Запис на екскурсії та тури

На всі екскурсії та екскурсійні тури існує порядок обов’язкового попереднього запису.

Запис до екскурсійних груп завершується:

  • на одноденні мандрівки вихідного дня, екскурсії по Києву — за 7 днів до екскурсії;
  • в тури — за 30 днів до початку туру.

Туристу необхідно вчасно та повністю надати фірмі усі необхідні документи, а також попередити про особисті обмеження, якщо такі є (у зв’язку з віросповіданням, харчуванням, станом здоров’я та ін.) — це дасть можливість зробити вашу подорож максимально комфортною.

Порядок оплати турів/екскурсій

Оплата за екскурсії здійснюється не пізніше ніж за 7 днів до зазначеної дати події шляхом перерахування коштів на картковий рахунок підприємства.

Повна оплата турів здійснюється не пізніше, ніж за 30 днів до початку туру. Місця в автобусі розподіляються згідно з порядком бронювання.

Після підтвердження бронювання турист вносить безповоротний депозит у розмірі 30% від вартості туру/екскурсії.

*****
1. Місце в туристичній групі вважається заброньовним після отримання підтверждення заявки і здійснення передплати (безповоротний депозит).
2. Умови передплати. Передплата у розмірі 30% від базової вартості туристичної поїздки до вирахування знижок, акцій тощо здійснюється протягом 3х робочих днів з моменту підтверждення заявки. Термін внеску і сума передплати можуть бути іншими, кінцевий термін і сума передплати зазначені у підтвержденні заявки.
3. Штрафні санкції зазначені у кожному окремому підтвержденні заявки по кожному туру.
4. За умови ануляції туру туристичною фірмою туристу відшкодовується 100% суми, сплаченї туристом раніше.
5. У програмі туру можливі зміни. Остаточна програма туру надається туристу за 3-5 днів до початку туру.
6. Туристи, що подорожують одні, можуть бути розміщені в одномісних номерах за додаткову плату або в тримісних і двумісних номерах (за можливостю).
7. Оплата здійснюється в гривні (за комерційним курсом євро/долар США до української гривні на день оплати – у турах за межі України).
8. Звертаємо увагу: турист несе відповідальність за своєчасне оформлення документів для виїзду в тур (біометричний паспорт, дозвіл на вивезення дитини тощо).