3299 грн.
2 дні
Дати туру: 27-28.06.2020
Deadline book: 18.06.2020
Опішне - Гадяч - Плішивець
Напрямок: Центр
Область: Полтавська
Транспорт: автобус

«Побачите вже таку Україну, що “українішої” й нема», – так писала про ці місця Леся Українка у листі до Ольги Кобилянської.

Колишнє порубіжжя Речі Посполитої і Московського Царства, і, разом з тим, одна із загублених в історії й історичній пам’яті гетьманських столиць. Місто, що мало б стати б Меккою для всіх українців, адже саме звідси родом Михайло і Ольга Драгоманови.

У нашому турі ми знову відкриваємо маловідомі куточки України. Знайомство з історією роду Драгоманових, традиції родини Драгоманових-Косачів, Василь Кричевський і «гончарна столиця» – Опішне, екскурсія на пасіку, дивовижної краси храм у с. Плішивець, сплав на байдарках по Пслу і ще багато-багато приємних несподіванок.

Програма туру »

1-й день
7:30 Виїзд з Києва (М. «Вирлиця»)
Екскурсійний супровід на маршруті Київ-Опішне.
Опішне. Знайомство з Національним Музеєм-заповідником українського гончарства і Національною галереєю монументальної глиняної скульптури. «Не святі горшки ліплять». Не вірите? У вас є шанс переконатися! Знайомство з музеєм мистецької родини Кричевських.
Обід.
Гадяч. Екскурсія до Національного музею бджільництва ННЦ «Інститут бджільництва ім. П.І. Прокоповича». Все про бджіл: бортницьке і рамкове бджільництво, лікувальні властивості продуктів бджільництва, колекція виробів з воску, бджільництво в Україні. Тільки з нами ви маєте унікальний шанс спробувати себе у ролі справжнього пасічника! Знайомство з пасікою і «статутом» бджолиної сім’ї. Можливість придбати найсвіжішу і найякіснішу продукцію Інституту ім. Прокоповича – мед, маточне молочко, прополіс, пилок.
Розселення у готелі. Відпочинок.

2-й день
Сніданок. Звільнення номерів.
Знайомство з Гадячем: територія Гадяцької фортеці, місце гетьманського палацу, місце садиби Драгоманових, дзвіниця собору, історичні будівлі міста – редакція газети « Рідний край», жіноча гімназія, гімназія для хлопців, будівля царської тюрми.
Червоний Кут. Місце підписання Гадяцької угоди.
Знайомство з Центром Хасидизму і відвідання оhель Алтер Ребе – засновника руху ХАБАД (однієї з найпотужніших течій сучасного ортодоксального юдаїзму).
Зелений Гай. Одне з найулюбленіших місць Лесі Українки. Місце, де на високій горі, звідки відкриваються прекрасні панорами на Псло, Олена Пчілка спорудила будинок. На межі ХІХ-ХХ ст. Зелений Гай став осередком української культури.
Плішивець. Огляд Покровської церкви (1902-1906, арх. І.Кузнецов), збудованої за прототипом відомого дерев’яного Троїцького собору у Новомосковську.
Сплав на байдарках по Пслу.
Пікнік. Відпочинок.
Веприк. Колишні прикордонні території Речі Посполитої і Московського царства. Огляд Миколаївської та Успенської церков.
Виїзд на Київ.
23: 00. Орієнтовне прибуття в Київ.

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Найукраїнніша Україна»


Відгуки на «Найукраїнніша Україна»

  1. Полтавщина — дивовижний край, у якому відпочиваєш душею й тілом, зажди почуваєшся затишно і спокійно. Люди, традиції, звичаї, природа, пісні, танці, страви, напої тут колоритні як опішнянська глина й м’які як знамените полтавське «л». Найщиріша подяка пані Анжелі за подорож «найукраїннішою Україною»! Погода не дозволила нам сплавитися на байдарках по Пслу, але альтернатива була прекрасна — посеред мальовничих краєвидів ми опановували полтавські розписи. У турі сподобалося все, крім доріг, яких немає. Бодай щодня наші укравтодорівці, кабмінівці й народні обранці тренували свої сіднички й черевця такими «шляхами»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *