уточнюється
3 дні
Дати туру:
Меджибіж − Камянець-Подільський − Бакота − Хотин
Напрямок: Захід
Області: Хмельницька, Чернівецька
Транспорт: автобус

Пам’яті Ігоря Данілова

У нашому турі вихідного дня на вас чекають місця дивовижної краси — Дністровські каньйони. І, безумовно, знайомство з історією південно-західних кордонів України: величні замки й фортеці, католицькі монастирі й костели, скельні православні монастирі,оборонні храми.

А ще — екскурсія вечірнім Камянецем-Подільським і незабутня прогулянка на кораблику по Дністру, фестиваль «Стародавній Меджибіж» з лицарськими поєдинками!

Програма туру »

1-й день
7:00 Виїзд з Києва (м. «Палац Україна»)
Летичів. Фрагменти Летичівського замку, збудованого у XVI ст. камянецьким старостою Я. Потоцьким, пізніше — володіння монахів-домініканців. Памятник народному меснику Устиму Кармалюку.
Меджибіж. Екскурсія по замку (памятка архітектури XVI ст.), спорудженому на місці злиття р. Бужок і р. Південний Буг.
Обід.
Старе єврейське кладовище, могила засновника хасидизму БЕШТу, історична забудова штетла.
Прибуття в Дунаєвці. Поселення у готелі “Бест”.
Нічліг.

2-й день
9.00. Сніданок.
Екскурсія за маршрутом: Жванець — Окопи св. Трійці — Хотинська фортеця. Огляд фортифікаційних споруд від Речі Посполитої й Османської імперії до ХХ ст. Особливості життя на прикордонні.
Хотинська фортеця – один з найбільш значущих європейських пам’ятників воєнної архітектури. Стіни фортечного замку заввишки до 30-40 м і товщиною у 5-6 м, оточені глибокими ровами, – «класика» фортифікації над Дністром, на колишньому прикордонні. У битвах під Хотином неодноразово вирішувалися геополітичні питання Євразійського континенту.
Обід.
Пішохідна екскурсія «Старовинним Кам’янцем». Огляд фортифікаційного комплексу Старого Кам’янця XI-XIX ст.: веж – Різницької, Кравецької, Гончарной, Кушнірської; гідротехнічні фортифікаційні споруди XIV-XVIII ст. – Руських і Польських воріт; Турецького й Вірменського бастіонів, низького ронделя, Порохової лабораторії, порохових складів, гарнізонних казарм…
Огляд культових споруд Кам’янця XIII –XIX ст.: православних церков – Александро-Невської, Петропавлівської, Троїцької, Миколаївської, Хрестовоздвиженської, Георгіївської, Покровської, залишків вірменської церкви XIII-XIX ст., губернської консисторії; католицьких костелів – Петропавлівського кафедрального, Домініканського, Францісканського, Тринітарського, Тріумфальної арки, костелу Домініканок… Огляд історичної житлової забудови й адміністративних споруд: міської Ратуші XV-XVIII ст., Вірменського торгового дому XVI ст., губернського дома присутствий XIX в., будинку подільських старост XVI-XVII ст., першої чоловічої гімназії XIX ст…
Повернення в готель.

3-й день
Сніданок. Звільнення номерів.
Екскурсія-прогулянка на кораблику по Дністру. Неперевершена краса Дністра й дністровські каньйони.
Бакота: перша згадка від 1024 р. Відроджений скельний монастир. Цілющі джерела води. Краса бакотського заливу ріки Дністер.
Совиний Яр: складова Національного природного парку «Подільські Товтри» — справжнє лісове царство на стрімких схилах. Каньйони р. Студениці.
Обід.
Субич: скельний монастир, відомий з XVI ст., джерела. Фантастичної краси панорами Дністра.
Виїзд на Київ.
23:15 Орієнтовний час прибуття в Київ.

Увага! Компанія залишає за собою право змінювати порядок здійснення екскурсій, а також можливість заміни їх рівноцінними.

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Подільські етюди»


Відгуки на «Подільські етюди»

 1. Три екскурсійні дні – багато це чи мало? Повернулась з “Подільських етюдів”, відчуття таке, наче тиждень вдома не була, -значить багато. Повно емоцій і думок! Але, коли вони влягаються, розумію, що мені трьох днів було мало і ставити крапку рано. Хочеться повернутися до Кам’янця, до величних фортець Поділля, ще раз відчути дух Середньовіччя!, але в більш прохолодну пору року, бо перемога природи над людськими витворами – беззаперечна.
  Що ще додати? ГАРНЕ все: тур, Анжела Маратівна ( ось з кого треба брати приклад!), місцева гідеса, водій і наша кипуча компанія. Щира подяка всім!

 2. Недарма я покинула військовий парад на Хрещатику, свято врожаю Картоплі і поїхала милуватись Кам’янцем, краєвидами Дністра та найкращими фортецями Поділля! Недарма! І хоча ці місця відомі і дороги таки добре натоптані, захоплюватись, дивуватись і обговорювати було що: 3 дні подорожі – 3 дні різноманітних емоцій!
  Велика подяка пані Анжелі Савченко за її просвітницькі та організаторські здібності. Велика подяка пані Олі за її невичерпну енергію. І особлива подяка водієві за комфортну поїздку.

 3. Яка красива наша Україна! З кожним новим моїм знайомством з неповторними краєвидами різних її куточків все частіше хочеться сказати – які ж ми щасливі, що народилися саме тут. Так-так. Я не лукавлю і не “для гарного слівця” це говорю. Погані дороги та складна економічна та політична ситуація – не привід не любити Україну та не захоплюватися її красою. Авторський тур Анжели Савченко “Подільські етюди” – прекрасний привід нагадати собі – ми, українці, маємо в своєму розпорядженні таку чудову землю, що гріх скаржитися. Вона завжди підтримує нас у складні часи. Пробачає наші помилки. Вона не зраджує та не засуджує. Вона годує нас та напуває. Інколи намагається навчити нас, нерозумних. Та глухі ми до її думок. Чужі князі та правителі керували нами, її миролюбивим народом. Київська Русь, Велике Князівство Литовське, Османська імперія, Річ Посполита, Російська імперія, Австро-Угорщина… На нашій землі знаходили забуття великі імперії. Приходили в свій розквіт та розпадалися, залишаючи по собі уламки фортець, церков та палаців на берегах стрімких рік. Дністер, Південний Буг, Жваниця, Смотрич, Тернавиця та багато інших. Вони – артерії подільської землі. Чи можна з ними так поводитись, як робимо це ми? Час покаже. А поки що вони терплять. Подільські Товтри – це щось неймовірне. Їх треба побачити хоча б раз у житті кожному українцю. Вони захоплюють та надихають. Розправлють плечі та очищають душу. Це – НАША ЗЕМЛЯ. Дякую “Київським фрескам” за унікальну можливість побачити та відчути силу подільської землі.

 4. Слова геніальної Лесі Українки «красо України, Подолля» — свята правда.
  Найщиріша подяка пані Анжелі Савченко за барвисті «Подільські етюди»! Побачили багато, почули ще більше, наслухалися тиші Бакоти, надихалися цілющим повітрям Подільських Товтр.
  Єдине, чого хочеться побажати нашим урядовцям і депутатам — щодня на роботу й з роботи їздити такими «дорогами», якими простий люд Хмельниччини дістається своїх домівок…

 5. Для типичной “фресковской” туристки я очень молодая, нет, не по возрасту, а по давности участия в фирменных турах госпожи Анжелы Савченко. 3 года – мало, или много? Наверное, достаточно, чтобы позволить себе делать выводы. “Фрески” – это эксклюзивно, качественно, комфортно, душевно, патриотично, не попсово! Поэтому после получения анонса о поездке ни минуты не сомневалась в целесообразности своего участия в туре по Подолью. Я ранее была во ВСЕХ пунктах маршрута, кроме Бакоты. Однако, эти посещения были галопом, какие-то объекты из-за своей “малозначительности” обозревались из окна автобуса. А все нужно неспешно ОЩУЩАТЬ – ветер с Днестра, аромат луговых трав, тепло крепостных стен, аромат кофеен в Каменце-Подольском, катарсис от рассказов гида, уверенную силу рук подруг-фресковок, готовых прийти на помощь при спусках-подъемах… Да, мы работаем, мы заняты, преисполнены самоуважения от своих социальных ролей и семейного долженствования. А для себя? А для души? Вот эта ниша бытия и заполняется “Фресками”. До встречи в турах!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *