4499 грн*
3 дня
Дати туру: 21-23.08.2021
Deadline book: 09.08.2021
Бахмут - Олександро-Калинове - Крива Лука - Званівка
Напрямок: Схід, Україна
Область: Донецька
Транспорт: поїзд/автобус

Донеччина – це не лише шахти й терикони. Це вже знають ті, хто разом з нами побував у турі “Чари Слобожанщни і Святогір’я”. Донеччина – це степи і дивовижної краси крейдяні гори, уквітчані лазуровою стрічкою Сіверського Дінця.
На вас чекає унікальний маршрут авторства невтомної Яни Синиці, у якому ми піднімемося на вершини гір і спустимося до глибин соляної шахти, прогуляємося еко-стежками і сплавимося Сіверським Дінцем. А ще – поговоримо про історію, етнографію і людей, доля яких перенесла з високих Карпат на широкі степи

Програма туру »

1 день, 21.08.21 
Зустріч туристів у Костянтинівці. Переїзд в Бахмут.
Оглядова екскурсія містом.
Екскурсія на Артвайнери (Артемівський завод шампанських вин). Побчити виробництво ігристого вина за класичним принципом Шампенуа. Побувати у підземних галереях глибиною 72 м і пройтися виробничими цехами. І, звісно, спробувати на смак.
Етнографічна зустріч у Бахмуті.
Переїзд в Лиман. Розселення.

2 день, 22.08.21
Сніданок.
Виїзд на екскурсію “Бахмутська сіль” з відвідуванням Соляної шахти та майстерні соляних виробів.
Візит до Званівки, знайомство з традиціями бойків і лемків, переселенців з Західної України.
Обід з дегустацією бойківської кухні.
Виїзд на екскурсію “Природні скарби Лиманщини” (відвідування Еко-стежки «Лісове намисто», оглядова екскурсія периметром заповідника «Крейдова флора», візит в Криву Луку).
Повернення до Лиману. Нічліг.

3 день, 23.08.21
Сніданок. Звільнення номерів.
Білокузминівка (геологічна пам’ятка природи).
Переїзд в Олександро-Калинове “Солона екскурсія Олександро-Калиновим та Клебан-
Биком”. Неймовірні краєвиди, крейдяні гори.
Переїзд до залізничної станції. Виїзд в Київ.

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Шлях, позначений сіллю»


Відгуки на «Шлях, позначений сіллю»

  1. Зазвичай, коли кажеш, що тебе цікавить Донбас, то чуєш у відповідь6 “Та що там дивитися?” Якось так повелося, що до Донбасу приліпилося кліше індустріального регіону, в якому окрім шахт, териконів та напіврозвалених містечок нічого немає. Тому Донбас вражає, бо це якраз той момент, коли бачиш те, чого взагалі не очікуєш побачити. Так, шахти і терикони, звісно ж, є, але не ними одними. Тут немає такої архітектури, як на Західній Україні, але натомість є красивенні природні об’єкти, містечка з архітектурною спадщиною, цікава і захоплива історія, казкові краєвиди, невтомні люди і гостинність. Думаю, якщо людина нічого взагалі не знає про Донбас, то її просто накриє враженнями, але якщо навіть знає, то все рівно отримані враження в рази переважать очікувані. Це “терра інкогніта” України. Сам тур досить динамічний, добре продуманий щодо локацій, охоплює максимум цікавостей, при цьому переїзди між об’єктами невеликі і не втомлюють. Окремо хочу зазначити два моменти: харучання і екскурсоводи. харчування на високому рівні – в усіх місцях ну дуууже смачно, ситно і оригінально. Екскурсоводи – вони не просто виконують свою роботу, вони горять нею, вони хочуть розповісти про свій край, донести і показати якомога більше скарбів Донбасу, відкрити Донбас для України. Це однозначно один з найцікавіших і найнесподіваних за враженнями турів Україною

  2. Щоб не ставити дурних) запитань – чи Донеччина це Україна – треба приїхати туди!) Побачити її щирих людей. Насолодитись пахощами степових трав. Намилуватись відкритими обріями її просторів з голубими водами природних і штучних озер. І закритими підземними шахтами, де сіль, гіпс і крейда лежать під ногами і над головою, а не на магазинних полицях.Не в змозі полишити ці природні скарби – набрати їх повну торбину. На потім. Щоб мати частинку донецького краю в себе вдома. А ще – наїстися смачнющих пиріжків – з картоплею, капустою, сливами, яблуками та смородиною. Напробуватись різних сортів Артемівського шампанського. Хай воно і не з провінції Шампань, а тільки зроблене з нашого українського винограду за технологією шампенуа, та яке смачне й веселяще душу. Після нього так і хочеться співати українських пісень та декламувати вірші (що ми і зробили)) про свою любов. До життя. До України. Яка ж вона у нас прекрасна! А її діапазон наскільки широкий, що не може повністю вміститися ні в одному з її регіонів. Тому нас так і багато. Таких різних. І таких українських. Дякую “Київські Фрески” за чудову подорож шляхами, позначеними сіллю. Як завжди – вчасно, пізнавально, гармонійно і з любов’ю. Організація туру, як і завжди, – на височайшому рівні. Усі забаганки таких різних туристів нашої групи здійснилися! Думаю, що навіть такий її нестандартний учасник, як розумник песик Джек, залишився задоволеним.)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *