійськими порогами на Південному Бузі — найвідоміша частина Національного природного заповідника «Бузький Гард».
Від’їзд в Київ.
23:00. Орієнтовний час прибуття в Київ.

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Каньйони Південного Бугу (3 дні)»


Відгуки на «Каньйони Південного Бугу (3 дні)»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *