уточнюється
2 дні
Дати туру:
Львів
Напрямок: Захід
Область: Львівська
Транспорт: поїзд

Місто, яке захоплює. Місто, в яке закохуєшся з першого погляду і назавжди. Місто, яке вабить і не відпускає. Місто, в яке можна повертатися тисячі разів і щоразу знаходити щось нове, цікаве, незнайоме.

Львів — це, безумовно, Україна, але це вже Європа. І ви відчуєте це щойно зійдете з потягу на Львівському вокзалі. Вузенькі вулочки збігають до серця міста — історичного центру, де панує особлива атмосфера безтурботного красивого життя. Атмосфера, в яку хочется одразу ж пірнути з головою … і залишатися якнайдовше.

Програма туру »

1-й день
Прибуття до Львова.
Сніданок в ресторані «Криївка» (факультативно).
Автобусна оглядова екскурсія по Львову «Львів — перлина Європи». Знайомство з історичною частиною міста, що визнане світовою спадщиною ЮНЕСКО. Собор св. Юра. Університет (колишній Галицький сейм), Політехніка, Шляхетське казино, райони Стрийського парку, Високий Замок.
Личаківський цвинтар — найстаріший некрополь Східної Європи. По суті це музей надгробної скульптури. На цвинтарі 2000 гробівців, близько 20 капличок і понад 500 пам’ятників, що є значною цінністю. Тут покояться відомі діячі польської і української культури, політики, духовенство, вчені.
Обід.
Екскурсія в музей найстарішої пивоварні в Україні 1715 р., з дегустацією.
Поселення в готель.
Вільний час.
Ввечері: знаменитий Оперний театр (факультативно) — екскурсія і вистава.

2-й день
Сніданок. Звільнення номерів.
Екскурсія «Вуличками старого міста». Старовинний Львів — це територія історико-культурного заповідника, де знаходяться найцінніші пам’ятники середньовіччя. Ансамбль площі Ринок: «чорна кам’яниця», будинок Корнякта з італійським двориком,
Вірменський квартал — квартал богеми, людей мистецтва і фантастичної кількості кав’ярень,
Оборонні споруди: Порохова вежа, арсенали,
Аптека-музей,
Кафедральний і Домініканський собори,
Успенська церква,
Костели Бернардинів і єзуїтів…
Відвідання палацу Потоцьких — однієї з найцікавіших архітектурних пам’яток Львова (експозиція західноєвропейського мистецтва).
Вільний час. Відвідання популярних «кнайп» і ресторацій «Фреска», «Мазох кафе», «Під Золотою Розою», «Гасова лямпа», «Масони», «Дзига».
Самостійний трансфер на вокзал. Поверення до Києва.

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Класичний Львів»


Відгуки на «Класичний Львів»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *