від 3499 грн.
2 дні
Дати туру: 20-21.07.2019
Миргород − Сорочинці − Хомутець − Гоголеве − Дібрівка
Напрямок: Центр
Область: Полтавська
Транспорт: автобус

Неймовірний релакс-тур Миргородщиною. Цього разу на вас чекає активна подорож абсолютно незнайомими знайомими місцями.

Знайома Миргородщина у несподіваному ракурсі. Хто не пив найвідомішої мінеральної води «Миргородської»? Але ми скуштуємо автентичну воду, лікувальну. І довідаємося, як і коли Миргрод став відомим курортом, а ще – центром кераміки і «другою» батьківщиною класика грузинської літератури Давида Гурамішвілі.

А як же Гоголь? Гоголь – це містика. Ексклюзвино: нічна екскурсія по музею Гоголя.

Магія гоголівської творчості народилася з чарівної природи Полтавщини. Краще все ж таки хоч один раз ту красу побачити на власні очі. Спеціально для вас – сплав на байдарках (туристичних байдарках) р. Псьол. На переможців чекає пікнік.

І на завершення – екскурсія на Дібрівський кінний завод. Відкрийте в собі гребця й вершника.

Програма туру »

1-й день
7:30 Виїзд з Києва (м. «Палац Україна»)
Миргород. Алея гоголівських героїв. Знайомство з курортним містечком і Музей Давида Гурамішвілі. Огляд керамічного іконостаса, вигтовленого миргородськими майстрами під керівництвом В.Кричевського.
Сорочинці. Спасо-Преображенський собор, збудований на кошти гетьмана Данила Апостола. В цьому храмі було охрещено Миколу Гоголя.
Поселення.
Обід.
Вільний час. Відпочинок на березі Псла.
«Знаете ли вы украинскую ночь? О, вы не знаете украинской ночи!» Несподівана екскурсія у музей-садиба Гоголів-Яновських.
Нічліг.

2-й день
Сніданок. Звільнення номерів. Виселення з готелю.
Старт на туристичних байдарках по р. Псьол. Сплавляємося мальовничим Пслом. Відпочинок, купання. Пікнік на природі.
Дібрівка. Екскурсія на кінний завод, заснований 1888 року. Знайомство з історією заводу.
Кінна прогулянка верхи чи на бричці (дод. плата).
Відвідання Мгарського Спасо-Преображенського монастиря.
Виїзд в Київ.
22:00. Орієнтовний час прибуття до Києва.

Увага! Фірма залишає за собою право здійснювати заміни та корективи в програмі рівноцінними.

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур ««Не той тепер Миргород…»»


Відгуки на ««Не той тепер Миргород…»»

 1. Чому потрібно поїхати в цей тур????
  Бо тут унікально поєднаються емоції!!!!
  Пройшовши Миргородом, Вам буде спочатку соромно, бо Гоголя Ви або не знали, або забули, але поки йшли і слухали Миколу Васильовича, вже нервово хочеться його перечитати…. Потім, відразу, не оговтавшись від перших літературних вражень, Вам страшенно захочеться залишитися на декілька днів в тихому санаторському парку і попити цілющої води, потім відразу побігти на санаторський пляж купатися і відпочивати. Часу, щоб зрозуміти, що декілька днів мало, у Вас не буде, бо потрібно їхати далі…..А там – Спасо – Преображенська церква такої сили і такої аури, що слухати настоятеля Ви будете паралельно прокручуючи в голові, що ж Ви знаєте про Данила Апостола….І все це перед унікальної краси вівтарем, який дивом зберігся автентичним до сьогодення….Якщо Ви думаєте, що більших вражень на один день просто вже бути не може, то це Ви ще не доїхали у Гоголеве в родинну садибу Гоголів…..Тихий вечір і Ви не просто блукаєте музеєм, Ви потрапляєте на багато років назад, і таки дійсно вірите, що бачите мамєньку Гоголя і коли хочеться крикнути “браво” вчасно розумієте, що це не справді, це вистава, але це не театр…Що тоді це???? Але тут вже місцеві теревені кумів при свічці і в байки їх я особисто повірила…Повірила так, що коли у вікно ліз чорт, я його сприйняла реальним і чомусь не страшним, а просто – справжнім….Як з”явився, так і зник…Був він, чи не був….Але кума куму так розповідала те, що чула на ярмарках, що я і їй вірила….От знаєте, по Станіславському – “верю!!!!!! Ви тільки послухайте: “я і на Сорочинському ярмарку була, і у Васильківському…І таке чула, така чула. Зараз тобі розкажу” Ну було таке, точно…..Ніби я була свідком…..А потім були живі русалки, різні не вигадані Гоголем нечисті сили….Бо хто не знає, а він описував тих, кого бачив, просто в художній обробці…..Привиди, таємничий грот…Камінь,який виконує бажання. Хоч було і лячно, та як не сісти на камінь в тиху українську ніч…..Місячна ніч і шелест дерев і їхати ну геть не хочеться, але казка скінчилася…..
  “Тиха украинская ночь”….
  Вечірня казка для дорослих просто пішла спати, але її хочеться затримати, тому відгук в книзі садиби писала виключно на емоціях….І просто слова “дякую” ну дуже мало….
  В перший день туру ми працювали з головою, струсили, є над чим думати, як розвиватися…і тут приходить другий день. Тепер черга тренувати руки і ноги… сплав на байдарках по Псьолу…От хто не сплавлявся, той не знає, що це поєднання драйву, швидкості, тихого плескоту води, дрейфуванню на веслах по річці, яка така тиха, ніжна і дуже мила….. Хочеться ще і ще плисти…І такий смуток, коли доводиться здавати спорядження, я відчуваю не завжди…. Просто турів ще багато різних і з байдарками прощаєшся аж…до наступного літа….
  І наостанок у мене, до прикладу, збулася давня мрія – покататися верхи на коні…Мрія, яка на межі з фобією боязні коней….Розумію, що група дивиться, потрібно відповідати на свій виклик і опа, а я вже на Караті і 20 хвилин поїздки диким полем лише мої…Відчуття неймовірні, куди там тим відчуттям від водіння авто….Одним словом – мрії збуваються, життя вдалося….
  Не знаю, але мені все ж видається, що подорожі – це емоції і коли ми ділимося враженнями, то це повинно бути в першу чергу передано саме емоційно….Щоб ніби відчути і сонце, і вітер, і хмари, і плескіт Псьолу, і почути голос мамєньки Гоголя, а краєвид з садиби, де ми жили, можна забрати в кишеню…І вже потім ті, хто сюди поїде, скажуть, що вразило їх…Ми такі всі різні, тому поєднання вражень – це якась магічна сила, щоб без фото побачити і відчути те, що бачив хтось і порівняти з тим, що бачили Ви…..Бо раптом Ви щось пропустили, це ж унікальний шанс приїхати сюди ще раз.
  Умови проживання, харчування, автобусний супровід – про це писати навіть не потрібно, все на найвищому рівні…..Головне – це Ви і фотоапарат, який зафіксує частинку щастя…бо хто не подорожує, той…не живе.

 2. В этот тур ездили второй раз, что уже само говорит за себя. Полный восторг!!! И, что особенно приятно и нужно отметить, в программу были внесены дополнения и некоторые изменения. Увидели уникальный керамический иконостас, ночная экскурсия в имение Гоголей-Яновских стоит того, чтобы ездить на нее ежегодно. Слов не хватает, захлестывают эмоции!!! Сама организация тура (проезд, отель, питание) на высшем уровне! Не устанем говорить спасибо Савченко Анжеле, благодаря ей жизнь становится ярче))))

 3. Найщиріша подяка пані Анжелі Савченко за цікаву, пізнавальну й активну подорож Миргородщиною! Сподобалося все, а найбільше – нічна театралізована екскурсія в музеї-садибі Гоголів-Яновських, неймовірний сплав на байдарках по Пслу і прогулянка верхи на красенях-конях околицями Дібрівки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *