279 грн
5 год.
Дата екскурсії:
Місто: Київ
Тип/транспорт: автобусно-пішохідна

Майже все людство планети Земля отримує віросповідання від народження. Адже не лише мама й тато, а сам Господь Бог причетні до нашої появи на світ. Тисячоліттями різні релігії охоплювали певні ареали й не виходили за територіальні рамки. Та час не стоїть на місці. Війни, гоніння, переслідування, колонізація, торгівля, врешті, пошуки кращого життя стимулюва людей до активної міграції. Люди залишали домівки, статки, але свого Бога завжди «забирали із собою». Найсвятіше зберігаючи у найнадійнішому сейфі – у своєму серці.

Життя – не така проста річ, як видається в дитинстві. У час щасливий ми складаємо подяку Богові, співаючи осанну. У час лихий ми благаємо Бога про порятунок. У хвилини відчаю нас не покидають сумніви, чи насправді наш Бог не зрадив нас, не покинув на призволяще, не відвернувся від своїх дітей. І чим більше відчаю – тим більше зневіри. Найстійкіші не зрікаються свого Бога на палаючому багатті, в увязненнях і катуваннях. Найслабші – шукають Бога іншого, що дарує їм індульгенцію на безпечне життя.

Нині у світі існують сотні релігій, сотні тисяч храмів, мільйони віруючих. Католики, православні, мусульмани, юдеї, буддисти, крішнаїти… Що спільного і в чому різниться їх шлях до єдиного Бога?..

Наш новий екскурсійний проект обєднує декілька блоків. Наша мета просвітницька і полягає в ознайомленні з храмами різних релігій і релігійних течій представлених на території Києва.

Впродовж кількох окремих екскурсій ми побуваємо у храмах мусульман, крішнатіїв, протестантів, юдеїв, католиків, православних.

Зареєструватися на екскурсію »
Зареєструватися на екскурсію «В пошуках Бога»


Відгуки на «В пошуках Бога»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *