2699 грн.
2 дні
Дати туру: 14-15.07.2018
Охтирка - Чернеччина - Тростянець
Напрямок: Схід
Область: Сумська
Транспорт: автобус

Літні мандри Слобожанщиною. Мальовничі куточки над Ворсклою пізнаємо на дотик. Релаксуємо на сплаві на байдарках і проходячи екологічною стежкою Національного природного парку Гетьманський, прогулюючися стежками виуканого колись Тростянецького парку.

На вас чекає відкриття Охтирщини архітектурної з її вишуканими старовинними козацькими храмами і несподіваним маєтком у Тростянці, що належав Надаржинським, Голіцину і потім Кенігу.

І, звісно, літературні «зустрічі» з класиками.

Програма туру »

1-й день
7:00 Виїзд з Києва (М. «Вирлиця»)
Екскурсійний супровід на маршруті Київ-Охтирка.
Охтирка. Знайомство з історико-культурними й архітектурними пам’ятками міста колись другого за значенням на Слобідській Україні. Огляд Покровського собору (1753-62 рр.), Введенської церкви-дзвіниці, Спаспо-Преображенської церкви, храмів Георгія-Побідоносця, Архангела Михаїла, Христоріздвяної церкви.
Екскурсія до краєзнавчого музею міста.
Обід.
Переїзд до Тростянця. Екскурсія Тростянецьким парком – пам’ятником садово-паркового мистецтва в мальовничому урочищі Нескучне. Каскад ставків, понад 200 видів порід дерев і кущів, 300-літні дуби. Грот Німф, зведений до 100-річчя Полтавської битви. Оригінальний будинок управляючого. Екскурсія в палац Голіцина, збудований братами Надаржинськими у 18 ст. Огляд інтерєрів і картинної галереї, експозиції присвяченої П.Чайковському, який гостював у Голіцина.
Знайомство з історією шоколаду, відомого більшості під маркою «Корона». Огляд «Круглого двору» – дивовижної за своєю архітектурою садибою, збудованою у 1749 р. братами Надаржинськими. Збудований як фортеця, з метою захисту від татар, у власності князя Голіцина «Круглий двір» перетворюється на літній театр і цирк. Огляд культових споруд Тростянця – Благовіщенської та Вознесенської церков.
Відвідання Охтирського Троїцького монастиря.
Прибуття у с.Чернеччина, парк-котедж “Славна”. Розселення.
Вільний час на відпочинок.

2-й день
Сніданок. Звільнення номерів.
Національний природний парк «Гетьманський». Сплав на байдарках річкою Ворскла.
Відпочинок. Пікнік.
Більське городище – легендарний Гелон.
Виїзд на Київ.
23: 00. Орієнтовне прибуття в Київ.

Увага! Туристична компанія залишає за собою право змінювати порядок маршруту, а також замінювати екскурсії рівноцінними.

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Там, де річка Ворскла в'ється»


Відгуки на «Там, де річка Ворскла в'ється»

  1. Найщиріша подяка пані Анжелі Савченко за чудовий тур! Дуже пізнавально, цікаві факти історії й літератури, зворушливі розповіді місцевих краєзнавців, мальовнича природа й неймовірний сплав на байдарках річкою Ворскла. Сердечне спасибі водієві Сергію за безпечну мандрівку нашим «знаменитим» бездоріжжям. Низький уклін чудотворній іконі Охтирської Божої Матері за гарну погоду, всі прогнози на ці дні лякали зливами, дощами й грозами.

  2. Тур “Там, де річка Ворскла в’ється” не може не сподобатися!!!!!!!!!!!!!!!!
    Найщиріша подяка пані Анжелі Савченко за якісний продукт, адже якість – це пристрасть до досконалості!
    На цьому можна було б завершити відгук, бо головні акценти зроблені. Але трохи додам: всі історико-архітектурні пам’ятки по-своєму гарні і неповторні,особливо “нетиповий” Покровський кафедральний собор з його барельєфами. В архітектуру і краєзнавство гармонійно вплелися: живописна природа цього краю, необтяжливий байдарочний туризм, войовничі скіфи(сколоти) і неповторний запах шоколаду. Все почуте і побачене коротко описати неможливо, треба їхати і здобувати власний досвід!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *