1 день
Дата екскурсії:
Конотоп − Бочечки
Область: Сумська
Тип/транспорт: автобусна
Час та місце зустрічі: 7:30, «Палац «Україна»

Новий маршрут обіцяє нові знайомства і фантастичні відкриття. Наш тур вихідного дня презентує Конотоп.

Знана «Конотопська відьма» і майже невідома Конотопська битва і «Конотопські статті».

Сміх і сльози. Сміх крізь сльози. Сльози, не сміх. Таким увійшло в історію невеличке містечко на Сумщині. Відоме з класичної літератури і майже невідоме з історії.

Проте, безумовно, знайоме всім завдяки генералу Драгомирову (легендарному Сіркові на Рєпінському полотні) і Казимиру Малевичу.

Протягом вихідного дня на Конотопщині ми познайомимося з історико-краєзнавчим музеєм міста, де поруч з цінними історичними експонатами — родовими реліквіями козацької старшини, рукописним Синодиком Крупицького монастиря 1683 р., Євангелієм-«апракосом» 1707 р. — зберігаються колекції живопису, графіки, ікони XVIII- поч. XIX ст.

Окрема зала музею присвячена Квітчиній «Конотопській відьмі». Тут і жорно, яким у старовинному Конотопі випробовували жінок на чистоту помислів, «літальний механізм», на якому здіймалися в повітря літературні герої.

Ви познайомитеся і з видатними особистостями, чиє життя тісно пов’язано з конотопськими землями: О.Лазаревський, С.Пономарьов, П.Прокопович. Побуваєте в будинку-музеї Драгомирова. Виїдете на поле тієї відомої битви, де військо Івана Виговського розгромило московську армію.

Історико-архітектурною родзинкою краю залишається садиба княгині Львової у сусідніх з Конотопом Бочечках, що з’явилася протягом 1745-1783 рр.

Зареєструватися на екскурсію »
Зареєструватися на екскурсію «Конотопська оказія»


Відгуки на «Конотопська оказія»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *