уточнюється
3 дні
Дати туру:
Олесько − Львів − Брюховичі
Напрямок: Захід
Область: Львівська
Транспорт: автобус

Відшліфована туристами бруківка Львова. Запруджені людьми кав’ярні й цукерні. Місто, що, здається, вже знаєш, як власні п’ять пальців, має ще потаємні двері.

Тих троє потаємних дверей «запечатані сімома печатками». Відчиняються вони лиш тим, хто знає до кожної з дверей таємничі слова-паролі.

За потаємними дверима знаходиться прихований від «непосвячених» світ, чистий, у якому зберігаються справжні скарби історії, думок, почуттів, емоцій, вражень.

Наш тур для тих, хто любить відкривати таємниці, проте вміє берегти секрети.

Програма туру »

1-й день. Romantic Lviv
7:00 Виїзд з Києва (М. «Палац «Україна»)
Екскурсійний супровід на маршруті Київ-Львів.
Олесько. Один із замків «Золотої підкови». Потужна фортифікаційна споруда XIII-XVIII ст., що з XV ст. перетворюється у відому резиденцію магнатських родів – Даниловичів, Собєських, Жевуських. Тут народився майбутній король Польщі Ян ІІІ Собєський і майбутній гетьман України Богдан Хмельницький. Ми познайомимося з історією замку і оглянемо його експозицію, де представлені твори з фондів Львівської галереї мистецтв: ікони, живопис, скульптура, меблі та гобелени. Огляд комплексу колишнього монастиря капуцинів з костелом св. Йосифа (1739 р.).
Обід.
Прибуття до Львова. Поселення до готелю.
Екскурсія «Вечірній Львів». Незабутні враження, коли у різнокольорових вогнях сіяє «мала Ейфелівка» на Замковій горі, коли міняється підсвітка 7 кольорів на скульптурах костелу Домініканців, коли бринить гітара в руках вуличних музикантів на Ринковій площі. Романтичні й кримінальні історії, кав’ярні, дворики, кнайпи. Куточки Львова, милі серцю львівських романтичних хуліганів, «батярів»; місця, де проходили бали і кранавали; місця зустрічі знаменитого львівського художника Артура Гротгера та його коханої Ванди Моне. Розповіді про перебування у Львові Джакомо Казанови і Леопольда фон-Захер Мазоха. Львів епохи сентиментів, серенад, альбомів. Львів з ароматом кохання і палкої пристрасті. …

2-й день. Military Lviv
Сніданок.
Автобусна екскурсія «Слідами героїв ОУН-УПА».
Музей визвольних змагань України: від спортивно-гімнастичних молодіжних організацій «Сокіл» та «Січ» до УНР-ЗУНР, Української Галицької Армії, Корпусу Київський Січових Стрільців, Карпатська Січ (армія Карпатської України); підрозділи ОУН – Військові Відділи Націоналістів та діяльність куренів «Нахтігаль» і «Роланд»; УПА; дивізія «Галичина»; братства колишніх вояків в екзилі; історія «незламаних» у радянських таборах і засланні; борці-шестидесятники й Українська Гельсінська Група та Український Національний Фронт.
«Тюрма на Лонцького». Музей-меморіал жертв окупаційних режимів у приміщенні тюрми, де розміщувалися каральні органи польської, німецької та радянської влад.
Кава-брейк (факультативно).
Продовження екскурсії. Огляд місць, пов’язаних зі Степаном Бандерою, Євгеном Коновальцем, Романом Шухевичем. Відвідання музею-садиби генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича. Фотогалерея визначних Шухевичів – політичних, громадських, культурних та військових діячів. Історія роду, представники якого були послідовними продовжувачами традицій боротьби за національну ідею. Роман Шухевич – від «пластуна» до очільників УПА – життєвий шлях борця за волю України. Знайомство з родинною садибою Коновальців, яка нині є музеєм Євгена Коновальця – полковника армії УНР, військового діяча і політика, голови Проводу Українських Націоналістів. З перших вуст дізнаємося про юнацькі роки, військову діяльність, а також про заснування та керівництво УВО та ОУН, боротьбу в підпілля, вбивство.
Відвідання повстанської криївки.
Частування справжньою партизанською їжею.
Повернення до Львова. Вільний час.

3-й день. Art Lviv
Сніданок. Звільнення номерів.
Автобусна екскурсія “Архітектурний Львів кінця ХІХ – початку ХХ століття“, під час якої ми знайомимося з невідомими для туристів місцинами: цитадель, будівля Національного музею М.Драгоманова (колишня вілла Еміля гербу Абданк Дуніковського), «Новий Світ» – колишнє передмістя, один з найгарніших куточків Львова, район віл «Софіївка», де проживали Михайло Грушевський, Іван Франко.
Брюховичі.
Екскурсія в музей модернової скульптури Дзиндри.
Обід.
Виїзд на Київ.

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Львів. Три виміри буття»


Відгуки на «Львів. Три виміри буття»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *