230 у.о.
5 днів
Дати туру: 23-27.08.2017
Новогрудок – Ліда – Гродне – Слонім – Жировичі
Напрямок: Білорусь
Транспорт: автобус

Продовжуємо знайомство з Бєларуссю. Напрямок північно-західний, до Гродна – королівської резиденції. До маленьких містечок, що зберегли історичну забудову, колорит, дух часу, що залишився в минулому. Костели, мечеті, синагоги, церкви, кірхи, королівські палаци, будинки міщан, постоялі і гостинні двори. Території Бєларусі, що стали радянськими лише з вересня 1939 року.
Життя країни-сусіда у іншому прочитанні.

Програма туру »

1-й день, 23.08.17
16:30. Збір на м. Шулявська (біля танку)
Переїзд за маршрутом Київ-Дубровиця.
Прибуття в Дубровицю. Розселення в готелі. Нічліг.

2-й день, 24.08.17
6:00. Звільнення номерів.
Виїзд за маршрутом Дубровиця-Новогрудок.
Новогрудок. Обід (факультативно).
Пішохідна екскурсія старими кварталами Новогрудка. А ви знали, що саме Новогрудок був першою столицею Литовської держави? Що протягом XIV-XV ст. тут розташовувалася резиденція митрополитів Київських, Галицьких та усієї Руси?
Під час екскурсії ми оглянемо залишки Новогрудського замку і рештки церкви Різдва Богородиці, фарний Преображенський костел (18 ст.), Борисоглібська церква (1519), залишки францисканського монастиря, Миколаївська церква (колишній костел), торгові ряди, старовинна забудова міста.
Екскурсія в будинок-музей Адама Міцкевича.
Ів’є.
Оглядова екскурсія: костел, пам’ятник 4-м конфесіям, історична забудова містечка.
Ліда. Оглядова екскурсія одним з найстаріших міст Бєларусі.
Розселення в готель. Вільний час.

3-й день, 25.08.17
Сніданок. Звільнення номерів.
Мурованка. Перлина білоруської готики – церква Свята Різдва Богородиці.
Гродна. Колишнє королівське місто, де ми оглянемо Старий (Верхній) замок і Новий (Нижній) замок – колишня резиденція останніх польських королів, Фарний костел св. Франциска Ксаверія; екскурсія пішохідною вулицею міста що зберегла історичну забудову.
Вільний час.

4-й день, 26.08.17
Сніданок. Звільнення номерів.
Продовження екскурсії по Гродно: монастир бригідок, водонапірні вежі «Кася» і «Бася», францисканський монастир, синагога, кірха. Музей історії релігії. Станіславово – заміська резиденція польського короля Станіслава Августа Понятовського.
Обід (факультативно).
Щучин. Оглядова екскурсія містом: історична забудова, костел Св. Терези, кляштор піарів, церква Арх.Михаїла.
Волпа. Огляд храму Іоана Хрестителя.
Синьковичі. Огляд церкви Св. Арх. Михаїла, одного з ранніх готичних храмі Бєларусі. Вважається, що храм був збудований коштом великого гетьмана Литовського Костянтина Острозького на поч. XVI ст.
Переїзд у Слонім. Заселення в готель.

5-й день, 27.08.17
Сніданок. Звільнення номерів.
Слонім. Огляд історичного центру, що сформувався впродовж 9-ти століть довкола замчища, архітектурного ансамблю колишнього монастиря бернардинців, що об’єднує бароковий костел і монастир, монастир бенедектинок, Ратушу, аустерію, що вціліла як спогад про палац Міхала Огінського, Слонімську синагогу, костел Св. Андрія.
Жировичі. Відвідання найбільшого у Бєларусі православного монастиря, де, попри усі історичні події, служіння не припинялося впродовж п’яти століть. Оглянемо ансамбль монастиря, побуваємо на святому джерелі і побачимо найменшу з чудотворних ікон – ікону Матері Божої Жировицької.
Виїзд на Київ.

Увага! Фірма залишає за собою право у випадку зміни погодних умов чи настання форс-мажорних обставин заміняти екскурсії рівноцінними.

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «У напрямку Гродна»


Відгуки на «У напрямку Гродна»

  1. Шановно пані Анжело!

    Від усієї родини дякую Вам за чудову поїздку до Білорусі! Завдяки цій екскурсії ми змогли відчути на дотик історію і сучасність північно-західної Білорусії, познайомитися з її релігійною різноманітністю, краще зрозуміти менталітет цього близького, але не дуже знайомого народу.

    Організація поїздки була дуже гарною, починаючи з надшвидкого проходження кордонів і завершуючи ночівлею і харчуванням.

    Особливо хочемо подякувати за запрошення досвідчених і лояльних водіїв, які толерантно і з гумором ставилися до забаганок гідів і пасажирів, при цьому майстерно роблячи свою справу. Дуже добре, що їх було двоє!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *