від 580 євро
8 дн.
Дати туру: 19-26.02.2020
Рим
Status group: Group closed
Напрямок: Італія
Транспорт: авіа

Спадщина римлян давно відома світові. На власні очі побачити Колізей, Палатин, Ватикан прагнуть люди з усього світу.
Чи не один із перших у якості туриста до Риму дістався історик Михайло Грушевський, компанію якому у різний час складали його родина, Василь Кричевський, Іван Франко.
У Римі чимало років прожив Микола Гоголь. Місто надихало його і лікувало від хронічної депресії. В Римі мешкало чимало відомих українських художників, незважаючи на те, що були громадянами різних держав.
Врешті, Рим став і осередком перебування українців греко-католицького віросповідання. Собор св. Софії, УКУ, місця Йосифа Сліпого і відомих єпископів.

Дивимося на Рим з іншого, невідомого ракурсу.
Поїхали!

 

Програма туру »

1-й день, 19.02.20

Прибуття в Рим. Трансфер до готелю.
Розселення.

Вільний час в Римі.

2-й день, 20.02.20

Маршрут: Колізей, археолічний заповідник Римский Форум, пагорб Палатин. Квитки (14 €) до вартості не входять.

Капітолійський пагорб – площа Венеції – фонтан Треві – Атмосфера античного міста
Колізей – знаменита арена, де відбувались масштабні криваві видовища Римської імперії… Палатин – один із семи легендарних пагорбів, на яких стоїть Вічне місто, прогулянка долиною Римського форуму, де розгорталося політичне і культурне життя міста

3-й день, 21.02.20

Маршрут: П’яца дель Пополо – Мавзолей Августа – Вітар миру Ара Пачис – Палаццо Боргезе — Пантеон — площа Навона – площадь Кампо де Фьорі.

Знайомство з Пантеоном і найбільш знаковими площами Рима (дель Пополо, Навона, Кампо де Фьорі), незвичайні церкви, пам’ятні місця імператорів, розкішні палаци і чарівні італійські дворики.

4-й день, 22.02.20 (6 год)

Кастело Романьйо (Римські замки): Кастель Гандольфо, озеро Немі


5-й день, 23.02.20
(6 год)

Тіволі – це казково красиві віли з розкішними садами й водоспадами.

Відвідання знаменитої вілли д’Есте. Вілла Адріана.

6-й день, 24.02.20

Ватикан
Маршрут: МУЗЕЇ ВАТИКАНА (Сікстинська Капела, Станци Рафаеля, Музей Кьярамонті, Галерея Канделябрів, Галерея географічних карт, Апартаменти Борджіа, Музей папських карет тощо),
СОБОР СВЯТОГО ПЕТРА і ПЛОЩА СВЯТОГО ПЕТРА. Квитки (26 €) до вартості не входять.

Перерва на обід (1, год.)

Трастевере театр Марцела — Гето – Трастевере (від моста Фабричіо до моста Сікста).

Трастевере — яскравий і самобутній район Рима, що виник ще за часів Імперії. Лабіринти вузеньких вуличок, старовинні майстерні й таверни.
Базиліка Санта Марія ін Трастевере й Церква Святої Цецилії — покровительки всіх музикантів


7-й день, 25.02.20

Відвідання вілли Боргезе (25 євро)
Екскурсія “Рим Гоголя”

8-й день, 26.02.20

Звільнення номерів.
Вільний ранок.
Трансфер в аеропорт. Виліт в Київ.

***Увага! Фірма залишає за собою право змінювати порядок екскурсій

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Римські канікули»


Відгуки на «Римські канікули»

  1. Не думала, що буде важко написати про Рим. Здавалося б, чого легше – змалювати повний захват від живого, пульсуючого міста – музею з артефактами, корені яких сягають періоду до нашої ери? Розповісти, як броунівський рух римських вулиць захоплює туриста в полон, приєднуючи до себе, мов складна вуглецева сполука вільний атом. І ти кружляеш його лабіринтами безвільний та зачарований поки потік людської води не винесе тебе на одну з шістнадцяти радіалей Риму і де вже якась з сил, мабуть давніх римських богів, допомагає струсити з себе п’янкі чари і прямувати до готелю, щоб пізно ввечері протверезіти від бокалу легкого італійського вина, виспатись і на другий день знову кинутись в шалений вир римських видовищ. Все майже, як у часи Нерона і Флавія. Хліб і видовища потрібні людині, щоб відчувати себе щасливою. Правда, за умови, що над цим є держава, яка піклується про своїх громадян. Але все, що я написала, не може передати і частини тієї складної гами відчуттів, що піднімаються в твоїй душі від перебування в Римі. Як передати на словах спів пташок з саду золотого палацу Нерона на сході сонця, хвилею заливаючий вікна готелю? Як пояснити словами здатність римського простору до акумуляції часу, коли дві тисячі років існують разом з трьомастами та трьома? А як оцінити силу робіт всесвітньовіддомих митців, що постійно діють на тебе в різних церквах і будівлях прямо на вулицях Риму? Мікеланджело, Рафаель, Берніні, Канове… Про Рим можна писати і читати. Але все це не те. Рим варто дивитись. Дивитись своїм серцем. Roma – Amor. Дякую “Київським Фрескам” за неймовірні лютневі Римські канікули, коли тепло італійської весни зігріває змерзлі за зиму українське тіло і душу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *