3299 грн.
2 дні
Дати туру:
Лохвиця - Березова Лука - Гадяч - Сари
Напрямок: Центр
Область: Полтавська
Транспорт: автобус

«Он вона попід горою… Тече, на сонці вилискує, потихеньку об круті береги хлюпочеться… Іноді вона гладенька-гладенька, мов полірована, а іноді зморшками береться… То вона на вітер гнівається, що дмухнув на неї… Тоді вона хвильками маленькими захвилюється й булькає… Сердиться… А вітер пролетів — і знову вона гладенька, і знову вилискує, і знову зелено-блакитніє в крутих берегах своїх…

Лагідна яка річка Псьол.

Отак сидиш над ним, і погладити його хочеться: який ти, мовляв, хороший…» (О.Вишня)

Програма туру »

1-день

7:15 виїзд з Києва, м. Вирлиця

Харсікі. Знайомство з однією зі шкіл, споруджених за проектом Опанаса Сластьона.

Лохвиця. Огляд збережених історико-культурних пам’яток.

Березова Лука. Історія з грифом «невідома». Чорні запорожці, чорношличники – хто ж вони і за що воювали? Батьківщина Петра та Віктора Дяченків – вояків Армії УНР, і Миколи Савченка – хорунжого УПА.

Обід.

Знайомство з природними особливостями Березової Луки.

Прибуття до Гадяча. Розселення.
Відпочинок на березі Псла.

 

2-день

Звільнення номерів. Сніданок.

Переїзд до с. Малі Будища – місця, що пов’язані з родиною Драгоманових.

Сплав на байдарках річкою Псьол до с. Сари.

Пікнік. Відпочинок.

Сари. Огляд Покровської церкви.
Велика Обухівка. Колишні родові маєтності відомого роду Капністів. Знайомство з історією роду і його найвизначнішими представниками.

Виїзд на Київ.

 

 

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «Стьожка зелено-блакитна - Псьол»


Відгуки на «Стьожка зелено-блакитна - Псьол»

  1. Я не думала писати відгук, мені було Гарно, та й годі. Проте побачила одне рекламне оголошення і передумала : “Мы уверены, что вам не найти лучше места, чтоб провести время большой компанией… Выходные: цена шезлонга – 500грн., цена кровати – 1200грн., Hennessy lounge – депозит 1 чел. – 1500грн.” Зрозуміло, що ціни “на початок”. За якесь “корито” на даху мегаполіса?
    Наскільки тур “Стьожка зелено-блакитна – Псьол” є багатшим на Враження! , Знання!, Емоції!. З даху мегаполіса не видно мальовничих ландшафтів України, там немає спокою, затишку і колористики Псла, немає рибок, жабок, равликів, водомірок та іншої живності. Там немає відчуття живої води і того заряду енергії, який може дати лише природа. Дякую організаторам за релаксуючу мандрівку і , особливо, водієві, бо українські дороги, в більшості своїй, то – якесь Родео на биках :).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *