від 4699 грн.
3 дні
Дати туру: 30.12.2017-01.01.2018
Вінниця - Бар - Вороновиця - Марківка
Напрямок: Захід
Область: Вінницька
Транспорт: автобус

Наша традиційна новорічна мандрівка у напрямку міст відомих, проте малознаних.  Нас чекає Вінниця. Без фонтану «Рошен». І Вінниччина. З цікавими історико-культурними пам’ятками, новими відкриттями, непопсовими туристичними стежками.

Програма туру »

Програма туру

1-й день, 30.12.17

8:00. Виїзд з Києва, м. Шулявська (орієнтир “танк”).
Прибуття до Вінниці.

Оглядова екскурсія містом: головний проспект Вінниця і пішохідна вулиця, творіння архітектора Артинова і провінційна побутова забудова невідомих авторів і власників, мури, костели (колишні й діючі), «Єрусалимка», вежа, пам’ятники відомим діячам, дерев’яна Миколаївська церква – дивовижна культова пам’ятка, краєвиди Південного Бугу.
Обід. Розселення в готелі.

Екскурсія до музею Михайла Коцюбинського.
Екскурсія до Вінницького обласного художнього музею, створеного на основі колишніх приватних колекцій подільської шляхти і дворянства.

Вільний час.


2-й день, 31.12.17

9:00. Сніданок.

10:00. Виїзд у Бар. Екскурсія невеличким подільським містечком, що увійшло в історію як місце утворення Барської конфедерації.

Обід.
Повернення до готелю.
Вільний час: можливість прогулятися святковим містом.

Зустрічаємо 2018 рік!


3-й день, 01.01.18

Сніданок. Звільнення номерів.

У перший день нового року знайомимося з палацом Можайських у Вороновиці.
Марківка. Музей Миколи Леонтовича – автора легендарного «Щедрика».
Обід.
Останній погляд на Вінницю з несподіваного ракурсу.

Вартість екскурсійного туру на особу – від 4699 грн. при оплаті до 30.11.2017

від 4899 грн. при оплаті до 15.12.2017

від 5099 грн. при оплаті після 15.12.2017

Увага! Фірма залишає за собою право на зміни у програмі!
Увага! Вартість туру може бути змінено у випадку здорожчання пального.

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Новорічна Вінниччина»


Відгуки на «Новорічна Вінниччина»

  1. Щиро дякуємо за чудову новорічну мандрівку! Як завше з туристичною агенцією «Київські фрески», усе було з цікавинками й приємними сюрпризами, нетривіально, зворушливо й весело! Окрема подяка нашому водієві Валентину за віртуозність на бездоріжжі!

  2. Що ми чекаємо від мандрівок? У першу чергу, мабуть, нових вражень. По-друге – естетичного задоволення від споглядання. По-трете – роботи для розуму з аналізу почутого та побаченого. Тур “Новорічна Вінниця” вразив довершенністю екскурсійного наповнення. Все було на своєму місці. Прекрасні молоді гіди наскільки проникливо відкривали історію своєї рідної місцевості, що створювався ефект присутності. Це був мов би часовий портал. Оживала Єрусалимка з своїми визначними, та не дуже, жителями. Знову капуцини варили для бідних жителів Вінниці пивний суп в підземній пивоварні свого монастира . А зверху над ними, вже для нас, звучав величний орган. Оживали портрети сімейства Потоцких та яскраво блищав топаз на руці епископа в художній галереї. “Місячне сяйво” Кайгородського повільно проникало на вулицю. Тихо подзенькували трамваї, проїзджаючи над підземними ходами центру старого міста. Танцювали фігурки на старовинному годиннику в магазині колоніальних товарів пана Заваркіна та сина, відбиваючи час минаючого року. Пахло кавою та горячим шоколадом. Все було так чарівно, що в наступний екскурсійний день нікого не здивувала б поява самої Бони Сфорци, чи польских конфедератів в місті Бар. Лейтмотивом в голові звучала прекрасна пісня Тимка Падури, що згодом стала українською народною – “Гей, гей, гей, соколи, оминайте гори, ліс і доли…” Оживала польська історія, яка стала на віки нашою, українською. Та й хіба можна відділити одне від одного те, що є цілим? Останній день нашої чудової мандрівки Вінничиною закінчився відвідинами прекрасного оновленого музею Миколи Леонтовича в селі Марківка. Найбільше вразили очі композитора на його збільшеному портреті роботи Реріха. Ой, не дарма, “Щедрик” Леонтовича відомий на весь світ. Не дарма… Новорічна Вінничина була чудовою. За ці незабутні враження – величезне спасибі “Київським фрескам” в особі Анжели Савченко. З нетерпінням буду чекати на нові мандрівки разом з вами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *