819 грн.
14 год.
Дата екскурсії:
Чернігів
Тип/транспорт: автобусна
Час та місце зустрічі: 9:00, м.Лісова

Настав час познайомитися у Чернігові з речами “нетуристичними”, з тим, що зазвичай більш цікавим є для жіноцтва.

Почнемо ранок із запашної кави і солодким до кави – для підйому настрою.
Знайомство з літературною частиною музею-садиби М.Коцюбинського. Найцікавіше про творчість, мандри, літературних героїв, про друзів і натхнення.

Від народних традицій у творчості Михайла Коцюбинського до сьогодення. Поговоримо про суто жіноче – про мистецтво одягатися, про моду з елементами народними, про етностиль – майстер-клас із вибійки від Ольги Костюченко.
Прогулянка невідомими куточками міста і огляд Катерининської церкви.
Вечірній передзвін Спасо-Преображенського собору – справжнє свято на давньому чернігівському городищі.
Обід (факультативно).

Завершуємо вечір виставою “Собаче серце” від насправді крутого Чернігівського молодіжного театру.

Виїзд на Київ о 21:20. Орієнтовне прибуття о 23:15 на м.Лісова.

Зареєструватися на екскурсію »
Зареєструватися на екскурсію «Тільки для жінок»


Відгуки на «Тільки для жінок»

  1. О черниговской поездке с подругами-соратницами-фресковчанками без экзальтации. Вкусно – и для мозга, и для желудка.1. На экскурсии по литературной части Музея Михайла Коцюбинского заслушаетесь: гид-знаток просто влюбляет в писателя и его окружение. 2. Воочию увидеть работу мастера по изготовлению традиционной украинской “вибійки” интересно, но хотелось бы и самой что-то сделать, правда, понимаю, что на такой мастер-класс нужно больше времени. 3. Экскурсии по городу с историком, фанатом своего дела не помешал морозец, согревались эмоциями. 4. Вкусный обед на черниговской стометровке. Тут главное, не примерять на себя роль буриданова осла – сомнений,что же выбрать следует избежать заходом на удачу в любое заведение. 5. ТЕАТР! Это кульминация дня. Черниговскому молодежному – многая лета! Ждем вас на гастролях в Киеве. Резюме: спасибо Анжеле Савченко за профессиональный подбор последовательности событий в туре. И за монологи, конечно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *