4199 грн.
3 дні
Дати туру: 13-15.09.2019
Deadline book: 10.08.2019
Одеса – Білгород-Дністровський - Шабо
Status group: Group closed
Напрямок: Південь
Область: Одеська
Транспорт: з/д

Втомлена сонцем і розпечена пристрастю. Солонувато-солодкий бриз насичений ароматом стиглих кавунів, смажених баклажан і бичків. Одеса – особливе місто. Тут тонко відчуваєш, що «человек живет для удовольствия» (И.Бабель).

Ми пропонуємо вам пізнати одеські задоволення.

Задоволення перше і незабутнє – побувати біля Чорного моря.

Додаткові, проте майже обов’язкові задоволення:
пізнати літературний світ Одеси, відвідати легендарну Одеську кіностудію,
відвідати один з найкрасивіших Оперних театрів світу,
почути історію міста-легенди і його знаменитих мешканців під час екскурсій по Одесі.

Відкрити Одесу українську!

А ще до вашої уваги екскурсія до Акерманської фортеці. І частина, яку можна спробувати на смак – «Шабо».

Програма туру »

1-й день

Прибуття до Одеси. Прибуття до готелю.

Сніданок (факультативно).

Екскурсія “Одеса кримінальна“. Знайомство з “темним минулим” Одеси. Сонька «Золота Ручка», Мішка Япончик, відомі одеські контрабандисти. Їх «слава» прогриміла на весь світ. Вони стали літературними й кіно- героями. «Кодекс честі» й правила гри кримінального світу Одеси.


Екскурсія в Одеський художній музей. Колишній особняк Ольги Наришкіної (Потоцької) з 1899 року було перетворено на музей. У розкішних залах особняка розміщені полотна К.Айвазовського, А.Куїнджі, І.Шишкіна, М.Врубеля, А.Бенуа, В.Кандинського. А також історія палацу з відвіданням романтичного палацового грота.

Обід.

Екскурсія знаменитою одеською Оперою (за бажанням можна залишитися на виставу). Один з найкрасивіших у світі театрів, збудований за проектом знаменитих віденських архітекторів Г.Гельмера і Ф.Фельнера. Глядацька зала у стилі «рококо».

Вечір в Опері (за бажанням).

Повернення до готелю.

2-й день

Сніданок.

Білгород-Дністровський. Екскурсія по Акерманській фортеці, збудованій ще у 15 ст. Історія потужного фортифікаційного укріплення на березі Дністровського лиману.

Обід.

Екскурсія до «Центру культури вина «Шабо», під час якої ви:

 • Відвідаєте старовинний «Королівський підвал», створений понад 200 років тому швейцарсько-французькими переселенцями,
 • старовиний хересний підвал, де у дубових бочках «дорослішає» сухий херес,
 • гігантські підземні сховища на глибині п’яти і дев’яти метрів під землею,
 • величний Коньячний двір з дубовими бочками для витримки благородних коньячних спиртів,
 • унікальний Шампанський дім для виробництва високоякісного шампанського класичним методом,
 • незвичайний музейний лабіринт з його давніми міфами про вино,
 • фонтан Діоніса – символ Шабо, де можна доторкнутися до чуда створення вина,
 • мультивізіон, де ви побачите чуттєву історію з життя виноградної лози.

Дегустація продукції «Шабо».
Від’їзд в Одесу.

Вільний час.

3-й день

Сніданок. Звільнення номерів.

Екскурсія «Українська Одеса». Попри стійкі стереотипи, ми покажемо вам ту Одесу, про яку намагаються мовчати, ховаючи очі. Від походів козаків на Хаджибей до маловідомих 60-тників Новоросійського, а через століття – Одеського університету, від Симиренка до Караванського. Про таку Одесу мало хто чув і мало хто знає. Одеса Лесі Українки, Олександра Довженка, Михайла Жука…

Екскурсія на легендарну Одеську кіностудію, яка у 2019 святкує 100-ліття з дня заснування. Від джерел до сучасності. Одеська кінофабрика, створена руками генія Олександра Довженка і Юрія Яновського. Про фільми, що увійшли до скарбниці світового кінематрографу. Про зіркових акторів і знаменитих режисерів.    

Обід.

Екскурсія до наукової бібліотеки Одеського національного університету ім. Мечникова (музей стародруків і рідкісних видань).

Вільний час.

Від’їзд до Києва.

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Мистецтво бути в Одесі»


Відгуки на «Мистецтво бути в Одесі»

 1. “Конечно, Москва – первый город, но ведь и Одесса – не второй!”. Особливо про “не второй” спадає на думку, коли гуляєш історичним центром міста. Архітектурний комплекс в центрі міста – унікальний! Око не втомлюється милуватись тим композиційним буянням: все таке різноманітне, намішане за стилями, але співзвучне (шкода, що великі і малі гроші вже почали порушувати гармонію).
  Але не менш у нашому турі мені сподобався день 2-й (Білгород) : ясне небо, випалений сонцем і витоптаний сучасними лицарями степ, потужні мури Аккерману (Цитадель – незабутня), парусна яхта і Дністровський лиман. Одним словом – неймовірна свобода для душі! До скарбниці міста належить не лише фортеця. На березі лиману красується архаїчна грецька церква, вросла у глиб землі цікава вірменська церква, в передмісті б’є джерело з життєдайною водою для очищення душі і тіла. І, коли, на додачу, екскурсовод майже на кожному кроці називала нашу групу: “мои дорогие”, мене не покидало усвідомлення того, що життя – прекрасне!
  Наостанок не можу не згадати Одеський художній музей. Про деякі музеї в нашій країні хочеться сказати: “Цур тобі”, а про Одеський: “Ого-го!”.
  Дякую “Київським фрескам” за таку різнобічну, багату барвами і відтінками подорож!

 2. Ніколи, чуєте, ніколи і нікому, не вірте на слово. Щоб зрозуміти будь-яке місто, його треба побачити своїми очима, почути своїми вухами, відчути своїми руками, сходити своїми ногами. І тільки тоді ви зможете, щось підтвердити, або заперечити. Можливо ваша думка буде хибною, але вона ваша, особиста. І місто, яке ви відвідали, стане вашим. Назавжди. Так сталося і в мене з старовинним містом на березі Чорного моря Одесою, історія якого тісно переплелась з історією мого роду. Моя Одеса – це вкрита зеленим мохом та морським молом мушля. Не дуже гламурна зверху. Життя її сонне та дещо з “душком”. Особливо, якщо випадково наступиш на її територію. Або захочеш заглянути в її середину, під не дуже щільно закриту мушельку. Ого! Шлях до одеської перлини тернистий. Та воно того варте. Величний, прекрасний, неповторний, білосніжнозолотий Одеський оперний театр вражає. Це справжнє яскраве диво між сірою будинковою буденністю. Не приховуватиму, що в Моїй Одесі є все. Є прекрасні картинні галереї. Є давні книжкові фоліанти. Є море. І сонце є. Є безкорі платани. Є багато зелені різних вільноростучих дерев. Але побачити їх красу не так легко. Вона глибоко схована під безликою обгорткою зовнішніх декорацій. Дивне місто, байдуже до свого внутрішнього багатства. Воно не плекає свою глибину. Воно гордиться своєю зірвиголовістю, непослідовністю, ледарством. Зводить їх до культу. Українська Одеса сприймається важко. Бо ця Одеса не зверху. Вона – не безлика, вкрита пилом мушля. Вона – перлина зросійщеної, поневоленої Одеси. І колись настане той час, я в це вірю, коли мушля відкриє свої пелюстки і покаже всьому світу сяйво цієї загадкової перлини. Дякую “Київським фрескам” за Мою Одесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *