579 євро
8 дн/7 н
Дати туру: 01-08.11.2019
Deadline book: 01.10.2019
Валетта - Вітторіозо - Велика Гавань - Ґозо - Марсашлок
Напрямок: Мальта
Транспорт: авіа
коли ти виходиш за межі аеропорту і відразу опиняєшся у музеї. живому музеї. довкола рухаються століття – у ХХІ органічно присутні від XV, XVI і вище. переміщуючись між віками не відчуваєш дискомфорту. ренесансні яхти звабливо погойдують стегнами у маринах. свіжий бриз виносить з моря надщерблені мушлі, що тобі прошепочуть на вухо піратські пригоди. аромати солоного вітру, свіжої риби, молодого вина, перестиглих фруктів, гарячого хліба, терпкої кави і розжарених середземноморським сонцем тіл на тлі кам’яної прохолоди бароко.
життя вдалося. так почуваєш себе в променях усмішки Бога. ноги не стомлюються накручувати кілометри, щоб із жадібності бодай чогось не побачити. палаци, храми, будівлі й будинки, а головне – форти, що перетворили острів на потужну цитадель рицарів посеред неспокійного Середземного моря.
Програма туру »

1-й день

Виліт з Києва (аеропорт Бориспіль).
Прибуття. Трансфер з аеропорту. Розселення у готелі.

2-й день

Сніданок. Виїзд до Валетти, де ми проведемо цілий день.
Екскурсія столицею Мальтійської держави, що у 2018 році стала культурною столицею Європи.
Старовинні вулички міста, що виросло з форту. Міста, розбудованого лицарями Ордену Великого Магістра. Бароко і готика, особливості середньоземноморської архітектури. Старовинні вулочки приведуть нас до найцікавіших місць і найкрасивіших краєвидів. Верхні сади Баракка з краєвидом на Велику гавань, величні храми і палаци. І найважливіше – Собор Святого Іоана, місце поховань Великих Магістрів, – один з найвеличніших і найкрасивіших соборів світу. Саме тут зберігається відома робота Караваджо «Усікновення голови Іоана Предтечі». Палац Великого Магістра. Театр Маноель. Бібліотека.

І щоб остаточно не вбити ніг і не втратити голови у паузах куштуємо фірмові пастіци і кавуємо.

3-й день

Сніданок.
Екскурсія на катері, під час якої ми оглянемо три форти. Мальту з моря бачити просто обов’язково, щоб зрозуміти виникнення морської мілітарі-держави у Середземномор’ї.

Екскурсія у три міста:
Вітторіоза. Колишнє рибальське селище, що з часом перетворилося на потужний форт. Оглянемо Палац Інквізитора (1660 р.), церкву Святого Лаврентія, Морський музей.
Коспікуа. Сеглеа.
Вільний час.

4-й день

Сніданок.
Мдіна – середньовічне місто-фортеця, що стало першою резиденцією міського управління і адміністративним центром Мальти. Найщільніші вулички часів епохи відважних рицарів, елегантні особняки й вишукані палаци аристократичних фамілій.
Справжня перлина міста – кафедральний собор Святого Павла (1702).

Знайомство з передмістям Рабат. Місця, що мають безпосередній стосунок до християнства. Саме тут в катакомбах декілька місяців жив апостол Павло.

Знайомство з мальтійськими народними майстрами, що займаються виготовленням предметів мистецтва з скла (справжній мальтійський сувенір), глини, золота й срібла.
Повернення в готель. Вільний час.   

5-й день

Сніданок.
Виїзд на Ґозо. Другий за величиною острів Мальтійського архіпелагу, де мешкає всього 2 тисячі людей. Проте, є Оперний театр!

Яке воно, острівне життя? Ґозо гармонійно поєднує пам’ятки історії (і тут ми знайдемо цитадель, катедру, палаци і брами), самобутню культуру аборигенів і незайману природу.
Двейра – місце справжніх природніх див. Мегалітичні храми Джгантія. Оглядовий майданчик, з якого відкривається захоплюючий краєвид на Мальту й Коміно.

6-й день

Сніданок.
Хаджар Ім – храм мідного віку, збудований приблизно 3600 р до н.е.

Колоритне рибальське селище Марсашлок, де гавань заповнена яскравими традиційними човниками луцу.
Обід у рибному ресторанчику.
Повернення в Сліму.

7-й день

Сніданок.
Вільний день.

8-й день

Сніданок. Звільнення номерів.
Трансфер в аеропорт.

 

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Мальта - любов моя»


Відгуки на «Мальта - любов моя»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *