5699 грн*/5899 грн.
3 дні/2 ночі
Дати туру: 31.12.2021-02.01.2022
Полтава - Решетилівка
Напрямок: Україна, Центр
Область: Полтавська
Транспорт: автобус

Новорічний тур в Полтаву, де до святкового настрою долучимо краси народних майстрів, мистецтво української кухні, мелодику української пісні Марусі Чурай і слова Івана Котляревського, вишуканість українського архітектурного стилю Василя Кричевського.
Буде смачно, цікаво, затишно і атмосферно

Програма туру »

1-й день, 31.12.21

8:00 виїзд з Києва, м.Вирлиця
переїзд Київ-Решетилівка
Решетилівка. Екскурсія до Решетилівського відділу ткацтва та вишивки Решетилівського районного краєзнавчого музею. Легендарна вишивка “білим по білому” та килими рослинного орнаменту, що занесені до національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України.
Відвідуємо Всеукраїнський центр вишивки і килимарства – від традиції до сучасності.
Обід.
Екскурсія до єдиного в Україні музею самогону й пивоваріння.
Переїзд в Полтаву.
Розселення у готелі. Вільний час.
Зустрічаємо Новий – 22-й рік ХХІ сторіччя.

2-й день, 01.01.22
Сніданок.
Знайомство з Полтавою (автобусно-пішохідне). Історія міста від козацького полку до губернського центру і – серця української національної ідеї.
Екскурсія до Художнього музею, Галереї мистецтв ім. Ярошенка.
** Обід полтавський традиційний – як мистецтво національної кухні.

Вільний час.

3-й день, 02.01.22
Сніданок.
Звільнення номерів.
Екскурсія з продовженням до музею класика української літератури Панаса Мирного.
Знайомство з одніїєю з колоритних полтавських околиць.
Обід.
Трішки вільного часу 

І виїзд на Київ.

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Новорічна Полтава»


Відгуки на «Новорічна Полтава»

  1. Якщо б я захотіла написати свій просто відгук на просту екскурсію до Полтави для святкування приходу 2022 року від простого туристичного оператора, я б написала – було гарно, продумано, комфортно, змістовно, смачно, пізнавально. І це була б правда про новорічний тур Полтавою з “Київськими фресками”. Але всі похвальні епітети не можуть передати навіть і частки моїх вражень від лише трьох днів цьогорічного традиційного святкування Нового року з “Київськими фресками”. Навіть не віриться, що в наскільки малий срок ненапруженого фізично відпочинку можна так багато вмістити! Ми мабуть перебували в часовому порталі), натхненні прикладом однієї з полтавських церков 1706 року. ) Та не буду більше мережити білим по білому, співаючи диферамби улюбленим “Київським фрескам”, надихнувшись решитилівськими дивовижами, а перейду до діла. Що ж побачила я в цій подорожі такого, що раніше не бачила, не відчувала і не аналізувала? Бо саме це вміння Анжели Савченко показати нове Неочікуване обличчя у навіть давно знайомих речах і є тим ексклюзивом, заради якого варто їхати з “Київськими фресками” в будь-яке запропоноване ними місце. Що ж за непоєднуване поєдналося між собою і породило нове, неочікуване знання чи диво(що по суті одне й теж)у цій подорожі? Я не буду розказувати, як ожили в художньому музеї під дією живої музики в виконанні чарівного піаніста Богдана картини багатоликого Глущенка в перший вечір нового 2022 року. Це було феєрично, але могло відбутись і не тільки в Полтаві. А ось як ви поясните поєднання трьох Іванків на одній території, що стала для кожного з них знаковою? Іван Мазепа. Іван Котляревський. Іван М’ясоєдов. Різні. Різновеликі. Політик. Поет. Митець. Великі воїни. Великі українці. Великі авантюристи. Вони робили у своєму житті великі ставки( до речі – наш новорічний банкет у цьому році був у стилі казино(). І – вигравали! Бо не завжди маленькі (а, іноді, навіть великі)) наші поразки – це кінець гри. Вони можуть бути предтечами великої перемоги. Тому що вони стали початком Великої гри, результат якої розтягнуто в часі. Її “дограють” нащадки. Головне – гра розпочата. Три Івани знайшли на полтавській землі кожен своє, але те, що зберегло пам’ять про них серед вдячних нащадків на довгі віки. Вони знайшли безсмертя. Побажаю “Київським Фрескам” довгих років плідного життя. Бо вони того варті.

  2. Новий рік без “Київських фресок” – сумно, нудно, передбачувано… Новий рік з “Київськими фресками” це ЗАВЖДИ нові відкриття, це отримати більше, ніж ти сподівався, це спілкування з найцікавішими людьми. За три дні туру отримали стільки позитивних емоцій, побачили те, про що не прочитаєш в більшості туристичних довідниках. Тур імітував стільки “родзинок”, що вистачило б на великий різдвяний кекс)) Щиро дякуємо Анжелі Савченко і всім причетним ідо нових зустрічей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *