від 4699 грн.
4 дні
Дати туру: 29.12.2018-01.01.2019
Тернопіль - Бучач - Зарваниця - Чортків -Теребовля -Микулинці
Напрямок: Захід
Область: Тернопільська
Транспорт: автобус

Перлинки галицького Поділля, з’єднані тугою ниткою історії, доповнені вишуканою архітектурою, коштовною етнікою, душевною магією розповіді;
Святі й грішні, однаково до нестями закохані у землю свою. Про них і про неї – землю галицького Поділля – наш новорічний маршрут. Життя триває.

Програма туру »

1-й день, 29.12.18

Виїзд з Києва (орієнтовно 16:00-17:00).
Прибуття в Тернопіль. Розселення в готелі.
Вільний час.

2-й день, 30.12.18
Сніданок.
Виїзд за маршрутом Зарваниця-Бучач.

Бучач. Одне з найцікавіших містечок Опілля, славу якому принесли не стільки храми чи монастирі, скільки легендарний скульптор Пінзель, чиї статуї прикрасили місцеву ратушу.
Знайомство з неймовірно цікавою історією міста і його мешканців. Ми оглянемо залишки фортеці, комплекс бучацького монастиря з Хрестовоздвиженською церквою і дзвіницею, церкву Св. Миколая, бучацьку ратушу, костел Внебовзяття Пресвятої Діви Марії та церкву Св. Покрови, Михайлівську церкву,
споруду Бучацької гімназії й будинок-читальню і зазирнемо у фантастичний літературний дворик Шая Агнона – першого у єврейській літературі лауреата Нобелівської премії.

Обід (у перерві між екскурсійною програмою).

Зарваниця. Відвідання головного духовного центру УГКЦ. Зарваницька ікона Божої Матері – найбільш шанована святиня вірян греко-католицької церкви, коронована у 1876 р. Папою Римським Пієм IX.
Огляд собору Зарваницької Божої Матері, надбрамної церкви Благовіщення, дзвіниці, Хресної дороги, купелі «Джерело Святої Анни», храму Євхаристії, комплексу «Український Єрусалим», що вміщує копії найбільших християнських святинь Святої Землі.

Повернення до готелю.
Вільний час.

3-й день, 31.12.18

Сніданок.

Чортків. Одне з тих дивовижних містечок галицького Поділля, що закохує в себе з першого погляду. Багатоконфесійне, етнічно різнобарвне місто нагадує нам про своє минуле яскравими культовими спорудами й уцілілою історичною житловою забудовою.
Залишки замку Гольських, стара й  нова ратуші, костел Св. Станіслава, старовинні дерев’яні церкви Вознесіння Господнього і Успіння Пресвятої Богородиці, будівля синагоги, торгові ряди.
Окрема сторінка в історії Чорткова – часи ЗУНР (Чортківська офензива УГА, місце канцелярії Президента ЗУНР Є.Петрушевича).
Обід (у перерві між екскурсійною програмою).
Теребовля. На проїзді (з короткими виходами) огляд пам’яток одного із найстаріших міст галицького Поділля:  Хто матиме сили, підніметься на замок.
Микулинці. Огляд костелу Св. Трійці, палацу Реїв.

Повернення до готелю.
Вільний час. Відпочинок.

Зустрічаємо 2019 рік!

4-й день, 01.01.19
Сніданок. Звільнення номерів.
Екскурсія до однієї з найкращих етногалерей України «Спадок». Легендарні борщівські вишиванки, старовинні експонати з Покуття, Буковини, Київщини, Львівщини. Найцікавіше про найдавніші традиції, звичаї, обряди. Незабутня фотосесія на згадку. Для бажаючих – можливість придбати вироби відомих українських майстрів.

Смачний Тернопіль. Гастрономічна екскурсія файним містом, що залишає особливе задоволення на губах і на серці.
Виїзд в Київ.
Орієнтовне прибуття в Київ о 23.00.

Вартість екскурсійного туру на особу – від 4699 грн. при оплаті до 30.11.2018

від 4899 грн. при оплаті до 15.12.2018

від 5199 грн. при оплаті після 15.12.2018

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Новий рік на Тернопіллі»


Відгуки на «Новий рік на Тернопіллі»

  1. Що може бути краще, як зустріти новий рік у новому для вас місці та оточенні? Тільки зустріти його в компанії невідомих людей, які вас розуміють, у незвіданій вами місцевості, яка зачаровує своєю красою та самобутністю. Новорічне Тернопілля зустріло нашу групу “Київських фресок” осіннім теплом. Воно ще не впало в зимову сплячку, та вже було по дитячому відкритим, ніжно беззахистним без зелені оточуючих його дерев. Місто в долині незамерзлої річки Стрипи, Бучач, де зорі цілували в чоло Шая Агнона, було тихим та романтичним. Це місто надихало неперевершеного майстра дерев’яної скульптури Пінзеля. Бучацькі землі були колискою предків Джодасена та Барбари Стрезанд. Нам воно
    подарувало насолоду споглядання доверщеності людської творчості в славу Бога, ім’я якого Любов. “Якби не було тебе, я б, напевне, теж не жив.” Маленька, захована від випадкового подорожнього лісистими пагорбами, Зарваниця зустріла несподіваним монументально- затишним українським Єрусалимом. Сучасний релігійний центр греко-католицької церкви братів студитів вразив справжньою енергетикою давнього святого місця. Ошатний, з величним домініканським костелом в центрі, Чортків був дещо плаксивим в останній день минаючого року. Але його аура від цього не стала менш заворожуючою. Він подарував нам відчуття внутрішньої захищенності, яке не підвладне примхам природи. Тернопіль першого дня нового року був людним. Перехрестя підземних водяних потоків відчувалися не тільки в містичній точці його катедри, а й на центральній площі. Все бурлило, веселилося, святкувало, раділо… Дякую Анжелі Савченко за подаровані миті щастя та повноти життя в новорічному турі Тернопіллям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *