129 грн
2 год.
Дата екскурсії:
Київ
Місто: Київ
Тип/транспорт: пішохідна
Час та місце зустрічі: 18:30, пам. Т. Шевченку

Канонізований націоналістами й комуністами, закамянілий на сотнях майданів міст України й світу, зоставлений насупленим і невдовленим мужиком у кожусі й смушевій шапці – таким він постає у памяті мільйонів.

А все ж було не зовсім так. Його молоді літа, як і всіх, минали під дзвінкий сміх і чарівні усмішки, від яких виростали крила натхнення і паморичилося в голові. Романтика і максималізм, молоді літа, коли впевнений, що зможеш перевернути світ.

Під час екскурсії ми спробуємо перегорнути календар десь на сто вісімдесят років назад і вловити атмосферу іншого Києва, коли щойно зявився університет і місто заповнюється молодими нащадками колишньої української старшини. Про перше покоління «незгідних» студентів і викладачів. Про молодість і кохання, про мрії, надії й долі тих, хто закладав підвалини нашого сьогодення.

Герої нашої екскурсії – Микола Костомаров, Панько Куліш, Микола Гулак і «кирило-мефодіївці», а також чарівні кохані жінки, які зазвичай залишаються поза кадром.

Наша екскурсія продовжиться під звуки музики і супровід тіней минулого, у яких оживуть жіночі портрети Тараса-художника.

Зареєструватися на екскурсію »
Зареєструватися на екскурсію «Музи Тараса»


Відгуки на «Музи Тараса»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *