1899 грн.
2 дні
Дати туру: 30.09-01.10.2017
Немирів − Печера − Тульчин − Умань − Тальне − Буки
Напрямок: Центр
Області: Вінницька, Черкаська
Транспорт: автобус

Подорож землями, що в історичному минулому належали «некоронованому королю» Речі Посполитої Станіславу Щенсному Потоцькому. Людина, що розіграла рокову карту в історії своєї Ойчизни, більш відома нам як засновник найвідоміошого дендропарку «Софіївка».

Палаци й парки Потоцьких — Тульчин, Немирів, Тальне, Умань, їх колишні блиск і розкіш  — родова спадщина одієї з найбагатших і найвпливовіших польських династій зібрані для вас в одному турі.

Програма туру »

1-й день
7:00. Виїзд з Києва (М. «Палац Україна»).
Немирів. Парк і палац княгині Щербатової, правнучки Софії Потоцької, — праматері сучасного алкогольного бренду Nemiroff. Будівлі чоловічої й жіночої гімназій, збудованих з ініциативи Болеслава Потоцького. Будинок Марко Вовчок.
Печера. Неповторні пороги Південного Бугу. Залишки замку, збудованого Василієм Дукою, парк, мавзолей Потоцьких, зведений за проектом В. Л. Городецького.
Обід.
Тульчин. Палац Потоцьких, церква Успіння, де вінчалися Софія де Вітт і Станіслав Потоцький, костел, в якому за легенами похований Потоцький, Домініканський собор, краєзнавчий музей – колишня будівля офіцерського зібрання Другої Російської армії, будинок Пестеля. Місто Миколи Леонтовича й всесвітньо відомого “Щедрика”. Тут служив Іван Котляревський і писав “Науку побеждать” російський полководець Суворов, тут діяла управа Південного товариства декабристів.

2-й день
8:30. Сніданок. Звільнення номерів.
Екскурсія найкрасивішим дендропарком Украини — відомою «Софіївкою».
Екскурсія по Умані: монастир Василіан, костел Успіння Богородиці, ансамбль архітектурних памяток центральної частини міста, ратуша, могила цадика Нахмана Брацлавського.
Обід.
Виїзд в Тальне — містечко над річками Гірський Тікич і Тальянка, що входило до магнатських володінь Потоцьких, а пізніше перейшов у власність їх нащадкам Наришкіним-Шуваловим. Парк і мисливський замок Шувалова. В Тальному покоїться прах найчарівшої жінки Європи Софії Потоцької.
Буки. Мальовничий каньйон річки Гірський Тікич, водопад-перекат Вир. Будівля однієї з перших малих гідроелектростанцій в Україні.
23:00. Час орієнтовного прибуття до Києва.

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Подорож в «імперію» Потоцьких»


Відгуки на «Подорож в «імперію» Потоцьких»

  1. Найщиріша подяка пані Анжелі за неймовірну мандрівку «імперією» Потоцьких і не тільки. У турі вдало поєднані глибина історичного фактажу, вибір місцевих краєзнавців і екскурсоводів, кількість цікавих туристичних об’єктів і мальовнича природа Черкащини й Вінничини. Радимо їхати дорослим і діткам. Водієві Олександру — особлива дяка за вправність на тих «дорогах», яких досі немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *