559 $
8 дн/7 н
Дати туру:
Батумі - Гірська Аджарія - Рача - Сванетія (Местія, Ушгулі) - Мартвілі
Напрямок: Грузія
Транспорт: авіа

Грузія прекрасна! І це не просто епітет чи гучні слова. Найгостинніша, найпозитивніша,
що беззаперечно підкріплюється найкращими винами і найсмачнішими хачапурі!

В цьому турі ми проїдемо від чорноморського узбережжя до найбільш високогірного селища Ушгулі, оглянемо найглибший каньйон Мартвілі і найдовшу сталактитову печеру Прометея.
Душа жадає свята? Тоді вам точно в Грузію!

Програма туру »

1-день, 11.09

Денний приліт в Батумі. Зустріч в аеропорту, трансфер в готель.
Розселення.
Короткий відпочинок після перельоту.

Екскурсія  «Знайомство з Аджарією!»

Селище Сарпі – кордон з Туреччиною, колишньою Візантійською і Трапезундською імперіями. Саме звідти, з Кападокії, на той час ще Римської провінції, прийшла до Грузії Свята Ніно, яка завершила процес навернення Грузії до християнства.

Дивимося водоспад і пам’ятник Андрію Первозваному.

Батумі. Легендарна набережна вздовж Чорного моря.

Площа Piazza, вежа-пам’ятник грузинській абетці, площа Аргонавтів з пам’ятником цариці Медеї й унікальним астрономічним годинником на вежі.

Гігантська металева любов – Алі й Ніно.

Починаємо знайомство з грузинською кухнею. Вечеря «Запрошуємо на хінкалі» на честь вашого прибуття до Грузії.

Вільний час. Після казкового заходу сонця, що ховається в море, вам відкриється інше місто. Лазерне шоу танцюючих фонтанів найнеможливіших відтінків із зображенням 3D! Можна піднятися на вежу алфавіту, проїхатися канатною дорогою чи прокататися на «чортовому» колесі.

 

2-й день, 12.09

Сніданок.
Екскурсія до гірської Аджарії. Всього за 30 км від чорноморського узбережжя оглянемо з вами гірські масиви, бурхливі річки й найповноводніший водоспад Аджарії Махунцеті (30 м), а також легендарний арковий міст часів цариці Тамар.

Аджарський винний дім. Саме в цій виноробні виробляють вино Чхавері.
Екскурсія по виноробні,  (за бажанням дегустація:  три види вин з грузинським сиром і горіхами 10 дол/люд). Вино «Чхавері» (за сортом гурійського винограду) — напівсолодке, світло-солом’яне з рожевим відтінком.

Повернення в Батумі.

Екскурсія до музею братів Нобелів. Світ знає Альфреда Нобеля, як фундатора найпрестижнішої премії. Мало відомий факт, що брати Нобелі мали в Батумі будинок і земельну ділянку. Їх пристуність в Батумі не випадкова, адже… Але про все – в музеї!

Вільний час.

 

3-й день, 13.09

Сніданок.
Звільнення номерів.

Екскурсія в батумський ботанічний сад, який нараховує 105 років. Розкішні тропічні рослини й неповторні краєвиди Чорного моря.

Гостини у грузинської родини. Подивимося, як живе звичайна грузинська родина, як господарюють і збирають на стіл господині. За бажанням майстер-клас – навчимося готувати відомі грузинські страви, наприклад, пхалі чи хачапурі.
Справжній грузинський обід з шашликами під грузинське вино.

Переїзд в Кутаїсі.
Розселення у готелі.

 

4-й день, 14.09

Сніданок.

Сьогодні на нас чекає гірський регіон Рача, який грузины з любов’ю називають Грузинською Швейцарією!

Рача – найменший і, напевно, найкрасивіший і найулюбленіший регіон у грузин. Рачу так називають за прозоре гірське повітря, за красиві смарагдові озера з найчистішою водою, за альпійські луки й гірські вершини Кавказу, вкриті вічними снігами.

Ми оглянемо давній храм Нікорцмінда (XI ст), що вражає красої інтер’єрів – стіни храма, ніби вирізьблені ажурними візерунками з найтоншого паперу. Жодне  зображення й оздоблення храма по всьому периметру не повторюється.

У Рачі є власний варіант хачапурі – «лобіані». Ще одна кулінарна родзинка Рачі – «лорі», так рачинці називають приготоване в особливий спосіб м’ясо, яке в Європі назвали б «хамон»! А ще тут, в Рачі виготовляють знамените на увесь світ вино Хванчкара, унікальну історію якого ви дізнаєтеся на місці.
У звичайній сільській оселі спадкового винороба, що виготовляє вино за технологіями його пращурів, на нас чекає обід. У нашій присутності в землі відкоркують бочку (квеврі), накриють стіл  з простою й смачною домашньою їжею, і ми зможемо випити справжнього домашнього вина Хванчкари.

Повернення в Кутаїсі.


5 день, 15.09

Сніданок.
Звільнення номерів.

Переїзд в Сванетію, найбільш високогірний регіон Грузії.

Ми піднімемося підйомником на висоту 2350 метрів, звідки відкриваються неперевершені краєвиди на гори Великого Кавказу (Ушба – 4700 м, Тетнулді  – 4800 м). Вершини гір навіть влітку засніжені, альпійські луки, сині ріки й водоспади  і сванські вежі Х-ХIII ст. Цей дивовижний край нікого не залишає байдужим.

Розміщення в готелі в м. Местія.
Екскурсія у сванський дім і сванську вежу (за бажанням).

Вечеря.

 

6-й день, 16.09

Сніданок.
Самостійний відпочинок у горах Сванетії.

Пропонуємо відвідати Музей історії Сванетії, який входить до десятки кращих музеїв світу.

За бажанням (за додаткову плату) можлива поїздка у високогірне село Ушгулі, куди дістатися можливо тільки на джипах ( 80 дол/машина, 7 чол.). Селище Ушгулі занесене до переліку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Оглянемо  храмы Х ст.

Вечеря.

 

7-й день, 17.09

Сніданок.
Звільнення номерів.

Переїзд Местія – канйьон Мартвілі – Батумі.

Екскурсія в каньйон Мартвілі.  Вражаюче красою місце знаходиться на ріці Абаша. Ущілина глибиною 40 м у вапнякових скелях, на дні якої й протікає річка. 
Завдяки надміру вологому мікроклімату зі скель звисають величезні ліани, самі ж скелі вкриті багатовіковими мохами.
За бажанням, можливість покататися на човнах.

Печери Прометея – Куміставі. Найбільша печера Грузії, в якій для відвідувачів відкрито лише десяту частину. Підземний світ у всій його красі постане перед вашими очима – сталактити й сталагміти, підземні озера й річки, підсвічені різнобарвними вогнями й озвучені класичною музикою.

Переїзд в Батумі.
Розселення в готелі.
Вільний час.

 

8-й день, 18.09

Сніданок.
Звільнення номерів.
Трансфер в аеропорт.

***Увага! Туристи, що подорожують одні, можуть бути розміщені у тримісних номерах.
Одномісне розселення за доплату

*Компанія залишає за собою право змінювати порядок екскурсій та заміняти їх рівноцінними

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Легенди давньої Колхіди»


Відгуки на «Легенди давньої Колхіди»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *