8 дн/7 н
Дати туру: 30.10-06.11.2022
Валетта - Вітторіозо - Велика Гавань - Ґозо - Марсашлок
Напрямок: Мальта
Транспорт: авіа
коли ти виходиш за межі аеропорту і відразу опиняєшся у музеї. живому музеї. довкола рухаються століття – у ХХІ органічно присутні від XV, XVI і вище. переміщуючись між віками не відчуваєш дискомфорту. ренесансні яхти звабливо погойдують стегнами у маринах. свіжий бриз виносить з моря надщерблені мушлі, що тобі прошепочуть на вухо піратські пригоди. аромати солоного вітру, свіжої риби, молодого вина, перестиглих фруктів, гарячого хліба, терпкої кави і розжарених середземноморським сонцем тіл на тлі кам’яної прохолоди бароко.
життя вдалося. так почуваєш себе в променях усмішки Бога. ноги не стомлюються накручувати кілометри, щоб із жадібності бодай чогось не побачити. палаци, храми, будівлі й будинки, а головне – форти, що перетворили острів на потужну цитадель рицарів посеред неспокійного Середземного моря.
Програма туру »

1-й день

Виліт з Києва (аеропорт Бориспіль).
Прибуття. Трансфер з аеропорту. Розселення у готелі.

2-й день

Сніданок. Виїзд до Валетти, де ми проведемо цілий день.
Екскурсія столицею Мальтійської держави, що у 2018 році стала культурною столицею Європи.
Старовинні вулички міста, що виросло з форту. Міста, розбудованого лицарями Ордену Великого Магістра. Бароко і готика, особливості середньоземноморської архітектури. Старовинні вулочки приведуть нас до найцікавіших місць і найкрасивіших краєвидів. Верхні сади Баракка з краєвидом на Велику гавань, величні храми і палаци. І найважливіше – Собор Святого Іоана, місце поховань Великих Магістрів, – один з найвеличніших і найкрасивіших соборів світу. Саме тут зберігається відома робота Караваджо «Усікновення голови Іоана Предтечі». Палац Великого Магістра. Театр Маноель. Бібліотека.

І щоб остаточно не вбити ніг і не втратити голови у паузах куштуємо фірмові пастіци і кавуємо.

3-й день

Сніданок.
Екскурсія на катері, під час якої ми оглянемо три форти. Мальту з моря бачити просто обов’язково, щоб зрозуміти виникнення морської мілітарі-держави у Середземномор’ї.

Екскурсія у три міста:
Вітторіоза. Колишнє рибальське селище, що з часом перетворилося на потужний форт. Оглянемо Палац Інквізитора (1660 р.), церкву Святого Лаврентія, Морський музей.
Коспікуа. Сеглеа.
Вільний час.

4-й день

Сніданок.
Мдіна – середньовічне місто-фортеця, що стало першою резиденцією міського управління і адміністративним центром Мальти. Найщільніші вулички часів епохи відважних рицарів, елегантні особняки й вишукані палаци аристократичних фамілій.
Справжня перлина міста – кафедральний собор Святого Павла (1702).

Знайомство з передмістям Рабат. Місця, що мають безпосередній стосунок до християнства. Саме тут в катакомбах декілька місяців жив апостол Павло.

Знайомство з мальтійськими народними майстрами, що займаються виготовленням предметів мистецтва з скла (справжній мальтійський сувенір), глини, золота й срібла.
Повернення в готель. Вільний час.   

5-й день

Сніданок.
Виїзд на Ґозо. Другий за величиною острів Мальтійського архіпелагу, де мешкає всього 40 тисяч людей. Проте, є Оперний театр!

Яке воно, острівне життя? Ґозо гармонійно поєднує пам’ятки історії (і тут ми знайдемо цитадель, катедру, палаци і брами), самобутню культуру аборигенів і незайману природу.
Двейра – місце справжніх природніх див. Мегалітичні храми Джгантія. Оглядовий майданчик, з якого відкривається захоплюючий краєвид на Мальту й Коміно.

6-й день

Сніданок.
Хаджар Ім – храм мідного віку, збудований приблизно 3600 р до н.е.

Колоритне рибальське селище Марсашлок, де гавань заповнена яскравими традиційними човниками луцу.
Обід у рибному ресторанчику.
Повернення в Сліму.

7-й день

Сніданок.
Вільний день.

8-й день

Сніданок. Звільнення номерів.
Трансфер в аеропорт.

 

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Мальта - любов моя»


Відгуки на «Мальта - любов моя»

 1. Мальта не може не вражати, бо якщо над такою маленькою територією вихором пронеслось стільки історичних подій, це залишає по собі велику кількість слідів.Мальта це острів-фортеця з досконалими фортифікаційними спорудами, величними храмами,затишними дбайливо доглянутими садами ,але мене найбільше вразили мегалітичні храми -люди неоліту мали дуже розвинену культуру.
  P.S.Заздрю.Мальтійці сортують сміття:)ніяких вогнищ і пластикових пакетів.

 2. Для меня Мальта была совершенно непонятной, которая находится не знамо где, почему-то ездят туда изучать английский… что ещё?
  Ах, да, что-то слышала о рыцарском ордене. Полное название этого ордена – Суверенный Военный Орден Госпитальеров Св. Иоанна Иерусалимского Родоса и Мальты, а в сокращённом варианте просто Мальтийский орден… Всё… больше об этой стране я ничего не знала. Стала искать хоть какую-то информацию, а её почему-то мало в интернете и противоречивая она очень, кто-то восторгается страной, а кто-то, наоборот, пишет, что делать там абсолютно нечего… Фотографии тоже интереса особо не добавили, какой-то безликой показалась мне Мальта на них. Забегая вперёд, скажу, что и я от своих фотографий не в восторге. Я имею ввиду, что не передают они того очарованья, которое мы прочувствовали будучи на островах. Здесь мало ярких красок: жёлтые скалы, жёлтые дома, жёлтые крепости… Вроде и глазу не на чем остановиться. А в реальности этот цвет покоряет, будто всё залито солнцем, даже когда грозные тучи кругами ходят…
  Мальта – чудесная страна с очень доброжелательными людьми, спокойная, безопасная, тёплая и солнечная даже в пасмурную погоду, так как всё на островах построено из жёлтого песчаника…
  Спасибо #КиевскиеФрески за новое открытие в моей жизни….

 3. Мальта- казка, що буде мене зігрівати в холодні зимові дні, дарувати сонце в дощливу днину, обдавати морським бризом в сонячну спеку. Я її відчуватиму завжди.
  Невеличкий острів мужніх лицарів в Середньоземному морі, острів працьовитих вільних людей, неспішного життя
  Острів- суцільний музей, де на кожному кроці відчуваєш подих історії.

  Своє щастя люди вибудовували впродовж століть та мужньо його захищали. Орден мальтійських лицарів-гопітальєрів – побудував та організував один з найбільших європейських госпіталів на 900 ліжок. В 18 столітті одним із досягнень його медиків було проведення 300 операцій в день. А операція з видалення каміння сечового міхура тривала всього чотири хвилини.

  З другої світової війни острів вийшов досить розрушеним. Тривалі авіабомбардування розрушили міста та селища, загнали людей в катакомби. Допомога Британської імперії , під патронатом якої на той час знаходилась Мальта, надійшла, коли люди вже стали відчувати голод. Якою радісттю світяться обличчя на світлинах святкування перемоги. Сьогодні це позаблокова країна,що немає власної армії, член Євросоюзу.

  Мальта зачаровує своїми краєвидами, світанками, заходами сонця. Це земля, що кличе до себе. Дякую всім моїм друзям з #Київськіфрески# , що розділили зі мною це свято життя. Дякую Angela Savchenko за неймовірну насолоду від цієї поїздки.

  Бажаю всім моїм друзям пережити такі ж роекрасні емоції, що дарувала мені Мальта.

 4. От не відпускає Мальта, щось є , напевне, магічне в чьому. Звичайно, завдякі Анжелі Савченко, котра вміє поеднати несумісне, зачарувати , витримати своїх мандрівників. Я досі не розумію, як ії вдається . Велика дяка! Що стосується Мальти, то вражає те, як на площі 28×14 кв.км люди радіють життю і насолоджуються нею. Де нема пресної води , але вона є, і парки і сквери квітнуть . Де в надрах всього 2 вида корисних копалин… Немає газу, нафти, купується в Азербайджані. А які краєвиди і історичні будивлі, очі не відирвати. Жодне авто не поіде в невелічку арочку, якщо там ЛЮДИНА. А ще вражає , як мальтийці поважають загибліх героів другої світової – кожного дня у 12 ї бьє колокол. Тому, кто хоче побачити рай на власні очі , вам сюди. І не можу не подякувати моїм сомандрівникам за теплу, дружню , поважну атмосферу! Я з вами поіхала б знов…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *