6199 грн./5459 грн.*
4 дні/3 ночі
Дати туру:
Deadline book: 05.07.2021
Шацькі озера − Клесів − Устилуг − Колодяжне
Напрямок: Захід, Північ
Області: Волинська, Рівненська
Транспорт: автобус

Наш екскурсійний тур до скарбів Полісся. Скарби природні — Шацькі озера. Скарби духовні — Зимненський монастир, храми Володимира-Волинського, музеї-садиби Лесі Українки й Ігоря Стравінського.

Дивовижний світ українського Полісся відкриє вам небачену красу природи, дикої, незайманої, що дивом зберегла первозданість.

Програма туру »

1-й день
7:00 Виїзд з Києва (м. «Шулявська», біля танка)
Клесів. Відвідання дендропарку Клесівського лісництва, заснованого у 1997 році ландшафтним архітектором-самоуком Олексієм Вороном. Диво-парк відомий «зеленими скульптурами», де ви віднайдете «Острів любові», «Міст кохання, дружби і єднання», ворота до «Райського куточку» і ще багато цікавих речей.
Обід.
Екскурсія до літературно-меморіального музею Лесі Українки в Колодяжному. Неакадемічне знайомство з історією життя й творчості відомої письменниці. Відвідання урочища Нечимного, краса якого надихнула Лесю на створення «Лісової пісні».
Поселення на базі відпочинку в урочищі “Гряда”.

2-й день
Сніданок.
Виїзд на екскурсію в Шацький національний природний парк. Мандри мальовничими берегами озер Піщаного, Люцимер, Перемут і, безумовно, озера Світязь. Романтичні легенди й наукові подробиці з життя Шацького приозеря.
“Сафарі” у відкритих авто територією Шацького національного природного парку (за бажанням*).
Пізній обід.
Вільний час. Відпочинок на озерах.

3-й день
Сніданок.
Сплав на байдарках Шацькими озерами (за бажанням*). Пройдемо три озера, з’єднаних між собою каналами.
Відпочинок на озері. Вільний час.

4-й день
Сніданок. Звільнення номерів.
Виїзд на екскурсіяю. Відвідання Зимненського Свято-Успенського Святогірського монастиря. Один з найстаріших монастирів України, заснований ще за часів Володимира-Хрестителя (перша письмова згадка під 1062 рік). Монастир відомий подвижниками: перші волинські святі Стефан і Амфілохій, ігумен Ніфонт, тут побував і Нестор-літописець. Знайомство з історією монастиря й архітектурним ансамблем, Успенська церква.
Володимир-Волинський. Знайомство з історією західних земель України-Русі й града, заснованого Володимиром Великим. Території України, що час від часу переходили до різних держав. Відомі особистості: Агатангел Кримський, Олександр Цинкаловський, Йосафат Кунцевич. Історико-архітектурні памятки: Успенський собор (ХІІ ст.), Василівська церква (ХІІІ-XIV ст.), костел св. Іоакима й Анни (1752 р.), Миколаївська церква й собор Різдва Христова, старовинний центр міста.
Устилуг. Відвідання єдиного у світі музею-садиби композитора Ігоря Стравінського.
Обід.
Повернення в Київ.
23:00 Орієнтовний час повернення до Києва

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Казки Полісся»


Відгуки на «Казки Полісся»

  1. Як я люблю подорожі з “Київськими фресками”! Вони завжди особливі. Кожна пора року, кожне свято (релігійне, чи державне), кожна місцевість розкриваються в них наскільки повно, мовби вік чекали такої нагоди. Початок справжнього літа в найдовші світові дні співпали в цьому році з Зеленими Святками та з Трійцею. Буяння трав, різнобарв’я цвітіння квітів, налиті життєдайною силою дерева – все радіє життю. І славить Бога – Отця, Сина і Святого Духа. Період XI-XII століття на Київській Русі розквітнув теренами волинського Полісся. Серед дивовижної природи виросли наші давні українські столиці, що існують до сих пір містами – Волинський Володимир та Холм, зараз польський. Правління відомих і шанованих нами Володимира та Данила(Галицького). Перехідний період, коли культи поклоніння природним силам здавали свої панівні засади культу єдиного бога. Але не буває в нашому матеріальному світі так, щоб щось зникало безслідно і назавжди. Все проходить свої трансформації, змінюється. Та все таки залишається. І на окремих місцях стає помітним окові спостережливого глядача. Серед них – глибокими, вдумливий, талановитими спостерігачами навколишнього світу були Лариса Косач (поетеса Леся Українка з волинського маєтку Колодяжне) та Ігор Стравинський (композитор з маєтку Устилуг, портового волинського містечка XVI століття). Перечитайте “Лісову пісню”, переслухайте “Весну священну”, і ви відчуєте дихання сил природи цього благодатного краю. Таким, як відчули його ми, подорожуючи з “Київськими фресками” туром “Казки Полісся”. Дякую і всім рекомендую!

  2. Щира подяка пані Анжелі Савченко за дивовижний маршрут: Клесів — Колодяжне—урочище Нечимне—Шацькі озера—Ковель—Володимир-Волинський—Зимненський Святогірський монастир—Устилуг!
    Зачаровані Вашими «Казками Полісся», талантом оповідача й професійною майстерністю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *