уточнюється
2 дні
Дати туру:
Тилявка − Антонівці − Кременець − Гурби − Рівне
Напрямок: Захід
Області: Рівненська, Тернопільська
Транспорт: автобус

Є сторінки в історії, про які варто читати «в оригіналі». У наш час і в нашому суспільстві це особливо стосується визвольного руху вояків УПА. До вашої уваги представлено перший екскурсійний тур, де на карту сучасної України проектуються події 1921-1953 рр., причини і наслідки зародження і розвою національних змагань на теренах Волині.

Село Антонівці, що стало символом нескорених і яке протягом півстоліття було стерте з мапи України. Урочище Гурби, де на Паску 1944 відбувся найбільший бій загонів УПА із загонами НКВС. А ще — імена тисяч тих, хто не бажав коритися жодній загарбницькій владі і боронив свою рідну з діда-прадіда землю.

Програма туру »

1-й день
7.00 виїзд від м. «Палац Україна».
Екскурсійний супровід на маршруті.
Мости. Урочище Гурби. Місце найбільшого бою УПА з НКВС на Паску 24-25 квітня 1944 року.
Дермань Друга. Монастир, заснований кН. Василем Острозьким, що деякий час був культурним центром України. Троїцька церква. Колишня учительська семінарія, де навчався Улас Самчук.
Прибуття до с. Тилявка. Екскурсія до музею Уласа Самчука.
Обід.
Лішня. Джерело св. Анни, дуб, посаджений Б.Хмельницьким під час відпочинку в поході на Берестечко.
Стіжок – давнє містечко Істожок, залишки давньоруської земляної фортеці – королівське місто з обмеженою магдебурією, тут знаходилася тимчасова резиденція польського короля Казимира ІІІ Великого.
Данилова гора. Літописний град Данилів (на честь Данила Галицького). На горі знаходиться Троїцька церква, пам’ятка архітектури ХІІІ ст.
Антонівці. Табір УПА «Волинь-Південь». За короткий час він став справжньою повстанською базою. Тут були пекарня, чинбарня, м’ясопереробний цех, ремонтні майстерні зброї й амуніції, підстаршинська школа, курси медсестер. Кілька спроб німців розгромити табір силами поліцейських частин (німецька жандармерія і польські поліцейські підрозділи) успіхом не увінчались. Після ІІ світової війни указом Президії ВР УРСР 1952 року Антонівці ліквідовані. Офіційно село відновлено 29 квітня 1990 року.
Прибуття до Кременця. Поселення у готелі. Нічліг.

2-й день
Сніданок. Звільнення номерів.
Кременець. Відвідання меморіального музею «Пам’яті жертв Кремецької тюрми».
Білокриниця. Палац Ю. Чосновського у псевдоготичному стилі, що нагадує англійські замки, збудований у 40-х рр. ХІХ ст. Останній власник А.Воронин подарував садибу відкритій ним сільгоспшколі. З цих стін виходили не лише лісники, а й вояки УПА.
Рівне. Памятник Уласу Самчуку. Видання газети «Волинь». Будівля Рейхскомісаріату.
Обід.
Виїзд в Київ.
23:00 Орієнтовний час повернення до Києва.

Згоргнути програму »
Зареєструйтеся в тур »
Зареєструйтеся в тур «УПА «Волинь-Південь»»


Відгуки на «УПА «Волинь-Південь»»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *