849 грн
1 день
Дата екскурсії:
Deadline book: 19.04.2021
Житомир
Область: Житомирська
Тип/транспорт: автобусна
Час та місце зустрічі: 8:00, м. Шулявська

Кажуть, що назва цього міста поєднала в собі дві чи не найважливіші у житті речі – «жито» (чи хліб) і «мир». Та швидше за все – це одна із легенд, що з’явилася «на світ» у останній, радянський, час.

І коли кажуть: не хлібом одним… Це про Житомир. Саме Житомиру історія відвела почесну місію: відірвати нас від суєти, від грішного земного й понести у далекі-далекі, незнані світи. Невеличке місто, що є першим від Києва у напрямку заходу, подарувало світу Сергія Корольова – людину, що перетворила казку на дійсність. Невеличкий Меморіальний будинок-музей родини Корольових знаходиться майже навпроти єдиного в Україні Музею космонавтики. Місяцеходи, супутники, макети й оригінали космічних апаратів, скафандри і навіть космічна їжа – експозиція просто перехоплює подих!

З неба повертаємося на землю і продовжуємо знайомство з містом, що після ліквідації Речі Посполитої стало центром величезної Волинської губернії. Собори й костели, будівля магістрату, легендарна Перша міська гімназія, будівля окружного суду, старовинні особняки – все це заслуговує на увагу.

Надихає дивовижний ландшафт міста – краєвиди із Замкової гори, панорами річок Тетерева й Кам’янки, скелясті береги і парки.

Проте Житомир багатий не лише пам’ятками історичними й культурними.

Безумовно, головною окрасою кожного міста є його мешканці. І кого лише доля не пов’язувала із Житомиром! Юзеф Крашевський, Кость Михальчук, Володимир Липський, Денис Давидов, Михайло Кутузов, Тимко Падура і Кіндрат Рилєєв, Володимир Короленко, Михайло Скорульський, Святослав Ріхтер, Саша Чорний, Олександр Олесь. Цей список можна продовжувати до безкінечності.

І на завершення екскурсійного дня – екскурсія до Художньої галереї, де представлені унікальні полотна з приватних колекцій власників маєтків Житомирщини.

Ми запрошуємо вас до Житомира. Доторкнутися до скарбів чудового міста і відчути його особливу атмосферу.

Зареєструватися на екскурсію »
Зареєструватися на екскурсію «Легенди Житомира»


Відгуки на «Легенди Житомира»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *