уточнюється
2 дні
Дати туру:
Бузькі пороги − Вознесенськ − Бузький Гард − Ліс Скаржинського
Напрямок: Південь
Область: Миколаївська
Транспорт: автобус

Гранітно-степове Побужжя і його перлини — ріка Велика Корабельна. Огляд найкрасивіших місць природного ландшафтного парку: місце злиття двох річок – Південного Бугу і його притоки ріки Корабельної.

Програма туру »

1-й день, 28.05.16
7:00. Виїзд з Киїєа (М. «Палац Україна»)
Переїзд до початку огляду Бузьких порогів. Огляд розкопаної скіфської могили-кургану. Спуск до заплави ріки Південний Буг. Огляд старовинного млина, збудованого з величезних гранітних валунів. Дивовижний ліс вздовж ріки Південний Буг, гранітні скелі й гуркітливі пороги.
Переїзд до початку річки Корабельної. Огляд каньйону річки Велика Корабельна. Відвідання дубового гаю, що розкинувся між річками Корабельною й Південним Бугом. Для екстремалів — перехід через міст над Південним Бугом, де з висоти пташиного польоту видно долини річки, що протікає поміж гранітними берегами.
Прибуття до Вознесенська.
Переїзд на озеро Баласне.
Відпочинок на озері. Пікнік.
Прибуття в готель. Розселення. Вільний час.

2-й день, 29.05.16
Сніданок. Виселення з готелю.
Виїзд на екскурсію. Огляд альтанки-ротонди, збудованої у 1837 р. на честь приїзду до Вознесенська царя Миколи Першого.
Огляд Долини Диявола. Каньйон є частиною національного природного парку «Бузький Гард» — одного з семи природних чудес України і однією з настаріших ділянок суші Євразії. Недоторкана природа, цілюще, настояне на ароматі трав повітря, первоздане нагромадження скель, річки складають дивовижну картину.
Екскурсія Актовським каньйоном вздовж річки Мертвовод. Актовський каньйон — найкрасивіша частина Національного природного парку «Бузький Гард». Це унікальний природний комплекс лісової і водної екосистем у поєднанні з комплексом скель і гранітних валунів площею до 250 га. Висота гранітних скель у деяких місцях 50-70 м, в тихих водах річок Мертвовод і Арбузинка живуть дикі качки й чирки, тут годується сіра чапля.
Ліс Скаржинського. Прогулянка заповідним урочищем Лабіринт Трикратського лесу, посадженого в 1825 г. графом Скаржинським.
Обід.
Виїзд до Києва.
23:20. Орієнтовний час прибуття до Києва.

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Каньйони Південного Бугу (2 дні)»


Відгуки на «Каньйони Південного Бугу (2 дні)»

  1. По доброму заздрю всім тим, хто вперше відкриє для себе паралельний світ історичної реальності, в який занурюєшся з Анжелою Савченко – неперевершеним фахівцем, котра вражає своєю ерудицією, людяністю, захопленістю своєю справою. Постійна робота над історичним матеріалом, літературними доробками поетів та письменників, що працювали в Україні ставить її екскурсіїї на рівень науково-популярних освітницьких програм каналу Діскавері, побувавши на одній з яких , душа та розум вимагають повторення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *