999 грн.
1 день
Дата екскурсії:
Deadline book: 25.08.2020
Ржищів — урочище Гусинці — Балико-Щучинка
Область: Київська
Тип/транспорт: автобусна
Час та місце зустрічі: 7:45, м. Видубичі (біля "Фуршету")

Красу Подніпров’я  не відтворити епітетами. Краєвиди вражають навіть найбільш затятих туристів. Річка Леглич, Іван-гора, городище Чучин – вже в самих назвах вловлюєш тонкий присмак глибокої давнини.

Колишнє літописне городище Чучин часів трипільської культури – сучасна Балико-Щучинка – більш відоме через страшні події століття ХХ. На високій горі встановлено меморіал пам’яті тих, хто загинув під час невдалої спроби визволення Києва у 1943 році з південного напрямку – Букринського плацдарму.

Саму гору нині вже омивають води не Дніпра – Канівського водосховища, що заховали під собою десятки городищ і сіл. Як привид не такого ще давнього минулого, раптом виростає з-під води церква Покрова колишнього села Гусинці. Трохи далі посеред водної гладі – Лиса гора.

А на березі на нас чекає дивовижний сад Трипільської скульптури. Не випадково саме звідси стартував один з найвідоміших фестивалів «Трипільське коло».

Зареєструватися на екскурсію »
Зареєструватися на екскурсію «На хвилях Славути-Дніпра»


Відгуки на «На хвилях Славути-Дніпра»

 1. Така краса, висока і нетлінна,
  Що хоч спинись і з Богом говори.
  (c) Ліна Костенко

  Пафосно, але дуже влучно саме про цю екскурсію. Безкраї мальовничі простори, дніпровькі кручі і плавні, місця сили, пахуче повітря, наша історія. А ще підкорення вершин, прогулянка катером, фотосесія на природі, купання у теплих водах Дніпра, справжня уха.
  Перезавантаження мозку і справжній смак життя.
  Дякую, пані Анжело, за неповторні враження.

 2. Це була неймовірна поїздка. Краєвиди, купання, уха, церква в Гусинцях (я до неї збиралася щонайменше 5 років), сумні та майже невідомі сторінки з історії війни. Але головна родзинка подорожі – це Ви, Анжела,. Та Ваші розповіді. З Вами навіть заурядна поїздка перетворюється на свято та насолоду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *